3. Закарпаття: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Міжгір'я: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Україна Міжгір'я Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Дбайлива Ципа Оцінка за відгуками: 9,1

“Тиша! Місцерозташування! Природа! Сам готель! Все налаштовано, щоб ти відпочив. Комфортний номер (сподобалися меблі, все ще нове. Думаю, готель існує не так давно). Якісна сантехніка. А вид з вікна - це не передати. Гори!“

• Садиба Кичера Gold Оцінка за відгуками: 9,8

“Щиро рекомендую садибу для відпочинку в горах. Особлива похвала власнику, дуже привітний, лояльний і приємний чоловік, який допоможе з усіма питаннями. Номери чудові, чисті і збереженні, відповідають фото. Тут є все необхідне для зручного відпочину, всі види посуду, столові прибори, ножі і тд. Також є альтанки, гамаки, мангал, дитяча площадка і чан. Такий красивий вигляду як з садиби - жодне фото не в змозі передати. Можна піднятися на гору(досить близько) звідки неймовірний вид на 360 градусів. Є доставка з ресторану. Єдиним мінусом є доїзд, дуже стрімкий і не кожен водій на легковій машині зможе з ним впоратись. ВІдпочинком задоволені на максимум!“

• Дбайлива Ципа Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже коротке перебування, але ми дуже задоволені, відкрили для себе щось нове! Обов'язково хочу приїхати ще влітку. Окремо хочу написати спасибі за каву та сирники. Можливо НАЙкращі у Закарпатті:) Розташування це перлина! Номер дуже чистий, постіль чиста без плям, рушники білі-білі (як вам вдається?), було дуже тихо. Я читала попередні відгуки про тонкі двері, брудні душ кабіни, бездушний персонал. Я з цим не зустрілася. Сподобалося все. Я чула тільки птахів зранку та сусуднього півня. Приємно, що воду з крана власник підтвердив можна пити, показав сертифікати перевірки на якість. Це дуже рідко, де можна пити (особливо нам містянам це диковино). Мені сподобався інтерєр, бо дуже незвичний для цих країв. Цікавий. Непростий. У захваті!“

• Садиба Кичера Gold Оцінка за відгуками: 9,8

“Мальовничий краєвид. Привітний господар. В цьому місці є все необхідне. Якщо є можливість бронювати на довший період це необхідно робити бо будете жалкувати.“

• Гостевой дом Юран Оцінка за відгуками: 8,6

“Приємно, чисто, чудові працівники, зручне ліжко. Вигляд з вікна на гори)“

5 найкращих готелів типу "ліжко і сніданок" та міні-готелів у місті Міжгір'я

на основі 649 відгуків про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі на Booking.com