2. Тайланд отзиви за хотели
  3. Област Пукет отзиви за хотели
  4. Патонг Бийч отзиви за хотели
Тайланд Патонг Бийч Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Eden Resort & Villas Оценка от отзивите: 9.6

„Всичко. Това място е най-доброто възможно в района. Наближавайки Патонг осъзнавате, че мястото не е точно спокойно и приветливо, много хора, миризми и презастрояване, но в хотела се чувствате като в рая. Тишина, чистота и уют. Басейнът предлага прекрасна гледка към палми, на които видяхме дори папагали. Самите бунгала са много добре проектирани и реално отсядането ни за цяла седмица беше удоволствие. Нищо не ни липсваше и беше изключително удобно и леглото и банята и всичко. Препоръчваме цялостно - обслужване, местоположение - близост до плажа, много хубави заведения, възможност да резервирате масаж и екскурзии - много мил организатор - ползвахме няколко ексурзии предложени от него и останахме много доволни. Закуската е повече от добра - има както блок маса, така и меню за допълнителни поръчки, кафето е прекрасно и наистина си заслужава.“

• Patong Lodge Hotel - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 7.4

„Нищо не ми хареса освен масажа.“

• SKYVIEW Resort Phuket Patong Beach Оценка от отзивите: 8.7

„Приятно, спокойно място, далеч от лудницата на Патонг. Персонала винаги е усмихнат, поздравява и гледа да ти помогне, в това число и охраната на входа на комплекса (много мил човек). Има голям паркинг и директен асансьор към хотела. Хотела предлага няколко пъти на ден безплатно "такси" до плажа на Патонг и обратно, което е много удобно, защото минава и покрай мола. Стаите и баните са големи и удобни. Балконите имат вентилатор, който е приятен в горещите дни. Басейна е чист, а в близост има винаги чисти и приветливи тоалетни. Закуската е хубава, но не уникална. Има различни активности вечер в хотела, които ни харесаха.“

• SKYVIEW Resort Phuket Patong Beach Оценка от отзивите: 8.7

• Hotel Clover Patong Phuket - SHA Plus Оценка от отзивите: 8.7

„Всичко беше перфектно.Стаите бяха чисти,персонала беше любезен,масажите ми харесаха,храната също беше вкусна и най-много ми хареса локацията на хотела,тъй като беше на 5 мин пешеходно разстояние от магазини,ресторанти и дискотеки“

• Patong Mansion - SHA Certified Оценка от отзивите: 8.7

„Отлична закуска ,много чист хотел,усмихнат персонал.Хотела се намира на тихо място и може чудесно да си почиваш, но и достатъчно близо до Бангла и Мола.Всеки ден почистваха стаята,сменяха кърпите и зареждаха с вода.Голямо и удобно легло.Басейна е чудесен шезлонгите са малко около него но добре че не се ползваше от повече хора.7eleven до хотела .“

• Kiwi Boutique Hotel Оценка от отзивите: 8.1

„Хотела беше точно това от което имахме нужда.Балкон за сутрешно кафе и да простреш мокрите бански. Персонал постоянно на разположение да помогне при нужда но не натрапващ се. Почистването беше при поискване. Автобусната спирка на автобуса от летището е почти пред хотела.За летището не е .... Под хотела има ресторант,до хотела има магазин,плажа е на близо.Общо взето всичко е наблизо около хотела. Не е петзвезден хотел,но за цената която плащате мисля,че е отличен избор като местоположение.Резервирахме една нощува за да пробваме хотела но после резервирахме за целия ни престой.Благодарим ви.Бъдете здрави.“

• Baan Laimai Beach Resort & Spa - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 8

„Всичко е чудесно,местоположение, храна,персонал,чистото.“