2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Słowenia – opinie o hotelach
Kranjska Gora Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpina Ocena: 10

„Lokalizacja, komfort, czystość, jedzenie”

• Hostel Lukna Ocena: 10

„Bardzo fajny i czysty hostel. Wszystko na kody także nie trzeba nosić klucza. Polecam serdecznie.”

• „Pięknie położone miejsce . Personel przemiły i bardzo pomocny .”

• „Bardzo uprzejmi i pomocni gospodarze. Pomogli nam wybrać trasy górskie i podpowiedzieli dokąd warto pójść na kolację. Hotel jest kameralny. Pokoje czyste i przytulne. Doskonałe śniadania!”

• „Przepyszne śniadania, ogromny wybór dań(również vege). Wspaniała obsługa, dostępny parking na miejscu, rewelacyjna lokalizacja z przecudnym widokiem. Blisko do atrakcji( skocznia w Planicy, jezioro Jasne, Bled). Blisko do Włoch. Możliwość pobytu z psem. W cenie możliwość korzystania z basenów. Na miejscu korty tenisowe. Hotel odnowiony w pięknym stylu. Podczas kolejnego pobytu w Słowenii na pewno skorzystamy ponownie. Hotel bardzo ekologiczny. Gorąco polecam! 10/10”

• Hotel Kompas Ocena: 9

„Lokalizacja cudowna, przepiękne widoki i spokojna okolica. Duży parking przed hotelem. Bardzo miła i pomocna obsługa hotelu. Śniadania smaczne, a wybór rozmaity”

• Hotel Špik Ocena: 9

„Świetne jedzenie. Bardzo miły personel. Rewelacyjna lokalizacja w pobliżu gór. Nie było problemu z zaparkowaniem motocykla tuż pod nosem recepcji.”

• „Cudowny nocleg z super właścicielami.”

• „Byliśmy tam jedynie przejazdem wracając z Włoch, więc siłą rzeczy trudno jest ocenić to miejsce kompleksowo, niemniej pierwsze wrażenie bardzo korzystne. Przede wszystkim przepiękne położenie u podnóża strzelistych i ośnieżonych szczytów Alp Julijskich, które widzimy z balkonu. Po drugie spory pokój. Po trzecie urozmaicone śniadanie i po czwarte duży zadbany teren wokół obiektu. A na przeciwko dobra restauracja.”

• „Bliskość jeziora, piękna okolica i mega super śniadanie”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Kranjska Gora