3. Закарпаття: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі

10,0

• Відгук від 20 травня 2024

Ідеальний вибір для відпочинку
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Дуже приємний господар, який допоміг у виборі екскурсій, неймовірна краса, чистота та комфорт. Однозначно ще повернемося)

• Відгук від 13 травня 2024

• Чотиримісний номер з видом на гори

Щиро рекомендую садибу для відпочинку в горах. Особлива похвала власнику, дуже привітний, лояльний і приємний чоловік, який допоможе з усіма питаннями. Номери чудові, чисті і збереженні, відповідають фото. Тут є все необхідне для зручного відпочину, всі види посуду, столові прибори, ножі і тд. Також є альтанки, гамаки, мангал, дитяча площадка і чан. Такий красивий вигляду як з садиби - жодне фото не в змозі передати. Можна піднятися на гору(досить близько) звідки неймовірний вид на 360 градусів. Є доставка з ресторану. Єдиним мінусом є доїзд, дуже стрімкий і не кожен водій на легковій машині зможе з ним впоратись. ВІдпочинком задоволені на максимум!

• Відгук від 11 травня 2024

Місце затишку та релаксу
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Мальовничий краєвид. Привітний господар. В цьому місці є все необхідне. Якщо є можливість бронювати на довший період це необхідно робити бо будете жалкувати.

• Відгук від 11 квітня 2024

Чудовий відпочинок, в неймовірному місці!
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Однозначно, Садиба Кичера - це місце, до якого хочеться повертатись знову і знову! Відпочинок пройшов на вищому рівні, помешкання світле, чисте, охайне, обладнано всім необхідним для комфортного перебування, до дрібниць! Під час заїзду до апартаментів, нас чекав чудовий десерт від господаря, що також заслуговує уваги, як показник дбайливого ставлення до гостей. Неймовірний краєвид на гори, охайна територія із мангальною зоною, приватна парковка для авто, дитячий майданчик - місце підійде для будь якої категорії відпочиваючих. Окрема вдячність господарю Івану, доброзичлива, гостинна, уважна людина, як до свого господарства, так і до відвідувачів. Завжди був на зв'язку, всі питання пов'язані із відпочинком вирішувались миттево. Обов'язково повернемось сюди на більш тривалий термін відпочинку, оскільки такі місця, і такі чудові господарі, дуже велика рідкість. Дякуємо за чудово проведений час!!!

• Відгук від 14 березня 2024

• Чотиримісний номер з видом на гори

Єдине що там може не сподобатись - мало проведеного часу)

Сюди - точно варто повернутись! Краєвиди неймовірні. Ідеальне місце для відпочинку. Власник садиби, вкладає душу в неї. Я військовий, отримавши відпустку, вирішив поїхати з дружиною до Синевиру. Знайшов по відгуках, саме цю садибу і не шкодував ні хвилини, що зупинились саме тут. Дороги - ідеальні (з центру країни, краще їхати через Тернопіль, Львів) До садиби нормальний під'їзд, незважаючи на те, що вона вгорі (вид з вікон номера просто нереальний). Їхали седаном не з високою посадкою - без проблем. Власник, дуже старається робити Ваше перебування, справжнім відпочинком. Він не ходить над головою, але при першому ж Вашому дзвінку, з'явиться за потреби та допоможе в будь-якому питанні. В день заселення, нас в номері чекав смачнючий тортик, власного виробництва від садиби. Реально, дуууууже смачний. Номер - якщо не помиляюсь, то "3" був наш. В номері є все. Реально все. Враження, наче жив тут років 10) В ванній кімнаті, окрім душу та туалету, є ще пральна машинка та електросушарка. "Кухня-студія" має окрім всього кухонного приладдя: мікрохвильовку, холодильник, електрочайник, витяжку, кавоварку(то є бонус для кавоманів), столик за яким хочеться їсти, пити та просто сидіти, оскільки вид з вікон просто неймовірний, телевізор та диван. В спальні: ліжко, шафа купе з дзеркалом, комод і телевізор. Все дуже чисто. Є своя тераса з столиком та стільцями, де можна милуватись горами. Також замовляли чан - рекомендую! Під відкритим небом в тому місці, це не пояснити, просто спробуйте) Вайфай від старлінку, працює ідеально по всій території. Київстарівський зв'язок теж був. Поруч є різні магазини, кафешки і т.д Якщо автомобілем, то взагалі майже все, що можна глянути з визначних місць Закарпаття в доступності від 20 до 40 хв максимум. За 3 дні об'їздили майже все. Однозначно рекомендую відвідати данну садибу та особисто познайомитись з паном Іваном.

• Відгук від 27 лютого 2024

Однозначно рекомендую Садибу Кичера!
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Щойно повернулися з чудового відпочинку в Садибі Кичера. Це була найкраща ідея мого чоловіка, на моє день народження, привезти мене до Пана Івана до його Садиби Кичера! Сподобалось усе: місце проживання - гарний номер, з усіма зручностями, гарна тераса з номеру де можна пити каву та милуватися неймовірним гірським краєвидом, відчуваєш себе неначе вдома. В номері є все для комфортного проживання,приготування їжі, гарного відпочинку, чисто, тепло та затишно. На території комплексу краса та спокій, для діток є майданчик. На екскурсію до Синевиру, центру реабілітації ведмедів, і ще багато чого, нас возив батько господаря, дядько Василь, який по дорозі розповідав історію та навіть співав гуцульських пісень. Ця Садиба просто рай на землі особливо в час який ми зараз переживаємо. Я вдячна господарю садиби Івану за турботу, щирість та теплий гостинний прийом. Відчувається як власник вкладає душу в свою справу, неймовірно гарне відношення до гостей, допомога в усьому! Пану Івану бажаю розвитку його справі, Божого благословення та велика вдячність від нашої родини. Вперше в моєму дорослому житті, не хотілося їхати додому, а побути тут ще. Ми обов"язково повернемося!

• Відгук від 2 січня 2024

Казкова садиба
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Казкове, затишне, нове помешкання з усіма зручностями, неймовірними краєвидами та першокласним сервісом. Абсолютно згоден з усіма попередніми позитивними відгуками. Щиро дякуюємо господарям за турботу та якість!

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Скажу коротко: однозначно найкраще помешкання з усіх, в яких я бував в Україні. Можливо і не тільки в Україні. Ставлення господаря до свого "продукту" і до гостей - на межі неймовірного. Десять балів - по всіх категоріях. Жодних мінусів.

• Відгук від 18 жовтня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Вид з вікна, балкон, чистота в номері

• Відгук від 25 вересня 2023

Рекомендую для затишного відпочинку!
    • Чотиримісний номер з видом на гори

дуже затишне та гарне місце. гарна територія, є бесідка, мангал, тандир, шампура, сітка, дрова - всім можна користуватись. номера охайні, з великими вікнами та невеличкими терасами. господар дуже уважний у всіх питання допомагає. Дуже дякую за гостинність та щирість. Обов'язково повернемось

• Відгук від 24 вересня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Той самий момент коли очікування і реальність. На фото все добре , красиво, затишно . Але у реальності це набагато краще. Неймовірне місцерозташування , чудовий номер . Дуже ввічливий і порядний хозяін садиби пан Іван. Коли зайшли у номер таке відчуття одразу створилося, що приїхав не у садибу у відпустку, а повернувся до себе до дому . У номері є все для комфортного перебування , починаючи з меблів , кондиціонерів , ТВ пральної машини , кофеварки. І закінчуючи дрібними кухонними принадлежнотями , у виді теркі . Дуже приємні відчуття залишилися після відпочинку в садибі . Окремо зазначу вид з номера , він неперевершений . Прокидаешься робиш каву , і ідеш на балкон насолоджуешься краевидом. Дуже радий зо потрапили іменно сюди . Мальовниче місце , дуже комфортне житло , прекрасний хозяін Іван . Це мабудь 200 зі 100!!! Була би можливість поставить оцінку 100 замість 10 залюбки би поставив . До нових зустрічей , обов’язково ще повернемося до вас . Дякуємо за відпочинок!

• Відгук від 11 вересня 2023

• Апартаменти Делюкс

Красиво, зручно, є все для гарного відпочинку, дуже гарний вигляд з будинку на гори

• Відгук від 7 вересня 2023

• Апартаменти Делюкс

Чарівне місце!😊 Ми тут не вперше і точно повернемося при нагоді. Тут неймовірно затишно, своя особлива гармонійна у всьому атмосфера, якої я, відверто кажучи, ще не зустрічала, хоч за плечима досить багато подорожей. Надзвичайно гарні краєвиди, багато локацій для відпочинку як в самій садибі, так і за межами....варто трохи піднятися вверх по горі, і вид відкривається ще більш захоплюючий! Для трирічної донечки тут рай) Коли вона почала гратися камінчиками на галявині, одразу з'явилася мобільна пісочниця...а коли заглянула у чан, вже надувався дитячий басейн))) це вже про господарів та їх відношення до гостей....воно неймовірно щире і дбайливе🤗 вони добре розуміють, що міцним здоровим сном зараз мало хто може похвалитися, то ж добре дбають, щоб відпочинок був здоровим і максимально комфортним, за що я неймовірно вдячна! У поєднанні з гарним, чистим номером, з усіма необхідними зручностями (і навіть більше), близькістю інфраструктури, та надзвичайною доброзичливістю господарів, я називаю Садибу Кичера Gold місцем про людей і для людей...однозначно рекомендую!

• Відгук від 16 серпня 2023

Все чудово

Дуже сподобалось. Красивий, новий ремонт, чисті та охайні кімнати. Суперовий вид з вікна. Великий двір де можно поставити авто. На території є зона відпочинку, бесідки, мангальна зона та ЧАН за що окремо дякую. Господар чудова людина, передзвонив зразу, все організував. Обов'язково приїду ще.

• Відгук від 13 серпня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Дорога до садиби у гору спочатку нас трохи занепокоїла, але пан Іван її укріплює, вкладає багато зусиль та коштів, ми були на Camry, заїхали без проблем. Навсяк випадок є парковка нижче для тих гостей чиї авто не піднімуться. Тому це не повинно завадити вам відвідати садибу з таки видами. Бажаю всім гостям садиби гарного відпочинку, а пану Івану розвитку і велика подяка від нашої родини.

Сподобалося все. Всі фото відповідають дійсності, номер дуже зручний, 2 кімнати, панорамні вікна з неймовірними видами на гори, є кухня з усим необхідним (навіть більше), пральна машинка у ванній кімнаті (що дуже зручно і мало де є таке), праска, фен, великий балкон де можна снідати та милуватися красою навкруги. Власник пан Іван дуже клієнторієнтований, зустрів трояндами, це може для кого дрібниця, але мене це ще більше налаштувало на відпочинок, пригощав закарпатським медом. У садибі так зручно розташовані номери, що ви практично не пересікаєтеся з сусідами, кругом тиша, є басейн, чан, мангал. Ми з чоловіком залишилися дуже задоволені від перебування у цій гостинний садибі. Рекомендую тим, хто шукає тишу і комфорт. Хто віддалено працює - інтернет стабільний, проблем не було.

• Відгук від 30 липня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Були лише один день, бо було все зайнято, але всерівно господар зустрів з автовокзалу, а потім відвіз в місце подальшого відпочинку. Ну Дуже гарне місце🥰🥰🥰, дуже ввічливий та приємний господар. Чисті та гарні номера(все продумано до дрібниць), територія, чан, басейн, а краєвид з балкона неймовірний.

• Відгук від 30 червня 2023

Рекомендую це помешкання!
    • Чотиримісний номер з видом на гори

В апартаментах та біля будівлі все продумано до деталей для комфорту , дуже зручно було з дитиною , Іван завжди був на звʼязку і готовий дати поради що подивитися навколо. Дякуємо, обовʼязково повернемося ще !

• Відгук від 29 травня 2023

Емейзінг
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Садиба супер класу! Все таке новеньке та чистеньке, вид з балкону та з інших вікон просто казковий, господар Іван дуже уважний, турбується щоб вам усе сподобалось та було зручно. На задньому подвірʼї перед нашим приїздом покосили траву, а ввечері випускали кроликів бігати, дуже миле видовище. Номери преміум класу, є все необхідне, міні кухня, чайник, мікрохвильова піч, плитка, весь необхідний посуд. У ванній кімнаті є пральна машина. У дворі є зона барбекю з безкоштовними дровами. Два телевізори. 100% рекомендую помешкання.

Враження неперевершені

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 29 травня 2023

Місце куди хочеться повернутися
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Це не мінус, а скоріш те, що варто мати на увазі - занадто м'яке ліжко, якщо ви звикли до більш твердого.

Дуже чистий номер. Неймовірні краєвиди прямо з вікна. І дуже привітні господарі. Для тих хто працює - чудовий інет та наявний генератор.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 13 квітня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Чарівне місце, дуже ввічливий господар та був завжди на зв'язку , номери чисті та зі всіма зручностями, навіть є кавоварка та сушилка . обов'язково повернемся!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 24 вересня 2022

Немає зауважень

Гарні види з вікон, чисто, є все необхідне. Все по-домашньому. Ми задоволені перебуванням в судибі. Місце, куди хочеться повертатись.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 1 лютого 2022

• Чотиримісний номер з видом на гори

Помешкання повністю відповідає опису в якому є все для комфортного відпочинку. Кухня обладнана всім необхідним для приготування їжі, новий якісний посуд. У помешкані чисто та тепло, спальня з зручним ліжком. В кожній кімнаті є телевізор та швидкісний інтернет. На території обладнана зона барбекю з чудовим виглядом на гори. Господар пан Іван, дуже приємний і гостинний, постійно турбувався аби відпочинок був комфортний. Окреме дякую пану Івану за привітання наших дівчат з Днем народження. Дуже приємно і несподівано було зранку отримати букет з повітряних куль і подарунок. Щиро бажаємо процвітання!

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 3 січня 2022

• Чотиримісний номер з видом на гори

Побачене в реальності перевершило всі очікування. Дуже гарне затишне і чисте житло. Привітні і доброзичливі господарі. Часто мандруємо але в такі апартаменти потрапили вперше. В садибі все є для комфортного відпочинку. Можемо з впевненістю сказати що повернемось сюди ще.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 30 жовтня 2021

• Чотиримісний номер з видом на гори

Під'єм до садиби на машині, но воно того варто

Господарі привітні і турботливі, краєвиди мальовничі, чистий теплий номер.

Дата проживання: Жовтень 2021