West Crete Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Porto Kalamaki Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все супер! Море через дорогу, в самому центрі міста, все близько. Пляжі неймовірні! Поряд ( до 1 км) 4 пляжі різні , всі піщані з прозорою водою. Персонал найкращий, всі привітні і підкажуть все до дрібниць. Все чисто і затишно. Дуже задоволені! + є маленька кухня в номері з новим посудом та всім необхідним, можна приготувати.“

• Areti Suites Оцінка за відгуками: 10

“Good“

• Elia Agia Marina Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Готель перевершив мої очікування! Персонал, сніданок, пляж, ресторан - все було на відмінно. Ми насолодились відпочинком сповна , обовʼязково повернемось сюди ще. Дякую персоналу за допомогу у всіх наших питаннях , Ви- найкращі!“

• Eva Suites & Apartments Оцінка за відгуками: 6

“Ми платили 20 евро за ніч. Це рівно та ціна, якої варті ці апартаменти. Якщо дорожче - краще пошукайте кращий варіант. Але є і плюси: до моря рівно 1 хвилина. Поруч з готелем багато магазинів і ресторанів. Після моєї просьби нам поміняли номер і відселили від дороги. Контингент - скандинави (родини і пари).“

• Hotel Ideon Оцінка за відгуками: 8

“Для зупинки на один два дні дуже гарно. Близько до моря та автовокзалу.“

• My Red Wine Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже гарно ☺️“

• Villa of Light Heart Оцінка за відгуками: 8

“Просторі затишні кімнати, є коіматизація та ролети на вікнах. Його віддаленість від густіше заселеного міста як і плюс так і мінус. Електричний гриль теж великий плюс. Є багато зон відпочинку і сад.“

• Boho City Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, сприятлива атмосфера, привітний персонал. Щиро дякую власниці Анжеліці за розуміння та допомогу.“

• Elafonisi Rooms For Rent Оцінка за відгуками: 9

“Готель дуже з красивою територією, багато місця для машин. Дуже гарне обслуговування. В номері є можливість попити гарячих напоїв, місце для сушіння мокрих речей, столик ззовні для відпочинку, телевізор, інтернет. Знаходиться в пішій доступності до рожевих пісків, до моря. Поруч хороший ресторан і магазин.“

• Lena Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Вид з готелю, пляж близько, чудове море, пісочок, мілко“

30 найкращих готелів в регіоні West Crete