3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kolimvari – opinie o hotelu
Grecja Kolimvari Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „228 / 5 000 Wyniki tłumaczenia Tłumaczenie Nice location in a small village surrounded by olive groves. Beautiful view from the terrace of the sea and sunrises. Silence, relaxation. The house is beautiful inside - traditional. All the amenities needed were there. Perfectly!”

• Kronos Villas Ocena: 9,3

„Willa położona w cichej okolicy z widokiem na morze w oddali. Wystrój już nieco mało nowoczesny ale czysto i schludnie. W dniu przyjazdu gospodarz zapewnił nam pakiet powitalny złożony m.in. z owoców, oliwek itd co było bardzo miłe. Zarekomendował również sklepiki i restauracje w okolicy w tym Palirie, która jest w mojej opinii jedną z najlepszych restauracji na Krecie. Miejsce parkingowe jest tuż przy willi. Baseny są czyszczone codziennie.”

• Celestine Suites Ocena: 8,8

„Lokalizacja”

• „Lokalizacja bardzo blisko morza”

• Nereides Hotel Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja, blisko plaży, rynku i przystanku autobusowego. Ładny widok na wzgórza nad Kolymbari. Czysty pokój. Śniadanie w formie bufetu. Jeden basen. Rozsądna cena za to, co zaoferowano.”

• „Wspaniały apartament”

• Arion Hotel Ocena: 7,8

„Miejsce zdała od zgiełku takie jak lubię . Obsługa przemiła wszystko o co poprosiliśmy dostaliśmy . Od plaży dzielił nas tylko basen 😉. Cena odpowiednia do jakości .”

• „Wyposażenie hotelu, bardzo miła obsługa, jedzenie, pokoje z basenami”

• „Baseny dla dzieci”

• „Bardzo dobra lokalizacja jeżeli chcesz zwiedzać autem. Idealne do leżenia na leżaku, dobry aquapark, baseny, duuuzo miejsca w cieniu na upały. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi.”

30 najlepszych hoteli w mieście Kolimvari