3. Львівська область: відгуки про готелі

9,5

9,5

10,0

• Відгук від 22 травня 2024

Ми щиро рекомендуємо готель "Поезія Мандрів" всім, хто шукає спокій та затишок у Карпатах.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Ми провели незабутній час у готелі "Поезія Мандрів" в Карпатах. Це було надзвичайно класно і дуже спокійно. Господарі готелю вразили нас своєю привітністю та душевністю, завдяки чому ми відчували себе як вдома. Особливо приємно, що готель дозволяє перебування з домашніми улюбленцями – ми приїхали зі своїм котиком і жили на першому поверсі з терасою. Це був повноцінний пансіон з усіма зручностями. Гостинність та комфорт створили для нас ідеальні умови для відпочинку.

• Відгук від 13 травня 2024

• Тримісний номер "Комфорт"

Дуже смачна та різноманітна їжа. Номери чисті, чан чудовий

• Відгук від 28 квітня 2024

Рекомендую для відвідування.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Зауважень немає. Але якщо плануєте активні прогулянки то треба зважити невеликі проміжки між прийманням їжі. Не брати далекі екскурсії, воно того не варте

Кухня смачна. Персонал уважний та привітний, особливо дякуємо Богдану. За 6 днів перебування меню не повторилося, кожен день страви різноманітні на вибір. Збалансовано. Не дивлячись на невеликі порції, голодними не були. Джерело 2с "Нафтуся до 100 м." Сподіваємось повернутися влітку та ремонт дороги вже буде закінчено біля джерела, щоб не їхати в об'їзд.

• Відгук від 18 квітня 2024

Супер відпочинок!

Такого не було!

Все на найвищому рівні! Відношення персоналу,чистота повсюди! Вдале розташування,велика парковка. Я не фанат дієтичного харчування,але дійсно було дуже смачно і красиво! Окрема подяка масажисту Миколі-дуже якісний та професійний масаж.

• Відгук від 3 квітня 2024

Усе сподобалося

Усе було чудово! Дякуємо за піклування та гарний відпочинок. Харчування можна назвати дієтичним, але в той же час різноманітним і смачним. Можна було вибрати з кількох страв. Наїдалися дуже, аж занадто;) Наш номер називався «Самарканд», відпочивали удвох з дитиною. Комфортні умови. Особливо хочеться відзначити бібліотеку в готелі, наскільки я знаю, в Україні готелів з бібліотеками дуже мало. Бажаємо вам розвиватися у цьому напрямку;) Також дякуємо дуже чемному та гостинному персоналу.

• Відгук від 18 березня 2024

Чудове місце для оздоровлення, відновлення та відпочинку.
    • Тримісний номер "Комфорт"

Різноманітно стильні та затишні номери на будь який смак. Персонал надзвичайно привітний, уважний і завжи знайде для Вас рекомендації для гарного проведення дозвілля. Харчування на високому рівні, як за смаком так і за подачею. Готель у зручному та мальовничому місці із можливістю відвідати багато туристичних локацій, які розташовані в межах 30 км. Особливо раджу відвідати гарно облаштовані та організовані екскурсії заповідника Tустань.

• Відгук від 16 березня 2024

До наступних зустрічей!
    • Тримісний номер "Комфорт"

Одного вечора замовили чан після вечері. Потім зрозуміли, що потрібно було або замовити перед вечерею, або попросити, щоб вечерю накрили біля чану. Але це не провтик персоналу. Скорше, бачення наступного разу. А він неодмінно буде.

Надзвичайно привітний персонал, дуже уважна та доброзичлива адмінстратор Наталя, приємний та привітний офіціант Богдан. Цікава ідея з вибором страв з поміж кількох варіантів. Суперкрутий масажист Микола. Та й решта персоналу, якого ніби не видно, але все робиться. Гарні та чисті номери з хорошою шумоізолцією.

• Відгук від 4 березня 2024

Найкращі рекомендації!!!
    • З домашньою твариною
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Сніданок, також обід і вечеря ,були смачні і ситні. Розташування готелю в дуже гарному місці.В самому готелю цікавий і гарний інтерʼєр! Господарі і персонал готелю дуже привітні і гостинні !! Приймають з домашніми тваринками) Хоча ми відпочивали не довго, але нам все сподобалось!!!

• Відгук від 14 січня 2024

Дуже раджу усім сюди приїхати. Дуже комфортний готель в крутому розташуванні)
    • Тримісний номер "Комфорт"

Дуже привітний персонал. Почуваєшся як вдома. Обовʼязково приїду ще раз)) сподобалось все

• Відгук від 14 січня 2024

Чудове місце, куди хочеться повернутися
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Дуже затишна атмосфера, тихо, спокійно. Чудове місце для тих, хто любить поєднання природи, комфорту та косметологічних процедур. Дуже смачна їжа, приготовлена з якісних продуктів і з гарною подачею. Є можливість самостійно обрати в меню страви. Також дуже сподобався ненавʼязливий сервіс, скрізь чисто, прибирання в номері відбувалося за нашої відсутності, регулярна зміна рушників та постелі. Окремо слід відзначити відношення персоналу - дуже привітні люди!

• Відгук від 12 січня 2024

• Люкс з однією спальнею

Чудовий персонал, дуже клієнтоорієньовані. У нас було враження, що нам раді, як дорогим рідним людям. Неймовірне харчування. Смачно і різноманітно. Чудовий масажист Коля 👍 А коли нам потрібно було виїхати на потяг різніше, подовжили перебування у номері до вечора безкоштовно. Дуже радимо цей готель на відпочинок всім і самі ще приїдемо ❤️❤️❤️

• Відгук від 30 листопада 2023

Ничего

Дуже гарне і затишне місце. З чудом персоналом, гарним обслуговуванням і атмосферою яка точно тебе відволіче від буденних справ. Це місце де точно можна перезагрузитись і наповнитись!!! Рекомендую

• Відгук від 28 листопада 2023

Загалом чудовий готель. Готові повертатися в нього знову.
    • Люкс з однією спальнею

Було два вечори дуже шумно з інших номерів. Але персонал проблему швидко вирішив.

Харчування чудове. Сподобались номери

• Відгук від 21 листопада 2023

Гарне місце все сподобалося але були нюанси з персоналом
    • Тримісний номер "Комфорт"

Непорозуміння при заселенні і алгоритм дій при харчуванні

Дизайн номерів, тиша у номері, смачна їжа

• Відгук від 17 жовтня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Це чудове місце,тихе і комфортне,ніякого шуму,поруч ліс, чисте повітря,джерела близько. Персонал крутий, відпрацювали на всі 10000000%. За це Вам шана! Їжа смачна і корисна,меню супер,великі порції. Ми обов'язково повернемося ще.

• Відгук від 7 жовтня 2023

• Люкс з однією спальнею

Wi-fi поганенький. В номері було свіженько (особливо зранку). Дитяча кімната взагалі не сподобалась. Брудно, іграшки занедбані і дуже там холодно було.

Найбільше сподобалось це харчування! Це дуже смачно та різноманітно. Я буду сумувати за цим)) Ще ми в захваті були від ліжка - надзвичайно зручне. Вирішили навіть купити такий самий матрац додому 😂

• Відгук від 25 вересня 2023

• Тримісний номер "Комфорт"

Чисті номери, привітний персонал і дуже смачна їжа! Дякуємо усім працівникам готелю за приємні враження від відпочинку!

• Відгук від 21 вересня 2023

• Люкс з однією спальнею

Нема такого. Хіба що з туалету трішки йшов запах.

Все було чудово. Харчування супер. Персонал прекрасний, товариський.

• Відгук від 10 вересня 2023

Рекомендую

Все СПОДОБАЛОСЬ!

Все сподобалось!

• Відгук від 5 вересня 2023

Чудове місце для сімейного відпочинку!
    • Тримісний номер "Комфорт"

Відсутність кондиціонерів в кімнатах. Було досить спекотно і декілька ночей було важко спати при високій температурі в кімнаті.

Дуже смачна кухня, дуже уважний персонал, можливість отримання спа-процедур, зовсім поруч одне із джерел, зовсім близько-- фортеця Тустань і Карпатське море. В готелі є дитяча кімната, невеликий літній басейн і багато книжок.

• Відгук від 4 вересня 2023

• Тримісний номер "Комфорт"

Нам все сподобалося. Ми втретє тут відпочиваємо.

• Відгук від 28 серпня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

Подобається все:від привітного персоналу до смачної їжі. Направду найкращий сімейний відпочинок. Вже неодноразово тут відпочиваємо. І якісь інші локації навіть не розглядаємо! Ви-великі молодці!!!!❤️

• Відгук від 23 серпня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Гарний рівень наданих послуг.Уважність до гостей.Буду рекомендувати знайомим та друзям.

• Відгук від 18 серпня 2023

супер круто
    • Тримісний номер "Комфорт"

ніколи в житті не думала що готель може бути витвором мистецтва. кожен номер це окрема подорож до якоїсь країни чи міста. ми жили в «Диканька» і це так символічно, бо раніше кожен рік відпочивали у полтавській області. в номері продумано все до кожної деталі. дуже відчувається турбота господарів до своїх гостей. ми запізнилися на вечерю, але коли зайшли в номер вона чекала на нас 🙃🥘🥗 дуже чисто, персонал супер дружній. їжа смачна та різноманітна а бонусом в готелі масаж, косметолог і спа процедури. все було чудово💗 вже плануємо осінь в «поезії мандрів»