3. Закарпаття: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Міжгір'я: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про Гостьовий дім "Тая"

На основі 59 відгуків про готель типу "ліжко та сніданок"

9,5

9,9

• Відгук від 11 жовтня 2023

Дуже затишний будинок з гостинними господарями Юрієм та Мирославою які залюбки допоможуть незабутньо на насичено провест

Мінусів геть немає, 10/10 балів

Великий, гарний дім, зі свіжим ремонтом та усіма зручностями. Декілька сан вузлів, добра шумоізоляція, скрізь чистенько. На кухні є все необхідне, багато нового красивого посуду, відведене місце для готування та декілька холодильників різного обʼєму для зручного зберігання продуктів. За найсмачнішими домашніми національними стравами звертайтесь до пані Марії. Чистенькі рушники, постільна білизна. У холодну пору дім кожен день опалюється. Дуже затишна та атмосферна кімната з каміном. Величезний зелений двір, саморобні аутентичні альтанка та гойдалки з неймовірним краєвидом на гори.⛰️ З другого поверху відкривається шикарний вид на річку та могутні гори, яки заряджають легені найсвіжішим закарпатським повітрям. 🏞️ Для любителів тваринок є дуже ласкаві та дружелюбні друзі песик та котики🐶🐾🐈‍⬛ Для любителів походів є шикарний майже дикий маршрут у гори лісом, де можна напитись свіжої гірської води, позбирати грибів та наслодоших ягід, послі чого насолодитись чарівними краєвидами гори Менчул.

• Відгук від 21 вересня 2023

Сподобалось все )

Помешкання абсолютно нове , новенький ремонт все зручно і комфортно. Розташування супер- 7 хв до центру, 5 хв від річки і неймовірної природи . Дуже привітні господарі ) які постійно вдосконалюють і працюють над будинком. Дякуємо за відпочинок і незабутні емоції . Плануємо повернутися наступного року)

• Відгук від 14 вересня 2023

• Чотиримісний номер "Комфорт"

Все новеньке, гарні нові матраци, дуже зручні. Гарне місце. Приємні хазяїва.

• Відгук від 14 вересня 2023

Рекомендую!!! Чудове місце для відпочинку тілом та душею
    • Чотиримісний номер "Комфорт"

Чудове розташування, чисто, просторі кімнати. Дуже приємний та доброзичливий господар Юрій, який допоможе у всіх питаннях. Видно, що господарі дбають про затишок та комфорт гостей. Велика та гарна прибудинкова територія з усіма зручностями. Окремий великий плюс- пес Арчі, був нашим другом/психотерапевтом😂 Також з кімнат відкривається прекрасний вид на гори та річку, яка знаходиться в 2 хвилинах від помешкання. Обов’язково буду рекомендувати всім і сподіваюсь що приїдемо сюди ще. Дуже дякую!

• Відгук від 11 вересня 2023

• Двомісний номер з балконом

Приємні господарі, привітні. Номер був чистий та було все для комфортного перебування

• Відгук від 10 вересня 2023

• Двомісний номер

Чудове місце розташування, чисті і просторі номери, невелика ціна, чудова кухня

• Відгук від 10 вересня 2023

• Одномісний номер з видом на гори

Чисто, охайно, дуже привітний господар:) Зручне розташування, поруч річка, ліс, дуже тихо та затишно Рекомендую!!!

• Відгук від 21 серпня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Немає ніяких зауважень! Помешкання на вищому рівні!

Сподобалось все: господарі, Юрій та Мирослава, дуже привітні та допомогали з будь-якими питаннями, розташування дому - 7 хвилин від центру та гірська річка напроти дому, номер 100% відповідає фото та дуже просторний, пес Арчі покорив серце моєї дитини, яка взагалі собак боїться! Дуже рекомендую з'їздити на екскурсії з Юрієм, бо він не тільки на озеро везе, а ще робить зупинки в дуже гарних гірських краєвидах! Ми отримали дуже багато задоволення, всім рекомендую, ви не пошкодуєте 👍

• Відгук від 14 серпня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Надзвичайно приємні та помічні господарі, дуже чисто і затишно, поруч чудові заклади харчування, супермаркети. Обов'язково приїдемо ще!

• Відгук від 10 серпня 2023

Чудове місце для відпочинку і зручне розташування для активних подорожей
    • Двомісний номер

Невистачає площадки для гелікоптера і власного аеродрому :)

Запашна кава яку готує господиня, поруч гарні кафе і багато місць які вартує відвідати, спитайте у власників- підскажуть на будь який смак.

• Відгук від 25 липня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Привітні господарі, комфорт у помешканні, організовано грамотно екскурсії.

• Відгук від 20 липня 2023

Нічого!!!

Усе !!!

• Відгук від 19 липня 2023

• Двомісний номер

Чудове місце, навкруги дуже багато красивих місць, які можна подивитись. Дуже привітні господарі! Чиста біла постільна білизна та ковдри. Поряд є ресторан, де дуже смачно та низькі ціни, особливо порівняно з іншими гірськими курортами. Перевершило очікування однозначно!

• Відгук від 14 липня 2023

Все сподобалася

Місце розташування серед гір біля річки, у нас був номер з балконом, казковий вид! Господарі підтримують в будинку ідеальну чистоту. Тихо - справжнє місце для релаксу. Кімнати просторі, на кухні та в зоні відпочинку (мангал) є все необхідне Господар, Юрій люб'язно розказав де найкращі місця які можна відвідати по дорозі на о. Синевір

• Відгук від 9 липня 2023

Відсутність смітника у номері

Можливість попратииречі

• Відгук від 9 липня 2023

• Шале з 1 спальнею.

Відпочивали в окремому будиночку.Гарний, затишний, всі зручності є. Супер вид на гори, річка дуже близько. Привітні господарі, радо допомагають і піклуються про комфортний відпочинок. Додатковий плюс за гойдалку :)

• Відгук від 30 червня 2023

Сподобалось

Не бачили мінусів

Настільки гарно, що залишилися ще на одну добу. Власники дуже приємна пара. Юра порекомендував місця з гарними краєвидами. Дорога для низької машини - без проблем доїхали. На машині поряд Синевірський перевал, куди можна з'їздити на захід сонця. Поблизу декілька кафе та смачна кав'ярня.

• Відгук від 29 червня 2023

Дуже сподобалося, хочеться повернутися знов.
    • Шале з 1 спальнею.

Забронювали окремий будиночок, для двох з терасою та з чудовим краєвидом на гори. Що справді принесло задоволення це те, що на терасі була дуже затишна маленька гойдалка, де можна класно провести час з кавою і книжкою. У ванній кімнаті чисто, є навіть пральна машинка та фен для сушки волосся. Дуже велика спальня з комфортним ліжком, є диван. Кухня чиста, з усім потрібним кухонним обладнанням. Є мікрохвильова піч та холодильник. Інтерʼєр дуже гарний, все продумано та затишно. На вулиці, крім тераси, є альтанка, велика гойдалка та мангал. Господарі дуже привітні, а на вулиці вас зустрічає дуже милий та добрий пес, який не заходить на територію біля будиночку. Власники завжди стараються допомогти у вирішенні проблем, охоче розказують цікаві туристичні маршрути.

• Відгук від 17 червня 2023

Сподобалося все

Все сподобалося)

• Відгук від 6 червня 2023

• Двомісний номер

Матрас на ліжку не зовсім зручний, напевно старі пружини

Дуже гарний вид на річку та гори з балкону. Достятньо місця, кухня та ванні не набиті, не заважає, що вони спільні. Гарний будинок, привітні люди та дуже добра собака.

• Відгук від 6 червня 2023

• Двомісний номер

Дуже охайний і чистий готель, вічливий господар

• Відгук від 4 червня 2023

• Шале з 1 спальнею.

На першому тижні відкриття готелю бракувало деяких меблів. Впевнений, вони скоро з'являться.

Гостьовий дім "Тая" пропонує окремий зручний і чистий будиночок з терасою, що дозволяє насолоджуватись прекрасними краєвидами навколо. Тут також є кухня, де можна готувати, а пральна машина додає зручності для тривалого перебування. Розташування готелю поряд з річкою створює додаткову привабливість для гостей. Усього в 10-хвилинній доступності від гостьового будинку знаходиться піцерія "Family", де можна смачно та недорого поїсти. Будинок тільки відбудований, усі меблі у домі нові. Господарі ввічливі, та дуже дбають за чистоту.

• Відгук від 26 квітня 2023

красиво та дуже затишно
    • Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

чистота, свіжість, дуже привітні господарі. кожного разу тільки чудові враження

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 31 січня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Було трохи прохолодно вночі у зв’язку з відключеннями світла

Чудове розташування, поряд річка, вихід у гори і 10 хв до всієї інфраструктури у центрі

Дата проживання: Січень 2023