2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,4

9,5

• Ohodnotené: 19. mája 2024

• Dvojlôžková izba s terasou

Cítili sme sa tam veľmi príjemne. Lokalita je taktiež fantastická. Majiteľ bol veľmi milý a dosť nám aj poradil. Celkový pocit z tohto pobytu je veľmi príjemný, sme nadšený a určite sa ešte niekedy vrátime.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

Boli sme tam prvýkrát, ale nie posledný...
    • Apartmán s 2 spálňami

Boli sme veľmi spokojní. Majiteľ je veľmi milý, ústretový, raňajky boli výborné a bolo z čoho vybrať aj napriek tomu, že sme boli ubytovaní ako jediní klienti. Poloha ubytovania je úžasná, všade je blízko, stačí si iba vybrať. Určite odporúčam všetkým, ktorí očakávajú domácu, romantickú atmosféru, spojenú s krásnou prírodou, pokojom a kľudom.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 11. augusta 2023

Skvelý pobyt!!
    • 1 noc

Mali sme skvelý pobyt, izba bola útulná a pekná so super terasou. Lokalita ranču je super, na začiatku mesta s pekným výhľadom. Raňajky boli vynikajúce a hostiteľ bol veľmi milý a nápomocný. Ak budeme ešte niekedy v blízkosti určite sa zastavíme znovu (aspoň na pivo). :)

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 8. augusta 2023

• Dvojlôžková izba s terasou

Útulné veľmi vkusne zariadené ubytovanie, príjemný ústretový majiteľ, maximálna spokojnosť

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 27. júla 2023

• 1 noc

Pre mňa trošku málo vysoký vankúš, ale ostatným členom to nevadilo :)

Priestranný apartmán, veľmi príjemný majiteľ, bezproblémová komunikácia. Poloha výborná, pár minút autom od vstupu do Slovenského raja. Na atmosfére pridali zaujímavé dekorácie a aj priestorové riešenie podkrovia, super zážitok. Škoda, že sme nemali viac času na dlhší pobyt.

• Ohodnotené: 10. júla 2023

• 1 noc

Všetko sa páčilo, nebolo nič konkrétne čo vytknúť.

Veľmi príjemný majiteľ s dobrými radami čo vidieť, kam ísť jesť, čo piť a čo určite neobísť.

• Ohodnotené: 2. júla 2023

Starostlivy a mily majitel

• Ohodnotené: 30. apríla 2023

• 1 noc

Prijemný a priateľsky majiteľ ktory je vam neustale k dispozicii.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 12. februára 2023

• 1 noc

Veľmi príjemný pobyt. Milý a ústretový majiteľ. V izbe bolo všetko co človek potrebuje, plne vybavený kuchynský kútik, na izbe teplo a čisto. Určite sa sem vrátime.

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 30. januára 2023

• 1 noc

Žiaľ z rodinných dôvodov sme museli z ubytovania odísť hneď po príchode, takže neviem ohodnotiť ani raňajky, ani pohodlnosť postele. Veľmi nás to mrzí, lebo sme sa na tento pobyt tešili.

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 25. októbra 2022

• 1 noc

Príjemné prostredie aj atmosféra, dokonalý odpočinok. Skvelé vybavenie a čistota izby a naozaj ústretový prístup majiteľa, výborná komunikácia. 10/10

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 19. septembra 2022

• Dvojlôžková izba s terasou

Príjemný personál, výborná lokalita.

• Ohodnotené: 18. septembra 2022

• Dvojlôžková izba s terasou

Skvelá lokalita ranču vzdialená len 10 min. autom k vychodziemu stredisku Podlesok na turistiku do Slovenského raja. Veľmi pekné, čisté a útulné ubytovanie v príjemnom prostredí. Izba mala samostatný vchod s terasou, vybavenú malú kuchynku, kde sme našli všetky základné potreby. Mali sme aj výborné raňajky, ktoré pripravoval domáci a bez problémov nám vyhovel aj so skoršou prípravou. Výborná nálada, skvelý ľudia okolo, dobré pivko a niečo podzub k večeri nám zabezpečili veľmi príjemný pobyt. Všetkým môžeme len odporučiť.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 10. septembra 2022

Super pobyt
    • Dvojlôžková izba s terasou

Krásne prostredie, ústretový majiteľ. Proste super bolo, určite sa vrátime a vrelo odporúčam

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 12. augusta 2022

• Apartmán s 2 spálňami

Krásne prostredie na okraji Slovenského Raja, veľmi zaujímavý apartmán s vlastnou priestrannou a veľmi peknou terasou. Milý a ústretový pán majiteľ, chutné raňajky. Boli sme spokojní, radi sa sem vrátime.

• Ohodnotené: 9. augusta 2022

Ubytovanie nás naozaj milo prekvapilo. Vrelo odporúčame.
    • Dvojlôžková izba s terasou

Nič. My sme boli maximálne spokojní.

Výhodná lokalita blízko Slovenského raja. V okolí veľa dostupných kultúrnych pamiatok. Ubytovanie nás naozaj milo prekvapilo. Krásne zariadená a čistá izba s vlastným vonkajším posedením. Izba dostatočne priestranná, vlastná kúpeľňa, štýlovo zariadené. Nechýbala TV, Free Wifi, mikrovlnka, rýchlovarná konvica a malá chladnička. Parkovanie pri penzióne zadarmo na vyhradenom parkovisku. Pomer cena/kvalita naozaj prekvapivý. Raňajky v cene ubytovania formou švédskych stolov. Všetkého bolo dosť. Súčasťou penziónu je aj malý bar zariadený vo westernovom štýle, kde sa dá večer príjemne posedieť za naozaj "ľudové" ceny. Majiteľ a personál príjemný, slušný, ústretový v každom smere. Poradia, pomôžu a ak máte nejaké špeciálne želanie, veľmi ochotne sa snažia vyhovieť. Týmto by sme sa im chceli poďakovať. My sa sem určite ešte vrátime.

• Ohodnotené: 26. júla 2022

• 1 noc

Ranajky boli chutne, aj teple aj studene aj sladke aj aj zelenina. Všetkeho bolo dostatok. Ubytovanie bolo velmi príjemné, mali sme izbu aj s terasou so sedením, súčasťou bola aj malá kuchynská linka, všetko vkusne zaujímavo zariadené, taktiež aj spoločné priestory s barom a vonkajšou terasou. Ďakujeme aj za príjemnú ochotnú obsluhu. Určite sa tu ešte v budúcnosti ubytujeme.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 14. júna 2022

• 1 noc

Všetko bolo v poriadku a boli sme moc spokojní. Nie je dôvod niečo vytýkať. Určite sa radi opäť ubytujeme o rok keď sa bude konať Bike Maratón v Slovenskom raji.

Chutné a čerstvé raňajky, ktoré pripravil sám pán majiteľ a splnil našu požiadavku skorších raňajok.

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 8. mája 2022

• Štúdio Family

Okolie,klud,sukromie a skvely pristup majitela urcite sa este vratime

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 27. marca 2022

• Apartmán s 2 spálňami

Ubytovanie velmi krasne a pokojne v blizkosti Slovenskeho Raja. Pán majitel je naozaj skvely a ochotny. Vychutnali sme si aj prijemny wellness.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 20. októbra 2021

• Štúdio Family

Príjemné priestory izby aj country pubu. Po zverejnení fotiek na sociálnej sieti si viacerí ľudia dokonca pýtali kontakt na ubytovanie, až tak ich to zaujalo. Ústretový majiteľ, ktorý sa snažil nám vo všetkom vyhovieť.

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 29. augusta 2021

• Štúdio Family

Musíte byť mobilný vzhľadom na lokalitu.

Pomer kvality a ceny je skvelý. Pekná lokalita a pán majiteľ bol úžasný. Izba bola nádherná a vyhovel nám vo všetkom, čo sme chceli. Pre rodinky s deťmi úplne ideálne.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 27. augusta 2021

Nič ma nenapadá.

Raňajky veľmi chutné, všetko čerstvé, vždy pripravené na hodinu, na ktorú sme sa dohodli s domácim. Veľká ochota, rodinné prostredie, kompletné vybavenie čo človek potrebuje k pobytu. V zariadení bol kľud, hneď vedľa izby útulná jedáleň, ktorá fungovala zároveň aj ako bar pre hostí, veľmi vkusne zariadená, k dispozícii televízor, gitary, klávesy a pod.. Do izieb však nebol počuť žiaden hluk. Izba mala svoj vlastný vchod z ulice cez terasu, terasa s posedením. Parkovanie v tesnej blízkosti ubytovania.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 25. augusta 2021