3. Львівська область: відгуки про готелі

9,8

• Відгук від 28 травня 2024

Хороший і чистий готель.
    • Двомісний номер з балконом

Я б не сказала, не сподобалось. Це просто на замітку, як додаткова інформація. Готель знаходиться через колії від залізничного вокзалу, при відкритому вікні чути прибуття потягів і оголошення про їх прибуття. Тому тут, що для кого важливіше - розміщення в центрі чи далі ближче до гір)

Готель новий, чисто. Персонал привітний. ( при відключенні електроенергії є генератор)

• Відгук від 7 квітня 2024

Гарний відпочинок. Рекомендую.
    • Двомісний номер з балконом

Привітливий персонал зорієнтував нам адресу по карті, зустріли. Готель новий у сучасному стилі. Номер стильно оформлений. Постіль і рушники нові, білосніжні. У пиміщенні приємний аромат, чисто, тепло. У ресторані смачна їжа. Брали форель і куряче мʼясо у солодкому соусі - надзвичайно смачно. Сніданки смачні і ситні. На рецепції гарні сувеніри від військових ЗСУ!

• Відгук від 1 квітня 2024

Чудовий гостинний готель
    • Стандартний двомісний номер

1)є шум від залізниці особливо вночі ( з відчиненими вікнами не поспиш ) 2) за 5 днів не прибирали жодного разу

Чистий новий готель поруч з вокзалом . Приємний персонал

• Відгук від 20 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Не вистачає ліфта, кондиціонера та вечірнього приглушеного світла - парочка нічників / бра вирішили б ситуацію. Більше нарікань немає.

Дуже гарний готель! Персонал та власники завжди йдуть на зустріч і готові забезпечити максимальний комфорт. Хороший ремонт в кімнатах, у ванній, в інших приміщеннях самого готелю - перебувати там і користуватися всім дуже приємно. Багато денного світла. Сніданки дуже смачні за помірну ціну. Але їх можуть готувати безпосередньо для вас, тому часом треба зачекати. Розташування чудове, адже тут це центральна частина містечка, і одразу ж біля вокзалу - не потрібно наймати таксі для того, щоб добратися. Попри розташування одразу біля вокзалу поїзди не надто заважають.

• Відгук від 4 лютого 2024

• Двомісний номер з балконом

Затишний готель.Все на найвищому рівні.Особлива подяка адміністратору Ользі,і персоналу що працюють в ресторані!✌️👏

• Відгук від 19 січня 2024

В готелі все просто чудово ☺️Запаху води немає, розташування прекрасне, до всього близько, персонал чудовий. Кухня в рес
    • Великий двомісний номер

В помешканні сподобалось все

• Відгук від 6 січня 2024

Великi номери, дуже затишно

• Відгук від 30 грудня 2023

Відсутнісьть холодильника

• Відгук від 30 грудня 2023

Найбільш оптимальний готель для відпочинку у Славсько

Все супер

Чудовий готель з дуже приємним персоналом. Ми були задоволені, що обрали саме це місце, адже розташування в нього чудове, ми мали зручний доступ до всіх кафе, ресторанів та магазинів, до парковки таксі, до вокзалу, до чанів та саун. Готель неподалік від спуску Погар (пішки хвилин 15) також можна поїхати на гору Тростян (машиною хвилин 15-20), та на гору Захар Беркут (машиною хвилин 20-25) З балкону нашого номеру з усіх боків було видно гори. Так, залізниця дуже близько, але коли ти в номері і все зачинено, поїзди майже не чути. В номері є фен, чудовий душ, всі необхідні засоби, телевізор, кондиціонер, кухоль з водою і два стакани, шафа, великі дзеркала, робочий стіл зі стільцем і маленький диванчик. Єдине чого не вистачало для повного щастя - чайника. На першому поверсі сауна і ресторан. Ціни в ресторані помірні, трохи вищі ніж в інших закладах містечка, але і подача страв набагато гарніша. Адміністратор надзвичайно швидко реагує на будь які питання, і допомагає з їх вирішенням, дуже привітна і приємна пані. Дуже вдячні готелю Два Леви за приємно проведену відпустку. З нетерпінням чекаємо можливості до вас повернутись!

• Відгук від 27 грудня 2023

Чудове співвідношення ціна-якість, прекрасний персонал. Щоразу коли приїжджаємо, бачимо як готель розвивається
    • Стандартний двомісний люкс

Чудовий, приємний персонал, який завжди піде на зустріч. Почуваєш себе тут майже як вдома

• Відгук від 27 грудня 2023

• Сімейний номер з терасою

Персонал був привітний, в номері був наймʼякший килим, якого я коли-небудь торкалась😍 тепер собі хочу такий) в ресторані кухня дуже смачна, все на вищому рівні)

• Відгук від 18 грудня 2023

• Великий двомісний номер

Все було дуже добре, привітний персонал, дуже красивий і просторий номер, у ресторані смачна кухня.

• Відгук від 1 грудня 2023

Славсько - гори вражень! ;)
    • Люкс з балконом

Чисто, дуже зручне ліжко, власний балкон. В номері з вікнами на сад майже не чутно залізницю. Для деяких, тим більше зараз, це може бути актуально. В той же момент, близькість до вокзалу - суттєва перевага. Привітний та послужливий персонал. Смачні сніданки та загалом кухня. Дякуємо, друзі!

• Відгук від 18 листопада 2023

• Люкс з балконом

Нема басейну. Був тільки невеличкий круглий каркасний

Відпочивали 1 день наприкінці серпня (потім переселились в інший готель, бо в цьому треба було бронювати набагато заздалегідь). Поділимось враженнями. Готель розташований прямо біля вокзалу, це плюс, якщо ви відпочиваєте без своєї машини. З цього виходить мінус, що деколи чутно поїзда і вид з їдальні на трансформатори біля колій. В номері було дуже чисто. Приємний інтер'єр. Сподобалась також їжа, можна поїсти на першому поверсі або замовити в номер. Інколи приносили трішки не те (сирники без родзинок, хоча це було вказано, або цезар з яйцями, хоча просили без них). В цілому було дуже смачно і нормальний прайс. Можна нікуди не ходити, а куштувати в готелі, що дуже зручно

• Відгук від 7 листопада 2023

• Стандартний двомісний люкс

Було дуже чисто, класний дизайн, приємний персонал.

• Відгук від 30 жовтня 2023

Все було ідеально!
    • Двомісний номер з балконом

Мінусів немає, місце ідеальне.

Таке приємне місце для відпочинку, усе продумано, хочеться повертатись і повертатись! Персонал дуже приємний!

• Відгук від 30 жовтня 2023

Дуже затишно, комфортно, зручно.
    • Стандартний двомісний номер

Дуже комфортні, затишні номери. Чиста та доглянута територія.

• Відгук від 23 жовтня 2023

• Люкс з терасою

Чудовий готель, привітний персонал, і смачна кухня, надзвичайно задоволені обслуговуванням і відпочинком в готелі. Обовʼязково повернемось ще в цей готель, рекомендуємо!

• Відгук від 15 жовтня 2023

Відминний сервіс.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Нема такого.

Все було відмінно.

• Відгук від 12 жовтня 2023

Чудовий готель з рестораном - однозначно можемо рекомендувати.
    • Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Перерахую моменти, які комусь можуть здатися мінусами: - в нашому номері не було кондиціонера. Погода була осіння, тому нам він був не потрібний, однак влітку це може бути критично; - з вікон відкривається вид на залізницю, і вночі може бути некомфортно спати з відкритими вікнами. Якщо сон міцний, то це не повинно бути проблемою.

Готель досить новий і гарний. Наш номер був на 4-му поверсі, і він здавався таким, наче ми були одні з перших, кого туди заселили. Дуже привітний і уважний персонал. Також сподобався ресторан - їжа дуже смачна, обслуговування чудове. Відвідали ще декілька закладів, але все ж в цьому ресторані виявилася найсмачніша їжа.

• Відгук від 11 жовтня 2023

• Двомісний номер із терасою

Персонал був дуже уважний, привітливий .

• Відгук від 2 жовтня 2023

• Двомісний номер із терасою

Все дуже смачно, гарні порції, подача супер! В номері чисто і просторо! Ціни в ресторані помірні. Персонал привітний.

• Відгук від 1 жовтня 2023

Обовʼязково приїдимо ще🤗
    • Двомісний номер із терасою

Гарний інтерʼєр, смачна кухня, привітний персонал🫶🏼

• Відгук від 29 вересня 2023

Враження від проживання позитивні, загалом все чудово.
    • Люкс з терасою

В номері хотілося б мати шампунь для миття голови , а також невеличкий чайник, пакетики з чаєм, це швидше рекомендації на майбутнє , ніж серйозні недоліки)

Сніданок чудовий, також обід, вечеря. Розташування неподалік від залізничного вокзалу не заважало добре виспатися. Загалом атмосфера влаштовувала.