2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Пхукет: відгуки про готелі
  4. Ката-Біч: відгуки про готелі
Таїланд Ката-Біч Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Blue Palm Kata Resort Оцінка за відгуками: 8,6

“Готель залишив максимально приємне враження. Чиста, зелена, тиха територія. Номер прибирали якісно і вчасно. Біля кожного номера є невеличка територія, де можна посидіти на свіжому повітрі. Басейн також підтримувався в чистоті і що важливо, біля басейну є душ. Персонал приємний та привітний. До пляжу Kata пішки біля 15 хвилин, поруч знаходяться кафе, масажні, магазин.“

• Peach Hill Resort - SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 7,6

“Дуже зелений симпатичний готельчик. Всё сподобалось, окрім підйому на гірку до готеля. На пляж їздить трансфер“

• Kata View Guest House Оцінка за відгуками: 8,3

“Все сподобалося“

• Freedom Kata Оцінка за відгуками: 7,8

“Чудове розташування готелю та надзвичайно привітний персонал. Нам надали досить великий та просторий номер. Ліжко велике і зручне, ванна кімната також простора з усіма необхідними засобами. В номері є балкон і це надзвичайно зручно: можна сушити речі, а також слухати спів пташок зранку))) Найкращі рекомендації і сподіваюсь повернутись знову))“

• BLU PINE Villa & Pool Access - SHA Plus Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже крутий сервіс. Чисто. Дуже сподобалось“

• Kanya Cozy Bungalows Kata Оцінка за відгуками: 7,8

“Дуже затишно та гарно, багато зелені 😻 Чудовий вид на Великого Будду, зручне розташування (1 хв пішки від seven&eleven, big mart). Кожні декілька днів було прибирання у номері.“

• Chanalai Flora Resort, Kata Beach Оцінка за відгуками: 8,5

“Все сподобалось, персонал дуже привітний. Пляж 5 хвилин. Велике ліжко. Все супер.“

• Da Bungalows Оцінка за відгуками: 9,1

“Розташування і вид з номеру на море чудові! Пляж 2хв, поруч є все, що потрібно. Дуже смачний ресторан в готелі. Кожне бунгало окремо, тому майже зовсім не бачиш людей на території. Точно повернулася б сюди ще“

• Blue Palm Kata Resort Оцінка за відгуками: 8,6

“Все було добре, територія зелена, біля басейна завжди було тихо. Прибирали дуже швидко та якісно.“

• KK Karon Kata Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Готель зовні здається маленьким, але він достатньо великий та новий. Персонал дуууже приємний та радий допомогти. Розташування готелю відмінне, 10 хвилин до пляжу Ката, а також поруч є прокат байків, місця для покупки екскурсій та смачні ресторани.“

30 найкращих готелів - Ката-Біч