3. Heraklion – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Heraklion – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Grecja Heraklion Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• City Lion by Semavi Ocena: 9,8

„Lokalizacja”

• „Bardzo dobre greckie śniadania w hotelu tuz obok. Świeżo odrestaurowany budynek, bardzo piękny architektonicznie. Piękne wewnętrzne patio. Pokój bardzo wygodny, wszystko odnowione, bardzo czysto. Budynek znajduje sie przy malej ulicy blisko centrum.”

• „Przyjaźni właściciele, w pokoju czysto i własne miejsce parkingowe.”

• „Nieduży pokój, w którym znajdowało się wszystko co niezbędne. Doskonała lokalizacja i super cena. Polecam”

• „Gospodarz interesował się i był bardzo pomocny w wielu sprawach.Bardzo dobrze mówi i pisze po angielsku(komunikacja Whastapp).Wyposażenie apartamentu bardzo dobre,suszarka do włosów,pralka( NIE PRZYDAŁA SIĘ), klimatyzowane pomieszczenia,Bardzo wygodne łóżko w sypialni.Winda w budynku i działające wifi.Bardzo dobra komunikacja miejska i międzymiastowa.Genialna lokalizacja ..centrum miasta oraz molo i port w zasięgu spaceru.Po przyjeździe czekał na nas poczęstunek,ponieważ trafiłyśmy na okres świąteczny.Czułam się znakomicie.”

• „Apartament jest bardzo czysty, dobrze wyposażony, przestronny i komfortowy.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Heraklion

na podstawie 46 794 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com