3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kisamos – opinie o hotelu
Grecja Kisamos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament czysty i dobrze wyposażony , dobry kontakt z właścicielem. W pobliżu sklepy i restauracje . Ogród do dyspozycji”

• „Pięknie położony obiekt. Bardzo komfortowy apartament, nie wielki ale wewnątrz wszystkie potrzebne udogodnienia. Ręczniki, mydełka, moskitiery, suszarka do włosów, wygodne łóżka, kuchenne wyposażenie super. Duży taras ze stołem i leżakami. Pyszne jedzenie z pięknymi widokami na zatokę. Cudownie.”

• Azure Beach Villas Ocena: 8,9

„Zdecydowanie polecam ten obiekt! Domek zapewnia wszystko co potrzeba przy przyjeździe z małym plecakiem na spontaniczny wypad - pralkę, deskę do prasowania i żelazko. Kuchnia świetnie wyposażona - jest kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarka, piekarnik, zmywarka, pełne wyposażenie w naczynia itp. Polecam wynająć samochód przy przyjeździe na lotnisku, żeby móc dostać się do Chanii, czy na popularne bliskie plaże tj. Balos czy Elafonisii. Bez problemu można zostać dłużej w obiekcie. Mieliśmy wylot w późnych godzinach wieczornych, a po zgodzie właściciela mogliśmy opuścić obiekt w godzinach popołudniowych. Do dyspozycji na miejscu jest przemiła Armela, która z wszystkim chętnie pomoże. Będziemy polecać ten obiekt innym! 🥰”

• Maria Beach Hotel Ocena: 8,9

„Bardzo miły personel, uśmiechnięty, czyste pokoje, piękny widok z balkonu, dobre miejsce bazowe na wycieczki na zachodnie wybrzeże. Z mniej znanych polecam Starożytną Falasarnę, koniecznie trzeba ściągać apkę ( na miejscu przy ruinach) , dzięki niej chodzisz po starożytnym porcie i dokładnie wiesz jak wyglądało miasto w 330 roku pne. Hotel położony przy samej plaży”

• „Świetna baza wypadowa na zwiedzanie zachodniej części wyspy. W pokojach czysto, ścisłe sprzątanie co drugi dzień. W oknach moskitiery które bardzo ratują komfort spania. Pokój z widokiem na morze ma wielki taras do odpoczywania wieczorami. Okolica pobliskiej plaży wieczorami trochę niespokojna, warkot silników i większe grupy młodych osób. Za dnia spokój cisza dostęp do sklepów otwartych chyba cała dobę. Gospodarz Babis to świetny człowiek który służy radą gdzie zjeść i co zwiedzić, a i poczęstuje świetnymi warzywami z własnego ogrodu. Klimatyzacja w pokoju za darmo co w Grecji nie jest zbyt częste. Nam się bardzo podobało, na pewno kiedyś wrócimy.”

• „Śniadania wyjątkowo smaczne i obfite, z lokalnych produktów, najsmaczniejsze z tygodniowego pobytu na Krecie, pokój wygodny, przytulny, czysty, zaopatrzony we wszystkie potrzebne rzeczy, dodatkowo 2 butelki wina i raki. Pani opiekująca się nami niezwykle uprzejma i życzliwa, chętna spełnić każdą prośbę.”

• „Świetne położenie jako baza wypadowa na Balos, falasarne i elefonisi. Bardzo ładnie położony basen. Pokoje dobrze wyposażone i wygodne dla rodziny 2+ 2”

• „Bardzo dobre położenie apartamentu, dobra baza wypadowa do zwiedzania zachodniej Krety. Co rano budziliśmy się z pięknym widoczkiem na góry i morze. Okolica bardzo spokojna. Wyposażenie kuchni wystarczające dla pary, w wyposażeniu była również suszarka do włosów, żelazko. Balkon ogromy z miejscem do siedzenia i relaksu z widoczkami. Niestety w trakcie naszego pobytu bardzo wiało więc nie wiele pokorzystaliśmy z balkonu. Właściciel bardzo sympatyczny, polecamy gorąco”

• Akti Villa Ocena: 9,2

„Elegancki Apartament, z dala od zgiełku, piękny ogród i oczywiście bliskość plaży,widok obłędny.Miejsce na zupełny reset.Samochod niezbędny. Mogłabym tam wracać...”

• „Dooskonała lokalizacja pod trekking na Balos. Obok wspaniała tawerna. Pokoje w pełni wyposażone, codziennie sprzątane. Bezpłatny parking na ulicy.”

30 najlepszych hoteli w mieście Kisamos