2. Slovensko - hodnotenia hotelov

Pekné prostredie

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 9. marca 2024

• Horská chata

Krásne okolie. Veľa výletov aj pre deti.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 27. decembra 2023

9,0
    Odporúčame. Cena a kvalita.
    • Horská chata

Chata kompletne vybavená a zariadená. Okolie chaty tak isto (ohnisko, hojdačka, posedenie...). Nič nám za pobyt nechýbalo. Všetko čo sme potrebovali sme mali k dispozícií. Postele príjemné. Majitelia veľmi milý a ochotný. Príjemná lokalita na oddych s priateľmi. Určite odporúčame.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 11. novembra 2023

• Horská chata

Ubytovanie bolo výborne. Prostredie, vybavenie chaty, všetko veľmi príjemné. Majitelia chaty boli veľmi milí, ústretoví a vo všetkom nápomocní. Celkovo máme dobrý dojem z víkendu na tejto chate. Určite zopakujeme :-)

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 20. septembra 2023

• Horská chata

Vynikajúce ubytovanie čisto , pohodlné , kuchyňa vybavená všetkým čo je potrebné. Okolie tiché , krásne a na túry ako stvorené. Neďaleko od chaty asi 5 minút pešo je liečivý prameň z vodov na rôzne choroby. Kúpele sú tiež na skok od chaty kde je aj kráter v ktorom sa dá kúpať.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 19. augusta 2023

• Horská chata

Dovolenku sme si užili naplno. Chata čistučká, pani chatárka milá. Všetko poukazovala a dala aj tipy na výlety po okolí.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 8. júla 2023

Perfektné.
    • 7 nocí

Keď boli pustené obe sprchy aj umývadlo v kuchyni, bol hore máličko slabší tlak vody, ale nebol s tým žiadny problém reálny.

Chata je umiestnená v lese, avšak pešo cez les cca 10 minút od kúpeľov a kúpaliska. V okolí je úplný kľud, veľmi pekné prostredie, vonku ohnisko na opekanie, posedenie, vykosená plocha na hry. Ako príjemný bonus nachystané drevo na opekanie aj prípadné kúrenie. Vo vnútri očakávajte zariadenie v chatovom štýle, drevené, pekné, čisté. Na chate sme našli všetko, čo sme potrebovali, plne vybavená aj pre varenie a pečenie. Ako bonus veľmi príjemná domáca, ktorá bola k dispozícii aj telefonicky. Nám asi najviac vyhovovala zariadená herňa pre deti, kde sa mohli vyhrať aj v prípade škaredého počasia. Chata je dobre lokalizovaná na výlety - pozreli sme Tatry, Pieniny, aquapark v Bukowine, Veterný vrch, Starú Ľubovňu, nazbierali kopec hríbov, jahôd, čučoriedok,... Určite sa radi vrátime.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 5. júla 2023

• 6 nocí

Veľmi príjemná rodinná letná dovolenka v tichom lesnom prostredí

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 8. januára 2023

• Horská chata

Všetko sa nám páčilo....odporúčam každému kto sa bude rozhodovať nad výberom....krásne a tiché prostredie...hlavne skvelý majitelia...určite sa tam vrátime 😊😊😊😊

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 4. decembra 2022

• Horská chata

Klasická chata, kde je všetko čo potrebujete. Vhodná aj pre väčšie skupiny. Doporučujem.

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 16. októbra 2022

• Horská chata

Všetko bolo úžasné. Ste v strede prírody v tichu ale zároveň neďaleko malého obchodíku, takže vám nič nechýba. Chata je krásna, čistá a udržiavaná. Postele pohodlné ako na máloktorej inej chate. Za túto cenu som bola až nadmerne prekvapená kvalitou chaty. Pani majiteľka je príjemná, ústretová a jednoznačne sa sem budeme vracať.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 18. augusta 2022

9,0
    Starsia chataa ale plne vybavena a cista. Gril, ohnisko, kotlik..

Lokalita vyborna.

• Ohodnotené: 13. augusta 2022

• 7 nocí

Nič všetko čo sme potrebovali tam bolo.

Bolo nám tam super, príjemný majitelia ticho oddych, relax chata útulná čisto. Všetko čo sme potrebovali.

• Ohodnotené: 6. augusta 2022

• Horská chata

Miesto ako stvorené na oddych a zároveň skvelá poloha chaty, keď chcete navštíviť Pieniny či Ľubovniansky hrad. Desať minút pešo je vzdialené kúpalisko, ktoré poteší v horúcich letných dňoch.

• Ohodnotené: 2. januára 2022

• 5 nocí

Vzhľadom na väčší počet lôžok (kapacita chaty 12 osôb) je spoločenská miestnosť a kuchyňa trošku podľa môjho názoru malá. Tak isto bol dosť slabý prúd horúcej vody v kúpeľni, ktorá sa nachádza na poschodí. Samozrejme celkový dojem bol veľmi dobrý.

Majiteľka chaty veľmi ústretová a milá. Poloha chaty je veľmi dobrá, kúsok od dediny, množstvo možností na prechádzky.

Termín pobytu bol január 2022

• Ohodnotené: 22. augusta 2021

• Horská chata

Možno troška väčšia spoločenská miestnosť a väčší stôl v kuchyni mohli byť 😁..vzhľadom na početnejšiu skupinu.

Súkromie, krásne prostredie a lokalita, veľmi príjemní majitelia...

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 12. augusta 2021

• Horská chata

Ocenili by sme vonku nejaké vybavenie pre deti a neprehľadné závesy na oknách v spodnej spálni.

Chata je v chatovej oblasti v lese, je tam kľud. Cez les sa dá celkom rýchlo pešo dostať na kúpalisko Izabela, rovnako k Prameňu Lásky a zabudnutia. Večer sa dá pri chate poopekat, uvariť guláš. Drevo je nachystané na 1. Okolie chaty upravené, vykosene. Majitelia sú veľmi milí.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 28. júla 2021

Nádherný pobyt
    • Horská chata

Útulná chatka, veľmi milí majitelia, super vybavenie, skoro ako doma, všade bolo čisto a voňavo. Potešila aj herňa a vonkajšie sedenie, ohnisko a pekný výhľad na lesy okolo. Ak pôjdeme do tejto oblasti znova, určite sa radi vrátime :)

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 7. júla 2021

• Horská chata

Len maličká pripomienka. Snáď by stálo za zváženie vymeniť mrazničku za druhú chladničku, nakoľko hlavne v letnom období 1 malá chladnička pre 11- 14 ľudí nie je postačujúca.

Pobyt sa nám veľmi páčil. Chata je účelne vybavená aj pre väčší počet návštevníkov. Majitelia majú krásne upravené okolie chaty a strážiť vás bude Medveď - Forestina🐻. Deti ocenili herňu aj plochu pri chate na loptové hry. Chata sa nachádza v krásnom prostredí. Užili sme si výlety do okolia aj večernú grilovačku. Majitelia sú veľmi príjemní a ústretoví. S pobytom sme boli nadmieru spokojní. Určite sa sem radi vrátime.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 27. júna 2021

Spokojnosť
    • Horská chata

Majitelia veľmi príjemný, všetko potrebné pre kvalitný oddych pre celú rodinu...

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 15. júna 2021

• Horská chata

Niet, čo vytknúť. S pobytom sme boli nadmieru spokojný. Možno len odporúčanie do budúcna - stálo by za zváženie zameniť mrazničku za druhú chladničku, nakoľko jedna menšia chladnička pre 10-14 ľudí, najmä v letnom období, nie je postačujúca.

Najviac ma očarila lokalita ubytovania v lese, to prostredie je jednoducho úžasné. Prístup je bezproblémový, po asfaltovej ceste zhruba 1 km od centra obce. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím aj pohodlie a vybavenie ubytovania. Pri chate sa nachádza ohnisko s lavičkami a stolom, kôľnička s drevom a veľký stôl s dvoma lavicami a slnečníkom. Interiér chaty je síce menší ale o to útulnejší a dýcha atmosférou lesnej chatky. Izby sú dostatočne veľké a partie/rodiny určite využijú aj spoločenský priestor na prízemí. Za pochvalu určite stojí čistota a ústretový prístup milých majiteľov, ktorí nám okrem iného ,vopred nachystali aj veci na grilovanie/opekanie (drevo, gril, palice). Okolie ponúka veľa možností na turistiku, cyklovýlet alebo sa môžete prejsť ku kráteru a vodopádu, ktoré sú vzdialené cca 20-30min. pešou chôdzou od ubytovania. Suma sumárum, ubytovanie v Chate Forestina ponúka veľa muziky za relatívne nízku cenu a určite sa tu v budúcnosti ešte ubytujeme. :)

Termín pobytu bol jún 2021

• Ohodnotené: 21. augusta 2023