Крит Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Diogenis Blue Palace Оцінка за відгуками: 10

“Море поруч. Тапчани безкоштовно. Харчування за таку ціну- супер! Кожен день було м’ясо, куриця, морепродукти і дуже смачний грецький салат! Персонал доброзичливий. Хазяїн уважний, привітний . Все було чудово!“

• Elafonisi Rooms For Rent Оцінка за відгуками: 9

“Готель дуже з красивою територією, багато місця для машин. Дуже гарне обслуговування. В номері є можливість попити гарячих напоїв, місце для сушіння мокрих речей, столик ззовні для відпочинку, телевізор, інтернет. Знаходиться в пішій доступності до рожевих пісків, до моря. Поруч хороший ресторан і магазин.“

• Areti Suites Оцінка за відгуками: 10

“Good“

• Wyndham Grand Crete Mirabello Bay Оцінка за відгуками: 10

“Персонал готелю заслуговує на найвищу оцінку. Особливо хочеться відзначити жінку шеф-кухаря в ресторані Elia та менеджерів по роботі з клієнтами Eirini та Margarita. Завдяки їм я зміг зробити незабутній день народження для своєї коханої дівчини.“

• Gold Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий вигляд з вікна Смачнючий сніданок Прекрасна власниця Класний басейн Відкрите море з хвилями“

• Peninsula Resort & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Сподобався привітний персонал, територія готелю, вечеря чудова, в номері міняли рушники щодня. Ну і звісно, вид на море) А також, не мало важливо те, що є оренда авто. Ми брали автівку, нам все сподобалось.“

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався наш відпочинок в цьому готелі! Персонал, сніданки, розташування все було ідеально! Також отримали покращення номеру, що було дуже приємно ❤️❤️❤️“

• Grecotel Creta Palace Оцінка за відгуками: 9

“Ми були в цьому готелі вже третій раз, і хочу відмітити, він став кращим ніж був! Я впевнена, що це завдяки Директору готелю який дуже професійно організовує роботу команди, персоналу. Його можна було зустріти як у лоббі готелю вранці так і ввечері коли грала жива музика для гостей!“

• Boho City Hostel Оцінка за відгуками: 10

“All☺️“

• El Greco Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування. Все було дуже чисто. Персонал дуже привітний. Ми змогли залишити свої речі і піти по своїх справах, після того, як виїхали з номеру, а до відправлення літака було ще багато часу.“

30 найкращих готелів в регіоні Крит