Alpy Julijskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pięknie położone miejsce . Personel przemiły i bardzo pomocny .”

• „Mały pokoik i klimatyczny wystrój, wygodne łóżko i komfortowa łazienka. Miły i pomocny gospodarz. Polecam”

• „Śniadanie ok. Lokalizacja ok.”

• „Obiekt typu agroturystyka, piękne widoki. Bardzo miły gospodarz, na śniadanie oprócz typowych włoskich produktów dostaliśmy pyszne domowe, drzemy i miód. Czysto, cicho, piękne widoki. Można napalić w kuchni - angielce co na pewno daje przytulny klimat, ale było późno jak dojechaliśmy więc nie skorzystaliśmy z tej atrakcji. I ważne, że właściciel mówi po angielsku, co we Włoszech jest rzadkością.”

• Hotel Pittini Ocena: 10

„Bardzo wygodne łóżko, miejsca parkingowe pod hotelem, śniadanie do wyboru na słodko lub słono, lokalizacja ok. 4 km od zjazdu z autostrady w cichym miasteczku, na miejscu restauracja i bar, w pobliżu kilka pizzerii. Słowem, doskonała baza noclegowa w dwuetapowej podróży na południe Włoch.”

• „Wszystko było na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

• Dolar Rooms Ocena: 10

„Wspaniały, zachwycający, przestrzenny, doskonały”

• Hotel Trieste Ocena: 10

„Pięknie położony hotel w miejscowości turystycznej. Parking do dyspozycji. Śniadanie wspaniałe. Restauracja na miejscu, co daje możliwość zjedzenia kolacji bez opuszczania hotelu. Personel uprzejmy.”

• Hotel Tarvis Ocena: 8

„Blisko autostrady, w otoczeniu pięknych gór. Czysto i tanio, fajny nocleg tranzytowy.”

• „Garaż na rowery”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Alpy Julijskie