2. Slovensko - hodnotenia hotelov

Chýbala manželská postel

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 12. mája 2024

• 1 noc

Skvelá recepčná a takisto aj barman. Vážia si hostí a je to vidieť. Len tak ďalej.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 26. apríla 2024

OK
    • Moderná izba

Manželská posteľ pozostáva z dvoch, nie navzájom prepojených, postelí.

Raňajky boli fajn, oproti minulej návšteve však boli raňajky chudobnejšie.

• Ohodnotené: 13. apríla 2024

• 1 noc

Žiadne služby, žiadny personal.

Krasny hotel.

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

• Moderná izba

Manželská posteľ zložená z dvoch samostatných posteli.

Krásne zariadený hotel aj izby, vynikajúce raňajky a veľmi milí personál.

• Ohodnotené: 5. apríla 2024

• Historická izba

Velmi úzky vjazd do garáže za hotelom. Na druhej strane veľa parkovacích miest a pohodlné parkovanie/vykladanie kufrov z auta.

Priestranná, velmi vkusne zariadena izba. Pohodlná posteľ.

• Ohodnotené: 4. apríla 2024

Vrelo odporúčam tento hotel všetkými desiatimi

Nemám čo vytknúť

Úžasný pobyt počas veľkonočného víkendu. Milá a ochotná pani majiteľka, rovnako aj personál ktorý má za mňa 5*. Vybavenie izby bolo jedným slovom luxusné. Dizajnovo zariadená izba aj kúpeľňa. Pohodlná posteľ. Ani sa nám z nej nechcelo vstávať :) Všetko bolo čisté, od izby cez priestory. Parkovanie vo dvore taktiež skvelé. Veľmi sa nám páčilo a budete moja prvá voľba pri opätovnej návšteve Popradu. 👍🙂

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 21. marca 2024

• Suita Junior

V blízkosti žiadna reštaurácia, vybavenie izby - zišla by sa kávovar alebo rýchlovarná kanvica

Prostredie, ubytovanie, interiér, ticho, možnosť ubytovania so psom, veľký dvor, súkromné parkovanie.

• Ohodnotené: 4. marca 2024

• Moderná izba

Pekne vybavené a čisté izby v dobrej lokalite :)

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 25. februára 2024

🖤🖤🖤
    • Moderná izba

Izba bola veľmi pekná a čistá (kúpeľňa taktiež), moderne zariadená so super pohodlnou posteľou. Peliešok s miskou pre psíka nás tiež milo prekvapil. Boli sme všetci traja veľmi spokojní. Radi sa pri ďalšej dovolenke opäť ubytujeme :)

• Ohodnotené: 24. februára 2024

Úžasné
    • Skupina priateľov
    • Rodinná suita
    • 1 noc

Postele sa od seba rozchádzajú a svetlá sa nedajú na tlmené

Mali sme dve izby napriek tomu že ubytovanie píše jednu. Spanie pre 4 osoby no nie manželské postele ale 4 jednotky spojené do dvoch manželských. Čistá a priestranná kúpeľňa tri skrine trezor mini chladnička v každej izbe jedna televízia. Pri veľmi pohodlné kreslá a odkladací stolík z čistými pohármi na víno a vodu. Parkovanie možné do dvora otváranie na čip.

• Ohodnotené: 23. februára 2024

Veľmi dobré
    • 1 noc

Chybali mi zakladne veci 4* hotela, utierka na topanky, balena voda, krem …

Priestor, zariadenie, atmosfera.

• Ohodnotené: 4. februára 2024

Moderna krásna izba Veľká kúpelňa Veľmi prijemna pani na recepcií

• Ohodnotené: 27. novembra 2023

Dobra volba. Odporucam.
    • Skupina
    • Historická izba

Pekny a utulny hotel, tiche prostredie, pohodlne a ciste izby, privetivy personal, dobre ranajky, i ked uvitali by sme bufetove stoly.

• Ohodnotené: 22. novembra 2023

• 1 noc

Postele sa počas noci oddeľovali od seba,bolo to trošku nepraktické. Hodil by sa na ne jeden veľký matrac namiesto dvoch samostatných.

Krásne prostredie, všade ticho a kľud, krásne a čisté izby, príjemný personál. Naozaj sme boli veľmi spokojní a určite sa vrátime.

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

• Moderná izba

Personál od upratovačky cez recepciu až po obsluhu pri raňajkách bol na veľkej úrovni. Cítil som sa v hotely príjemne a ak navštívim znovu poprad rád by som si vybral tento hotel znova.

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

Boli sme veľmi spokojní.
    • Historická izba

Jediné, čo môže byť nevýhoda je, že nie je bezbariérový a je tam dosť schodov, tak starší ľudia a ľudia s nejakým telesným problémom by mali problémy sa dostať na izbu a z izby. Rovnako neviem, ako často chodia spoje do tejto časti mesta (ale zastávka je malý kúsok od hotela), my sme prišli autom, je to už o niečo vzdialenejšia časť, tak sa tam pešo chodí ťažšie, ale zasa za ten pokoj a výhľad to stojí.

Personál bol úžasný. Raňajky mali menší výber ako väčšie hotely, ale pre potreby hotela sú úplne postačujúce. Izby sú obrovské a krásne, ja som bola veľmi spokojná aj s kúpeľňou. Veľa možností na parkovanie, tichá lokalita, úplné súkromie. V letnom období bola možnosť si za hotelom sadnúť pod stanový altánok a aj keď jemne pršalo, tak človek nemusel byť iba na izbe. Veľmi príjemné prostredie. Malý kúsok od hotela je možnosť v dobrom počasí vidieť Vysoké Tatry s krásnym výhľadom. Do centra je to autom iba 5 minút cca.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 21. októbra 2023

• 1 noc

Hotel Kalix Boutique je veľmi pekný. Historická izba,ktorú sme si vybrali,bola veľmi priestranná, príjemne a vkusne zariadená, dokonca ešte s pôvodnými kameninovymi stenami. Kúpeľňa bola taktiež veľmi pekne zariadená, aj ked s trocha hlucnejsim odvetravanim. Raňajky, ktoré sme si dopredu objednali, boli chutné, s príjemnou obsluhou. Celkovo sme boli nadmieru spokojni 🙂

• Ohodnotené: 18. októbra 2023

• Suita Junior
    • 1 noc

Hotel v tichom prostredi. Skutocne zasluzene ****. Cistota na najvyssej urovni, kvalitne a moderne vybavenie izby, priznane povodne mury s citom a eleganciou zakomponovane do moderneho dizajnu. Postel uzasna, vonava a vyhovoval mi aj matrac, vankus a paplon - to sa mi nestava casto. Treba ratat s tym, ze hotel nema vytah (pamiatkari), ale nie je to ziadna tragedia. Wifi stabilna a rychla. Parkovanie mozne v ramci objektu (za hotelom), alebo pre hotelom pri chodniku. Ranajky s dostatocnym vyberom, naozaj cerstve jedlo a pecivo. Zamestnanci s priatelskym a prijemnym pristupom. Bodaj by mal kazdy hotel na SK takyto pristup, ci uz zamestnanci ako aj majitel/ia k vybaveniu a vedeniu hotela. Citil som sa velmi prijemne a urcite sa sem este vratim.

• Ohodnotené: 8. októbra 2023

Nenasiel som obuvak.

Velmi kvalitne zrekonstruovana historicka budova, velka, prijemne a vkusne zariadena izba, pohodlna postel, mily a ochotny personal, vsade cisto, utulne., wifi, parkovisko... Rad sa sem vratim.

• Ohodnotené: 30. septembra 2023

• 1 noc

Miestnosť na raňajky trošku väčšia.

No kde začať, mali sme objednanú Historickú izbu, prišli sme vo večerných hodinách sobotu večer. Na recepcii už nikto nebol, no ubytovanie/recepcia ma kontaktovali s inštrukciami už vopred ako postupovať, kde nájsť kartičku od izby, kde vložiť kódy a podobne. Parkovisko je vzadu za hotelom, je naozaj veľké a dobre riešené. Izba bola veľká priestranná a čistá. Matrace boli neskutočne pohodlné. Kúpeľňa bola čistá a veľká. V izbe nájdete mini bar, uteráky a TV (s celkom fajn stanicami). Raňajky mali dostačujúci výber, no miestnosť kde sa podávali bola trochu menšia a v danom momente skoro každý stôl obsadený, ale nevadilo nám to. Personál bol veľmi milý a ochotný. Recepcia fungovala aj v nedeľu. Za mna pobyt 9,5/10, pol boda dole za malé priestory pri raňajkách, cítili sme sa tak trošku stiesnene, no napriek tomuto odporúčam hotel Kalix každému jednému, je to hotel v tichej lokalite s prijemným personálom a určite sa ho oplatí navštíviť. Cena prislúcha tomu čo dostanete :).

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 30. septembra 2023

Nemám ďalšie poznámk
    • 1 noc

Absencia výťahu, chýbajúce sieťky na oknách

Tiché prostredie

• Ohodnotené: 22. septembra 2023

• 1 noc

Boli sme spokojný jedine by som podotkla kontrolovať dátum spotreby na vodách v chladničke bolo po záruke pivo ako nám to nevadilo 😁

Izby boli krásne tak ako na fotkách 😊 dvor pekny, recepcia Pani bola milá vysvetlila všetko čo sme chceli hneď nám aj povedala kde co nájdeme a kadiaľ mame ísť do svojej izby

• Ohodnotené: 14. septembra 2023

• 1 noc

Čisté a moderné izby, výhoda parkovanie vo dvore a úžasný personál. Veľmi sa páčilo a určite sa vrátime :)