Kreta Zachodnia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Balos Beach Ocena: 10

„Niesamowite!♥️ Hotel zlokalizowany w cichym miejscu, gdzie można się w pełni zrelaksować. Pokój z widokiem na morze, bardzo dobrze wyposażony (dużo szafek co uwielbiam jeśli wybieram się na dłuższy pobyt😁), wygodnie i czysto. Bardzo ładnie zaaranżowany dookoła. Obsługa sympatyczna. Polecam!”

• Frini Hotel Ocena: 10

„Fajna lokalizacja w spokojnej części miasta,blisko plaży i dobrych restauracji.”

• „Przemiła obsługa, wspaniały widok z pokoju i pysznie jedzenie.😃”

• Hermes Hotel Ocena: 9

„Super miejsce do urlopowania . Basen super jacuzzi też . Super miejsce do wypoczynku i adekwatne ceny”

• Cocoon City Hostel Ocena: 10

„Naprawdę świetny hostel♥️ Blisko starego miasta, plaży i dworca autobusowego. Wygodne łóżka, czyste, zadbane łazienki, super przestrzenie wspólne, dostępny basen i wewnętrzny taras. Jest kameralnie, cicho, przyjemnie się spędza tam czas. Dostępna klimatyzacja, WiFi, zamykane szafki w pokojach. Przemiła i pomocna obsługa. Dużo informacji o tym, co można robić podczas pobytu - skorzystałam z jednej z wycieczek (do Elafonisi za 30€), na które można się było zapisać przez recepcję i jestem bardzo zadowolona😊 Dziękuję za świetny pobyt!♥️”

• „Optymalna lokalizacja hotelu - między miejska plaża a starym portem. Doceniam starania personelu aby zapewnić nam warunki dla dziecka, których nie było po przyjeździe. Dziękuję.”

• „Bardzo miła obsługa, czysto.Lokalizacja idealna do zwiedzania miasta. Piekny widok z balkonu. Sniadania można zjeść tuż przy morzu .”

• Akrotiri Hotel Ocena: 10

„Cudowna lokalizacja, piękny wystrój, wygodne łóżko, wspaniali i gościnni właściciele, bardzo smaczne śniadania, wspaniały widok z balkonu.”

• Royal Sun Ocena: 10

„Świetne śniadania, zróżnicowane, dostępne były lokalne produkty. Dużo warzyw, owoców, sery, sałatki. Zdecydowanie polecam pobyt ze śniadaniami. Obiekt przewyższył moje oczekiwania. Pokoje czyste i schludne, codziennie sprzątane. Rewelacyjna obsługa, po raz pierwszy spotkałem się z tak porządnymi oraz uprzejmymi pracownikami recepcji oraz hotelu. W przypadku zaplanowania podróży na cały dzień, kuchnia przygotowała śniadania, które mogłem odebrać o 4 nad ranem. Hotelowa taksówka do miasta to również wygodne rozwiązanie.”

• „Ładne czyste pokoje, miły personel, na zewnątrz basen, na śniadaniach duży wybór, polecam :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kreta Zachodnia