Греція Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Греції

• Eleni Apartments

Рода, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Привітні господарі. Нікос нас зустрів прямо біля хвіртки у двір, показав апартаменти на другому поверсі та передав ключі. В апартаментах була ідеальна чистота. Доглянутий гарний двір. На кухні достатньо посуду для самостійного приготування, електрочайник, тостер, мікрохвильова піч, плита, холодильник. На полиці був фумігатор. Великий балкон зі столиком, 4 стільчики, сушарка. У кожній кімнаті вбудовані шафи, кондиціонер, тумбочки. ТБ в одній спальні (ми не включали). Поруч справа магазин 20 м. Зліва за парканом є басейн, для користування треба купити що-небудь попити або морозиво. Поруч кілька кафе, до моря 190м. Ліворуч 200 м цілодобовий медичний центр (ми не користувалися, пишу для інформації. Аптек ми не бачили, не шукали). Висипалися, було тихо. Автостоянка на вулиці, в цей час без проблем.

ANDRII Україна
  • Seven Palms Central

Родос (місто), Греція

Середня оцінка за відгуками: 9,3
    • Позитивна частина відгуку

Відпочивали з сімʼєю, нам дуже сподобалось. Дуже охайно та чисто. В апартаментах було все необхідне. Господарі подбали про все необхідне до дрібниць. Окреме дякую за гостинці та пляшку смачного вина. Однозначно повернемось ще та будемо рекомендувати друзям.

Все було чудово.

Yana Чехія
  • Philoxenia

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Вид з вікна, вода для гостей в номері. Щільні штори і зранку затіняє ранкове сонце, і вночі темно. Дуже зручний матрац. Паркування. Привітний персонал. Пізнє заселення, бо пізно приїхали, а нас чекали.

• Негативна частина відгуку

Було брудно і пліснява на стінах в кімнаті. В душі не було тримача для душового шлангу. Відсутність чайника в номері. Шумоізоляція погана. А вранці, коли ми ще не виїхали, до нас зайшла прибиральниця. Чомусь їй повідомили, що наш номер вільний. Було неприємно, але не критично.

Anastasiia Україна
  • Minimal & cozy ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΧΩΡΟ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Чисті та комфорті апартаменти, на першому поверсі з окремим входом і маленьким балконом. Хозяйка дуже доброзичлива, зустрічала як своїх рідних. Дуже сподобалося.

• Негативна частина відгуку

У апартаментах немає плити щоб щось приготовати але є маленький газовий примус. Так що то не є проблемою.

Відгук від 25 листопада 2023 Дата проживання: Листопад 2023
    Yurii Україна
  • Hotel Jason

Волос, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Гарний персонал. Чисто. Неймовірний вид з вікна на яхти та море. Є полотенця, шампуні мило. До порта 5 хвилин пішки. Є ліфт. Приємні враження. Рекомендую

Marina Україна
  • Naiades Boutique Hotel - Adults Only

Елунда, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Готель чудовий! Дуже новий після реновації. Сніданок смачний, персонал привітний. Найбільше запамʼятався вид з номеру це щось неймовірне

• Негативна частина відгуку

Hot tub був досить холодної температури. Це скоріше просто джакузі. Погрітися у вітряну погоду у нас не вийшло

Khrystyna Кіпр
  • Molfetta Beach Hotel

Гувія, Греція

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Гостинність, персонал який завжди поруч і готовий надати допомогу, сніданки, чистота місце розташування.

Iurii Україна
  • Airotel Galaxy

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Дуже гарне розташування готелю, все поряд

Зауважень немає

Natalia Туреччина