2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Gorenjska – opinie o hotelach
  4. Mojstrana – opinie o hotelu
Słowenia Mojstrana Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Lukna Ocena: 9,4

„Bardzo fajny i czysty hostel. Wszystko na kody także nie trzeba nosić klucza. Polecam serdecznie.”

• Guesthouse Veranda Ocena: 8,8

„Bardzo miła obsługa, pyszne jedzonko czysto i bardzo przyjemnie. Byliśmy jedna noc, przejazdem, ale chętnie jeszcze tu wrócimy. Urocze miejsce. Polecam.”

• Gorski biser Ocena: 9,1

„Klimatyczny pokój. Widoki na góry. Lokalizacja. Mimo późnego zameldowania wszystko przebiegło miło i sprawnie.”

• Apartma na hribu Ocena: 10

„Widok z balkonu, czystość i przestrzeń w mieszkaniu, bardzo dobrze wyposażona kuchnia.”

• Apartment KAYA Ocena: 9,4

„Super lokalizacyjnie położony apartament. Duży apartament spokojnie pomieści 5 osób. Blisko restauracja niestety nie widziałam w pobliżu żadnego sklepu. Cisza spokój ładny widok nic tylko zwiedzać i odpoczywać.”

• Guesthouse Veranda Ocena: 8,8

„Czystość”

• Hostel Lukna Ocena: 9,4

„Bardzo klimatyczny hostel, czysty i komfortowy. Pokój przestronny i dobrze oświetlony. Blisko sklep i górskie szlaki.”

• Apartment Podkuze Ocena: 9,6

„Wszystko ok.”

• Hostel Lukna Ocena: 9,4

„Świetna lokalizacja, piękne widoki, blisko do Planicy. Sam obiekt dobrze zorganizowany, pokój był czysty, miał wszystko co potrzeba. Dostęp do wspólnej kuchni, dobrze wyposażonej. Plus za parking.”

• SavaDolinka House Ocena: 9,4

„ŚNIADANIE to byłaby pełnia szczęścia.”

20 najlepszych hoteli w mieście Mojstrana