3. Chania: відгуки про готелі
  4. Кісамос: відгуки про готелі
Греція Кісамос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Nautilus Bay Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудовий варіант для відпочинку в Кіссамосі: власний пляж з шезлонгами та парасольками, басейн, вид на море. Поруч безкоштовні баскетбольний та тенісний корти.“

• Sea Daffodil apartments Оцінка за відгуками: 9,8

“Нові сучасні апартаменти з гарним дизайном. Чисто, прибирання та заміна рушників через день. Недалеко автовокзал і супермаркет. Тоня, господиня апартаментів, постійно на зв’язку і готова допомогти у вирішенні всіх проблем. Допомогла нам замовити квитки на екскурсію на Балос. На автобусі можна з Кіссамоса відвідати дуже гарні пляжі в Фаласарні, Елафонісі і на Балосі. Рекомендую… New modern apartments with elegant design. Clean, cleaning and replacing towels every other day. There is a bus station and a supermarket nearby. Tonya, the owner of the apartment, is very responsive and ready to help with any problems. She helped us get tickets for an excursion to Balos. By bus you can go from Kissamos to other beautiful beaches in Falasarna, Elafonis and Balos. I recommend…“

• Callista sea view or garden Оцінка за відгуками: 9,4

“Гарний сад, чиста кімната, питна вода в номері, парасолька для пляжу, привітний власник, перед поселенням надавалась вся необхідна інформація“

• Balos Beach Оцінка за відгуками: 8,6

“Прямо навпроти готелю є вихід до моря і це супер. Пляж камʼяний та дикий, людей майже немає, але місцями є сміття.“

• Callista sea view or garden Оцінка за відгуками: 9,4

“Неймовірно крутий господар, гарні та чисті апартаменти. А ще супер зручне ліжко, на якому спалося, як на хмаринці. Безкоштовно на період проживання ми отримали парасолю для моря.“

• Azure Beach Villas Оцінка за відгуками: 8,9

“Близько до моря. Тихо.“

• Callista sea view or garden Оцінка за відгуками: 9,4

“Чудовий сімейний готель. Господар готелю максимально піклувався про своїх клієнтів і робить все для того, щоби виникало бажання повернутися.“

• Argo Rooms-Papadakis Оцінка за відгуками: 9,1

“Зупинялись на одну ніч, щоб дути ближче до пляжів Балос і Фаласарна. Вдячні господарям за гостинність і можливість раніше заїхати в номер. Ми бронювали номер з видом на гори, а заселили нас з видом на МОРЕ без будь яких доплат. Дякуємо! Номер маленький, але комфортний і чистий. Балкон виходить на набережну і ресторан, ввечері та вночі було тихо( 15 травня). Зручна постіль. Є чайник, холодильник, в якому нам залишили воду.“

• Nautilus Bay Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудова локація, гарний готель з власним пляжем, поруч баскетбольний майданчик, тенісний корт. Все сподобалось.“

30 найкращих готелів - Кісамос