2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про помешкання для відпустки
Середземноморський регіон Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Toprak Apart Otel Оцінка за відгуками: 10

“Близько до моря, чистий номер,дешевий убер )“

• YELKEN APART HOTEL Оцінка за відгуками: 7

“Розташування. Вид.“

• Orion Apart Tekirova Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все, трохи треба пройти до моря, 25 хв не поспішаючи, а все інше просто супер, номери в ідеальному стані, е стоянка для автомобілів, безкоштовно, все дуже сподобалось. Подяка Orion Apart від нашої компанії за позитивні емоції, та прекрасний відпочинок!!!“

• ANTSUN Оцінка за відгуками: 10

“Alles okay“

• Bomo Suites Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, близько біля моря. Величезною перевагою під час вибору апартаментів стало те, що готель новий. Себто якість проживання та надання послуг будуть на висоті. І цей готель повністю себе виправдав. 10/10 Дякую персоналу, особливо рецепції. Обовʼязково повернусь сюди“

• City Moonlight Apart Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер. Ціни повністю і навіть більше виправдані. Хороший та уважний персонал, завжди допоможуть і підкажуть. Все чисто, акуратно. При потребі є прибирання номеру. Рекомендую!!!“

• Stylish Flat with Modern Design in Antalya Оцінка за відгуками: 7

“Тихий район, великі апартаменти! Посудомийна та пральна машини -нові! Світла, сонячна квартира.“

• ERSOY EGE APART OTEL Оцінка за відгуками: 1

“Локація“

• Sera Homes Kaleici Oldtown Оцінка за відгуками: 7

“Зняли маленькі апартаменти на двох Кухня маленька але зручна більш-менш, стіл на веранді що не завжди зручно, але літо і на веранді гарно сидіти..штори не було щоб закрити вікно, а так все добре.“

• Merkezi, Şık, denize 3 km Kültür kafeler cad. 2 dk '13' Оцінка за відгуками: 10

“Гарний ремонт, дуже багато простору для речей, є обоаштована кухня, трошки замала для трьох людей, але готувати їжу можна, посуд є, плита, кастрюля, сковорідка, є навіть пральна машина, все працює, на вікнах є ролети, тож можно спати скільки завгодно. Ліжка зручні, постіль чиста. Зручне самостійне заселення. Поруч є торговий центр, є кафе зі сніданками на вагу у форматі шведського столу. Також дуже багато транспорту, трамвай, автобуси на Кемер або Сіде проходять поруч.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Середземноморський регіон

на основі 68 030 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com