3. Chania – opinie o hotelach

9,8

8,7

• Ocena dodana: 3 listopada 2023

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Idealna lokalizacja. Personel bardzo gościnny. Śniadanie super . Apartamenty przestronne, bardzo dobrze wyposażone . Bardzo polecam

• Ocena dodana: 22 października 2023

Pobyt bardzo udany
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Niewygodne drugie łóżko dla dorosłego mężczyzny - zbyt małe.

Super miejsce wypadkowe do zwiedzanie zachodniej części wyspy. Gospodarze bardzo mili. Śniadania smaczne. Apartament czysty z pięknym widokiem na morze, sprzątany codziennie. Parking na drodze przy apartamencie. Polecam to miejsce!!

• Ocena dodana: 15 października 2023

• Studio z bocznym widokiem na morze (2 osoby dorosłe)

Wszystko na plus. Obsługa rewelacja. Polecamy wszystkim.

• Ocena dodana: 14 października 2023

Wszystko było ok

Warunki tewelacyjne

• Ocena dodana: 14 października 2023

• Studio

Nie było słabych punktów.

Gospodarze niezwykle pomocni troskliwi pełni empatii i uśmiechu. Świetna lokalizacja 50 m od plaży .Miejsce do relaksu przy basenie. Bardzo dobrze wyposażone pokoje.W ciągu dnia dostępny bufet.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Wspaniały tydzień na Krecie

Wszystko mi się podobało

Klimatyczny hotelik butikowy ze wspaniałym widokiem na morze. Obsługa bardzo miła. Pokoje sprzątane codziennie. Basen nie za duży nie za mały, w sam raz. Do niewielkiej plaży rzut beretem. Jeśli ktoś chce odpocząć od tłumów to to jest miejsce dla niego. Polecam i chętnie wróciłabym.

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

Przyjemny
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Monotonne choć obfite śniadania. Mieliśmy trochę pecha do sąsiadów ale to nie wina obiektu.

Apartament położony w bardzo ładnym miejscu, tuż przy plaży. Zadbane otoczenie. Czysto w pokojach. Dobre miejsce wypadowe do zwiedzania zachodniej Krety.

• Ocena dodana: 19 października 2022

• Studio z bocznym widokiem na morze (2 osoby dorosłe)

Gospodarze bardzo mili. Śniadania smaczne, z ładnym widokiem na morze i góry. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Obiekt jest w cichym i ustronnym miejscu. Idealne do odpoczynku. Jeśli wrócimy na zachodnią część Krety to na pewno tam.

• Ocena dodana: 4 października 2022

Wrócimy
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Dla zainteresowanych mam uwagę, że skuter lub auto jest niezbędne, bo do fajnych knajpek, sklepów czy plaż trzeba dojechać

Ładne i zadbane apartamenty. Urokliwe otoczenie, schludnie. Nad samym morzem. Fajny basen z wydzielonym basenikiem dla dzieci. Pomocna i serdeczna obsługa. Śniadania w sali z widokiem na morze. Na końcu świata ;), więc kapitalny punkt wypadowy na słynna różową plażę Balos i inne piękne plaże na północnym-zachodzie. Godzina autem z Chanii. Wrócimy

• Ocena dodana: 2 października 2022

Było najpiękniej, dziękujemy!
    • Studio z bocznym widokiem na morze (2 osoby dorosłe)

Świetna lokalizacja przy plaży, super baza wypadowa na Balos, Elafonisi, do Kissamos czy Chanii. Pokój z widokiem na morze, czyściutki, codziennie sprzątany. Śniadania bardzo smaczne. Gospodarze naprawdę wyjątkowi... Dziękujemy bardzo

• Ocena dodana: 28 września 2022

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Jedzenie (śniadanie) dość monotonne, mały wybór, ale smaczne.

Pokój często sprzątany, wymieniana pościel i ręczniki, W pełni wyposażony z widokiem na morze. Bardzo miła obsługa. Fajny basen z widokiem na morze.

• Ocena dodana: 23 września 2022

super
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

czysto, dobre śniadanie, miła obsługa.

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2022

Wyjątkowo udany, pełen relaksu pobyt
    • Studio

Dobra lokalizacja "wypadowa" dla osób poruszających się autem po wyspie. Personel bardzo zaangażowany - nawet przygotował specjalnie produkty na śniadanie dla alergików oraz wykaz, które ogólnodostępne są bezpieczne. Z dużej jadalni jest widok na morze, basen i trasę na Balos. Basen sporych rozmiarów, regularnie czyszczony, z osobnym brodzikiem. Codzienne sprzątanie w pokojach, bardzo dokładne, sprawiało, że było bardzo przyjemnie i komfortowo. Uszykowano nam, zgodnie z prośbą dodatkowe łóżeczka dla dzieci. Kontakt, już przez przyjazdem, za pomocą booking, bardzo udany, wszystkie niestandardowe prośby i zapytania ustaliliśmy bez problemów w języku angielskim. Dojechaliśmy na miejsce godzinę później niż zapowiadaliśmu (ok.22:30) i osoba z kluczami na nas czekała i serdecznie przywitała na wejściu. Po wymeldowaniu mogliśmy pozostawić bagaż w recepcji i pójść na plażę lub basen.

• Ocena dodana: 2 sierpnia 2022

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

obsługa przemiła, jedzenie bardzo dobre, czysty zadbany basen- dziękujemy !

• Ocena dodana: 22 lipca 2022

Cudowny pobyt. Piękne widoki.Cisza,spokój.Blisko drogi na Balos.Polecam

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 18 lipca 2022

Wspaniałe miejsce, cudowny czas. Byliśmy tu już kolejny raz - nie mówię, że ostatni...
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

jedyne co można by zmienić, to jakość WI-Fi. Wiem, że nie po to się jedzie, żeby siedzieć telefonie czy komputerze, ale w dzisiejszych czasach dobre WI-FI powinno być standardem.

Super lokalizacja!! Śniadania - prawie zawsze to samo, no ale w domu też nie jest tak, że codziennie ma się coś innego na śniadanie. Trzeba mieć swój samochód (wypożyczony), żeby gdzieś dojechać - obiekt jest położony zupełnie na odludziu - ale nie piszę tego jako wadę, to OGROMNY atut, o to nam chodziło.

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Wszystko mi się podobało.

Wszystko. Wspaniałe miejsce. Cudowna obsługa i blisko najpiękniejszych plaż na Krecie. Śniadanie skromne ale smaczne.

• Ocena dodana: 13 czerwca 2022

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Mało urozmaicone śniadania. Ubogie wyposażenie aneksu kuchennego. Zaśmiecona plaża nawet ta naprzeciwko hotelu, o co zdecydowanie hotel mógłby zadbać.

Świetna lokalizacja, praktycznie odludzie - bez samochodu może być dość ciężko z dotarciem do sklepu czy centrum Kissamos. Widok z pokoju na piętrze rewelacyjny - na morze i góry. Hotelik kameralny, bardzo czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki i pościel wymieniana co drugi dzień lub na życzenie. Basen czysty, dostępne leżaki, jednak nie wszystkie z parasolami. Śniadania serwowane w formie bufetu, jednak są dość monotonne zwłaszcza dla dłuższego pobytu.

• Ocena dodana: 24 października 2021

• Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Obiekt przewyższył nasze oczekiwania, smaczne śniadania i sympatyczni gospodarze. Pokoje z widokiem na morze oraz bardzo spokojna okolica, idealna do odpoczynku. Lokalizacja niezwykle komfortowa dla osób poruszających się samochodem - kilka minut do miasta Kissamos, bezproblemowe parkowanie pod obiektem.

• Ocena dodana: 28 września 2021

Chcę tam wrócić !
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Hotel pięknie położony, nad miłą zatoką, tuż przy plaży. Plaża duża- są miejsca gdzie jest piasek a zaraz obok są kamyki. Plaża kameralna, przyjeżdżają jedynie lokalni mieszkańcy. Czystość w hotelu na najwyższym poziomie. Sprzątanie codziennie, wymiana pościeli i ręczników. osobne ręczniki na basen. Basen idealnie czysty, z brodzikiem dla dzieci. Najgłębszy punkt to 3 m. Leżaki czyszczone bardzo dokładnie codziennie. Prysznic na zewnątrz . Restauracja, gdzie się je śniadania z widokiem na morze. Śniadania bardzo dobre. Z uwagi na covid wybiera się z listy produkty w ilości jakiej się chce i to jest przynoszone . Nie ma bufetu. Uważam, że mimo wszystko mogłoby by być coś na ciepło od czasu do czasu np jajecznica lub jakieś grzanki, tutaj tego zabrakło i było monotonnie, lecz na same produkty i ich jakość nie narzekam zupełnie, ponieważ wszystko było pyszne. Brakowało mi jedynie czegoś na ciepło. Do wyboru na śniadania wszelkie napoje: herbata, kawa mrożona, capuccino, kawa americana, espreso, sok pomarańczowy. Do jedzenia: chleb, jogurt, miód, ciasto, dżem, jajko gotowane na twardo, pomidory, ogórek , masło, płatki czekoladowe , mleko, mussli, nutella, wędlina , ser żółty , feta, Dostępne krzesełka dla dzieci. Gospodarze bardzo mili. Zawsze uśmiechnięci, pomocni. :) Naprawdę takie osoby powinni być w każdym hotelu. :) W pokoju idealnie czysto, dostępne bardzo czyste łóżeczko dla niemowląt. Czajnik, sztućce, naczynia, czyste garnki, patelnia, piekarnik, lodówka - wszystko dostępne. Suszarka do włosów dostępna. Klimatyzacja sprawna, darmowa. Telewizor dostępny. Najbliższy sklep spożywczy oddalony o ok 4 km ( o czym wiedzieliśmy). Nie ma też w pobliżu restauracji, aby zjeść kolację ( hotel nie oferuje) więc uważam, że hotel tylko dla tych co mają swój samochód.

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2021

Super sniadanko

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2021

Daleko od miasta, fajna cicha okolica z pięknym widokiem z basenu.
    • Studio z bocznym widokiem na morze (2 osoby dorosłe)

Daleko do miasta 4,5km, brak komunikacji, taxi która wieczorem kasuje różnie. Najbliższy sklepik 2km. Do knajpy najbliżej 2,5km. Bez samochodu ciężko. z Plaży przy hotelu nie korzystaliśmy, kamienista, strome głębsze podejście. Monotonne śniadania.

Śniadanie: Dostawaliśmy kartkę i markera i zaznaczaliśmy co chcemy. Picie (kawa, herbata, mleko, sok) Jedzenie( jajka, serek, miód, wędlina, ser żółty i feta, nutella, ciasto, ogórek, pomidor, jakiś owoc). Podobał nam się basen a takze to ze wszystko było przemyślane, ośrodek jest stosunkowo nowy. Czysty duży basen, w tle morze. Fajna duża stołówka. Gospodarze pomocni i mili. Ceny zależne od pory roku i i zainteresowania. Niby dwie gwiazdki ale ładnie i ceny jak za więcej gwiazdek. Każdy ma do dyspozycji swoje studio z klimatyzacją. W tv kilka kanałów z różnych stacji. Ręczniki wymieniane kiedy trzeba, personel w maseczkach. Blisko na plus spacerem 15min do portu. Ogólne wrażenie dobre, można wrócić.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2021

Polecam wszystkim i dziękujemy.

Nic

Wspaniałe, spokojne miejsce. Niezwykła dbałość o czystość. Cudowne Panie w obsłudze. Piękne widoki. Bardzo fajny basen.

• Ocena dodana: 25 września 2021

Kameralnie i na uboczu.
    • Family Apartment with Sea View , Ground Floor

Może sprzątanie pokoju nie było perfekcyjne ale ciągle dobrze ocenione. Może menu śniadaniowe nie było zbyt różnorodne ale ciągle dobrze ocenione. Można się było najeść.

Cisza, spokój i kameralność tego miejsca. Wszystko zgodne ze zdjęciami, opisami i moimi oczekiwaniami. Personel bardzo przyjazny. Kontakt z właścicielem bezproblemowy.