Kreta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wspaniałe miejsce do wypoczynku! Bardzo polecam!”

• „Lokalizacja”

• „Wyjątkowo czysto i pięknie! Pani właścicielka przemiła, ugościła nas jak rodzinę. Wspaniałe miejsce które wszystkim bardzo polecam!”

• Petalo Suites Ocena: 7

„Ekstra lokalizacja W pokoju na ostatnim piętrze jest piękny widok Bardzo czysty pokój i bardzo ładny”

• „Cisza,spokój i mega blisko do Old Town. Fajny starter w postaci herbaty,kawy,chlebków i Raki. Serwis idealny.”

• „Wymiana ręczników i sprzątanie co 3 dni, czystość”

• „Styl i lokalizacja obiektu . Niesamowicie nowoczesny apartment , bardzo luksusowy i piękny .”

• „Śniadania wyjątkowo smaczne i obfite, z lokalnych produktów, najsmaczniejsze z tygodniowego pobytu na Krecie, pokój wygodny, przytulny, czysty, zaopatrzony we wszystkie potrzebne rzeczy, dodatkowo 2 butelki wina i raki. Pani opiekująca się nami niezwykle uprzejma i życzliwa, chętna spełnić każdą prośbę.”

• „Dobra lokalizacja, dostępny parking, smaczne śniadania serwowane w beach barze, pokój spory, czysty, miła obsługa.”

• „Całkiem dobra lokalizacja. Ok. 10 min spacerem do bardzo przyjemnej plaży (na lewo i na prawo również kolejne długie plaże). Wzdłuż wybrzeża można dojść do Chanii. Samo miejsce bardzo sympatyczne, mimo wieczornego lotu nie było żadnych problemów z późnym zakwaterowaniem. Wyposażenie pokoju we wszystkie podstawowe naczynia, czajnik, garnki, toster, płyn do mycia naczyń itp. kawa, herbata, sól, oliwa, woda w lodówce na start oraz owoce i pomidory w recepcji bardzo ułatwiają i uprzyjemniają pobyt. Ludzie pomocni i życzliwi - przy meldunku pani na recepcji udziela wszystkich niezbędnych informacji, swobodny dostęp do obiektu. Możliwość przechowania bagażu przy późniejszym wyjeździe, przy tym miły pan uraczył nas buteleczką alkoholu i pomarańczami na drogę. Ogólnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny, czysto, koce i klimatyzacja na zimniejsze noce.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kreta

na podstawie 432 275 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com