3. Chania – opinie o hotelach
  4. Galatás – opinie o hotelu
Grecja Galatás Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetne miejsce! Dobra baza wypadowa do najciekawszych miejsc zachodniej Krety. Apartamenty godne polecenia !”

• Olea Cottage Ocena: 9,6

„rewelacyjny kontakt z gospodarzem obiektu, który bardzo chętnie służył pomocą. Obiekt położony na uboczu, ale jednocześnie stosunkowo blisko plaży. Wystarczające wyposażony na dłuższy pobyt (w tym pralka), obiekt zadbany, czysty, z miejscem parkingowym.”

• Kanso Rooms Ocena: 9,6

„Super miejsce, polecam serdecznie :)”

• Evi Boutique Rooms Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja blisko plaż piaszczystych z bardzo ładną i czystą wodą. Świetne restauracje dosłownie 2min od hotelu. Blisko przystanek autobusowy(my jeździliśmy autem akurat). piękny i duży taras z którego rozprzestrzenia się niebywały widok zarówno na góry jak i morze. Standard pokoi w naszej opinii lepszy niż na zdjęciach. Nasz pokój miał bardzo fajny widok na morze więc polecam. Moskitiera wbudowana w przesuwane drzwi zapewnia komfortowe przebywanie w pokoju bez owadów, a klimatyzacja pomaga w cieplejsze noce i dnie się schłodzić. Możliwość zakupienie bardzo dobrego domowego wina od gospodyni zarówno białego i czerwonego na plus. Bardzo dobra baza wypadowa dla kogoś kto wynajmuje samochód i chciałby objechać zachodnią część Wyspy.”

• „Bardzo dobrze wyposażony apartament, idealne miejsce do zwiedzania zachodniej Krety. Gospodarze bardzo pomocni o każdej porze dnia i nocy.”

• „Dobra lokalizacja, blisko morza. Niedaleko knajpy i sklep.”

• GIANNIS Ocena: 9,8

„Bardzo ładny i zadbany apartament. Stosunek jakości do ceny ekstra. Kuchnia wyposażona, łóżko bardzo wygodne. Apartament nie jest bardzo duży ale moim zdaniem idealny dla dwóch osób. Na przystanek autobusowy jest około 10 min pieszo a potem 15-20 min autobusem do centrum Chani. Polecam :)”

• „Cudowne miejsce, które skradło nasze serce. Stylowo i elegancko urządzony. Pięknie zaaranżowany ogród, basen i przestrzeń w około niego. Apartament przestronny i w pełni wyposażony np. w ekspres do kawy, naczynia itd. Jest telewizor i klimatyzacja. W łazience zestaw kosmetyków. Przywitano nas butelką wina i zaproponowano pomoc przy bagażach. Z basenu można korzystać o każdej godzinie. Darmowy parking i wifi, to ogromny plus. W pobliży są restauracje, plaża i Lidl. Bardzo szybko można dostać się do centrum Chanii (około 10 min samochodem). Przy wyjeździe otrzymaliśmy prezent od gospodarza. Wrócimy tutaj na pewno i polecamy wszystkim znajomym. Chciałbym, aby wszystkie noclegi i apartamenty tak wyglądały jak Eleanthi.”

• Kanso Rooms Ocena: 9,6

„Przemili gospodarze, w obiekcie praktycznie wszystko, co może być potrzebne. Gorąco polecamy!”

10 najlepszych hoteli w mieście Galatás

na podstawie 692 opinii na Booking.com