Wyspy greckie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Riviera Ocena: 10

„Absolutnie obłędny widok z pokoju z widokiem na morze! Fantastyczna obsługa - uśmiechnięci, mili, pomocni! Genialna lokalizacja! I jak dla mnie - całkowicie wystarczające śniadania - nie było nic czego mi brakowało (ogromny plus za mleko sojowe oraz bez laktozy!). Pokoje sprzątane codziennie.”

• „Ładne czyste pokoje, miły personel, na zewnątrz basen, na śniadaniach duży wybór, polecam :)”

• Ipsos di Mare Ocena: 10

„Świetne miejsce widok z okna na morze cudowne zachody słońca :)”

• „Przemiły personel, który służy pomocą w każdej sytuacji. Hotel pełen udogodnień dla rodzin z dziećmi- codziennie mini disco , następnie atrakcje dla dorosłych. Klubik dla dzieci, baseny dla małych i dużych. Codziennie sprzątane pokoje. Lokalizacja jako baza wypadowa do najważniejszych miejsc też super. Przepyszne , urozmaicone jedzenie. Byliśmy drugi raz i na pewno wrócimy”

• Cocoon City Hostel Ocena: 10

„Naprawdę świetny hostel♥️ Blisko starego miasta, plaży i dworca autobusowego. Wygodne łóżka, czyste, zadbane łazienki, super przestrzenie wspólne, dostępny basen i wewnętrzny taras. Jest kameralnie, cicho, przyjemnie się spędza tam czas. Dostępna klimatyzacja, WiFi, zamykane szafki w pokojach. Przemiła i pomocna obsługa. Dużo informacji o tym, co można robić podczas pobytu - skorzystałam z jednej z wycieczek (do Elafonisi za 30€), na które można się było zapisać przez recepcję i jestem bardzo zadowolona😊 Dziękuję za świetny pobyt!♥️”

• The Delfini Hotel Ocena: 10

„Bardzo miła Pani która zarządza hotelem , smaczne śniadania jak w domu i dobra lokalizacja”

• Balos Beach Ocena: 10

„Niesamowite!♥️ Hotel zlokalizowany w cichym miejscu, gdzie można się w pełni zrelaksować. Pokój z widokiem na morze, bardzo dobrze wyposażony (dużo szafek co uwielbiam jeśli wybieram się na dłuższy pobyt😁), wygodnie i czysto. Bardzo ładnie zaaranżowany dookoła. Obsługa sympatyczna. Polecam!”

• Frini Hotel Ocena: 10

„Fajna lokalizacja w spokojnej części miasta,blisko plaży i dobrych restauracji.”

• „Optymalna lokalizacja hotelu - między miejska plaża a starym portem. Doceniam starania personelu aby zapewnić nam warunki dla dziecka, których nie było po przyjeździe. Dziękuję.”

• „Super lokalizacja, kuchnia, przestrzeń, tarasy zewnętrzne, widok na morze!!!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy greckie

na podstawie 1 346 080 Opinii o Hotelach na Booking.com