2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia hotelov
Prešovský kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Wellness Penzion Strachan Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo top“

• APLEND Hotel Kukučka Priemerné hodnotenie: 10

„Poloha hotela, parkovanie, izba A102 výhľad na Lomnický štít, dobré raňajky.“

• Hotel SATEL Priemerné hodnotenie: 9

„Hotel je v centre a napriek tomu tam bolo ozaj ticho. Bezproblémové parkovanie pri hotely.“

• Horizont Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Užasné wellness centrum a kvalitná kuchyňa.“

• ARIETES MARMONT Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Krasne ubytovanie, skvela lokalita ( do 10 min k zeleznicnej stanici a zubacke). Vyborne jedlo, siroky vyber ranajok a veceri. Krasny wellness.“

• Hotel Black Horse Priemerné hodnotenie: 10

„V izbe bolo naozaj čisto, personál milí a ústretoví.“

• Hotel Karpatia Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko, dakujeme, v HE vyborny hotel vyborna lokalita do centra 5 minut peso, zel. stanica 2 minuty peso. Vyborne ranajky, svedske stoly v cene. Aj teple vajicka, ci klobasy, slanina, spekacky, super.“

• Hotel Artin Priemerné hodnotenie: 9

„Pekna a cista izba s dobrym vybavenim. Velmi pohodlne postele.“

• Hotel Šariš Priemerné hodnotenie: 10

„Raňajky-slušný výber, káva dobrá, personál milý, usmievavý. Hotel sa nachádza blízko Radničného námestia. Parkovisko pri hoteli je zadarmo. Bola som spokojná.“

• Hotel Toliar Priemerné hodnotenie: 7

„V hoteli sme boli ubytovaní uz po druhy raz, je tam vidno mierna renovácia nábytku, aj keď v našej izbe to bolo tak na polovicu. Milí a ustretoví personál, kvalitné wellnes za rozumnú cenu, výhodou je poloha hotela. Navzdory recenziám z posledného obdobia ma hotelová reštaurácia potešila, boli sme tam na večeru ale iba raz a všetko, vrátane obsluhy bolo zodpovedajúce.“

30 Najlepších hotelov v regióne Prešovský kraj