2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,2

9,4

9,1

• Ohodnotené: 26. mája 2024

Velmi prijemny hostel, za tu cenu sa rozhodne oplati
    • 1 noc

Super lokalita kusok od centra mesta, cista priestranna izba s velkou samostatnou kupelnou a mily personal

• Ohodnotené: 20. mája 2024

V noci hostia kričali

Všetko

• Ohodnotené: 13. mája 2024

Pecka

Hygiena,čistota,,,

• Ohodnotené: 21. apríla 2024

• 1 noc

Uzasny recepcny, velmi laskavy a mily, vyhovel nam v zmene izby, hostel je uplne netradicny a nadherny, dole je obrovska kuchyna na urobenie vlastnych jedal, fakt super pobyt:)

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

• 1 noc

Čistota a výbava,,ak knižnica,,,jednoducho,super,,, kvalita vysoká,,,cena nízka,,,,fakt, klobúk dole

• Ohodnotené: 7. apríla 2024

• Lôžko v 10-lôžkovej zmiešanej zdieľanej izbe

Toto je komplikovanejsie, kedze sa jednalo o urcite paranormalne zazitky, ci o nich vedel personál to neviem, vychadzam z prezumpcie neviny. Videl som tam raz malu ciernu lebku s červenými ocami veľkosť cca 3,5 az 5 cm, ale bolo to len na chvíľu. Predpokladam ze z vyzdoby hostelu bol jeden z pôvodných zámerov hostelu urcity pokus o erotizaciu priestoru.

Hostel bol čistý a personal bol viac menej mily. A dokonca som tam zahliadol aj par ľudí v danej lokalite. Akurát v hlavnej budove bola prasklina na podlahe na to by som dal pozor, predsa je to len byvale banicke mesto.

• Ohodnotené: 3. apríla 2024

• Skupina
    • 1 noc

Najkrajší hostel čo som videla za prijateľnú sumu! Krasne zariadený❤️

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 28. januára 2024

• Dvojlôžková izba Standard so spoločnou kúpeľňou

Všetko sa nám veľmi páčilo, milujeme hostel cosmopolitan, chodievame pravidelne s rodinou aj kamarátmi ☺️ Máme dvojročné dieťa, takže my si objednávame apartmán a kamaráti majú normálne izby niekedy s vlastnou kúpeľňou, niekedy so spoločnou, všetko je veľmi čisté, raňajky sú super, personál výborný ☺️.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 15. januára 2024

• 1 noc

Tento raz bola v izbe dosť veľká zima, pritom vonku boli mínusové teploty a radiátory boli letné a nešli pridať. A dvere ktoré boli nad našou izbou ako východ boli trvalo zamknuté, takže pre priateľa fajčiara dosť veľký problém chodiť na cigaretu cez dve poschodia.

Boli sme s priateľom už druhý krát, tentokrát v inej izbe. Veľmi sa nám tu páčilo, tak sme znovu vybrali tento hostel. Izby sú krásne zariadené, prostredie veľmi pekné a hlavne to, že môžme prísť so psíkom. Prostredie je kľudné, personál veľmi milý.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 4. januára 2024

• 1 noc

Jediná nevýhoda byly hlučné dveře od pokoje - automaticky se zabouchávají a v noci pořád někdo vycházel a vcházel do vedlejších pokojů, což nás budilo.

Krásný útulný prostor, plně vybavená kuchyně. Byl jsme moc spokojení.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 15. decembra 2023

Moderný a čistý hostel
    • Služobná cesta
    • Lôžko v 6-lôžkovej zmiešanej zdieľanej izbe
    • 1 noc

Nebolo mi príjemné, že dvere na dámskej sprche sa nedali zamknúť a asi pre veľkú vzdialenosť medzi dámskymi a pánskymi sprchami sa v dámskej sprche sprchovali aj páni. Chápem, že sú v miestnosti dve sprchy ale nejaký systém zamykania alebo zaistenia súkromia by bol príjemnejší. Inak musím pochváliť super čistotu a vybavenie sprch.

Veľmi pekný a čistý hostel vybavený všetkým čo človek potrebuje. K dispozícii bola aj skrinka na zamykanie rovno vedľa postele a uterák. Priestranná vybavená kuchyňa a spoločný priestor sú tiež plus. A samozrejme veľmi výhodná poloha v centre mesta.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 23. novembra 2023

Moje hodnotenie.
    • Jednolôžko v zmiešanej zdieľanej izbe

Samo zatváraci systém na dverách nie je dobre nastavený dvere príliš búchajú.

Čistý hostel,tvrdé matrace,dobre vybavenie kuchyne. A hlavne personál ktorý je ochotný pomôcť.

• Ohodnotené: 22. novembra 2023

• Izba s manželskou posteľou a súkromnou kúpeľňou

je to skutočne nadštandardný hostel

• Ohodnotené: 13. novembra 2023

• 1 noc

Asi by sa na izbe zišlo pár drobností - napríklad dve stoličky, alebo háčiky na uterák (ktoré nie je kam zavesiť). Na krátkodobý pobyt je to v poriadku, pri dlhšom už trochu nekomfortné.

Pekný hostel kúsok od hlavnej ulice, google maps vás môže trochu pomýliť, lebo Štiavnica má aj penzión. Hostel má viac izieb so spoločnou kúpeľňou (čo sme si pri kúpe žiaľ nevšimli), ale tieto priestory boli naozaj veľmi čisté, nové a celkový dojem bol veľmi pozitívny. Možno pomohlo aj to, že hostel nebol v tom čase úplne preplnený...

• Ohodnotené: 15. októbra 2023

9,0
    Lacné a útulné bývanie neďaleko centra BS
    • 1 noc

Na pár detailov to bolo skvelé ubytovanie. Odporúčal by som len nejaké osvetlenie pri bráne a označenie voľnej postele uterákom napríklad.

Za dostupnú cenu môže človek stráviť noc v Banskej Štiavnici a ešte blízko centra. Keďže je to hostel, nemal som veľké očakávania, no milo ma tu prekvapili. Príjemná a ochotná pani na recepcii sa snažila ochotne pomôcť už pred mojim príchodom. Ten bol tesnenia pred koncom check- inu. Jej milý prístup pokračoval aj na mieste. Skontrolovala si ma a ukázala kam mám ísť ďalej. Samotné bývanie prekvapilo ďalej tým, že aj keď som si doniesol pre istotu vlastný uterák a sprchový gél, mali to tam pripravené. Celkom čisté a útulné prostredie. Na spoločných izbách uzamykacie skrinky a postele tak, že si veci viem dať k sebe. Postele pohodlné, skvele som sa vyspal a ráno išiel na fotenie východu slnka.

• Ohodnotené: 2. októbra 2023

• Lôžko v 4-lôžkovej zmiešanej zdieľanej izbe

Dveře do pokoje měly automatické zavírání, které nefungovalo dost dobře a bouchalo. Bylo dost těžké zavřít, aby to neprásklo a nerušilo ostatní.

Moc pěkný interiér, prostorné pokoje a velká jídelna. Oceňuji výborné postele a tvrdé matrace, na kterých se dobře spalo.

• Ohodnotené: 2. októbra 2023

• 1 noc

Nieje čo vytknúť všetko bolo top

Tento hostel bol topka personál izba všetko bolo výborné ďakujem

• Ohodnotené: 18. septembra 2023

• 1 noc

Miernou nevyýhodou môže byť vŕzgajúca podlaha, ktorú ale nebolo počuť z iných miestností a teda hluk sme si spôsobili sami.

Veľmi pekné a cenovo dostupné ubytovanie v centre Banskej Štiavnice. Ubytovaní majú k dispozícii celkom dobre vybavenú spoločnú kuchynku. Izby boli veľké s dobre odelenou kúpeľnou. Parkovať je možné na blízkom mestskom parkoviku s rampou v cene 8 eur za 24 hodín.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

Výborný hostel
    • 1 noc

Veľmi príjemný hostel . Tichý a pohodlný. Skrinky aj uteráky k dispozícií.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

9,0
    Útulný moderný hostel kúsok od centra a neďaleko stanice
    • Jednolôžko v zmiešanej zdieľanej izbe

Vŕzgajúce dvere do izby, v noci je to pre spolubývajúcich nepríjemné.

Tento moderný a útulný hostel sa mi naozaj páčil. Dva kroky od centra a 20 minút pešo od stanice. K dispozícii je kuchyňa, terasa so stolmi, samozrejme sprcha a WC. Priateľskí ľudia na recepcii :) Ďakujem

• Ohodnotené: 1. septembra 2023

• 1 noc

Skrinky na izbe sú dosť malé. Bol som na motorke a mal som prilbu, komplet (bunda nohavice) a vaky z kufrov. Vošla bunda, nohavice a topánky. Keby bolo uzavreté parkovanie tak by to nebol problém, ale nechcel som to nechať na motorke cez noc vonku.

Je to v centre a všade je blízko.

• Ohodnotené: 30. augusta 2023

• 1 noc

Niekto by mohol premazat panty na dverach,aby tak neskripali + dver nasej izby sli zavriet len silou (asi treba trocha zbrusit)

Velmi priatelsky a ustretovy personal Na kategoriu hostel vyborne zariadeny, pohodlna postel Hned oproti vyborna pizza Celkovo velmi dobry pocit

• Ohodnotené: 26. augusta 2023

• 1 noc

Bolo čisto, kuchyňa k dispozícii

• Ohodnotené: 25. augusta 2023

• 1 noc

Prekrasne a stylove. Velmi pohodlne postele a skvely personal. Urcite najlepsi hostel v akom som kedy spal.