Kreta Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Nic, tragedia”

• Stelisia Rooms Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, piękny widok na morze z pokoju oraz pyszna kawa na dole w restauracji Woodstock. Bardzo blisko można zaparkować, w okolicy sklepy, blisko do atrakcji turystycznych. W tym miejscu życie płynie jakby wolniej, świetny hotel, 10/10!”

• „Wygodne łóżko, super lokalizacja, smaczne śniadania”

• Castle Inn Ocena: 9

„Super lokalizacja, bardzo blisko do knajp i portu. Dodatkowo przemili i pomocni gospodarze 😊”

• „Zdecydowanym atutem jest lokalizacja i czystość w obiekcie.”

• My Rooms Ocena: 10

„Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele, przez cały pobyt dbali o nasz komfort i wygodę, zdecydowanie polecam wszystkim.”

• The48suites Ocena: 10

„Bardzo dobrze urządzony apartament w samym centrum. Ekstra klimat. Dodatkiem jest prywatny stolik na zewnątrz przy którym można posiedzieć i obserwować tętniące życiem stare miasto!”

• Old Town Suites Ocena: 10

„Cudowny klimat kamienicy. Pokój czysty, wszystkie życzenia spełniane od ręki. Samo centrum starówki, 10 min. do parkingu. miejskiego. Świetne miejsce na kilkudniowy wypoczynek.”

• Rooms 47 Ocena: 1

„Dramat. Po pierwszej nocy zrezygnowaliśmy z dalszego pobytu-brud, z jakim wcześniej nigdy się nie spotkaliśmy. Pierwszej nocy spaliśmy na własnej macie plażowej, żeby przetrwać noc.”

• Alegria Pension Ocena: 8

„Lokal w samym centrum miasta, ale jednocześnie cichy. Wszędzie dojdzie się w 10 minut! Bardzo klimatyczne i czyste miejsce, wygodne łóżka. Naprzeciwko pyszne śniadania. Właścicielka bardzo miła, wytłumaczyła, gdzie warto pójść, co zjeść. Świetne miejsce.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Kreta

na podstawie 40 693 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com