Λακωνία Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• MANI Kamares Beach House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική επιλογή! Ένας μεγάλος πύργος, που μας χωρούσε άνετα. Τεράστιος χώρος γύρω από το σπίτι, με πολλή ησυχία. Η θάλασσα ακριβώς μπροστά στο σπίτι. Πλήρως εξοπλισμένο, με δύο μπάνια που ήταν πολύ βολικά. Θα το ξαναπροτιμήσουμε αν βρεθούμε στην περιοχή.»

• Myrtoo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία κ η καθαριότητα»

• Olga's House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο πάρα πολύ ωραίο, ήσυχο και βολικό,με υπέροχη θέα σε όλο τον κόλπο. Πολύ καλή τοποθεσία, μέσα στο Οίτυλο και κοντά σε Αρεόπολη, Λιμένι. Η οικοδέσποινα απλά εξαιρετική,μας σκλάβωσε με τα κεράσματα της,την εξυπηρετικοτητα και την ευγένεια της. Το συστήνω ανεπιφύλακτα»

• Castello di Haria Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ ευγενικός και φιλόξενος, μας έκανε να αισθανόμαστε σαν το σπίτι μας. Το οίκημα τρομερό με την πέτρα του απέξω πανέμορφο. Κάθε μέρα υπήρχε καθαρίστρια η οποία καθάριζε το δωμάτιο και μας άλλαζε τις πετσέτες. Το ψυγείο του δωματίου είχε νερό και πορτοκαλάδες τα οποία δεν μας χρεώθηκαν, κάτι που δεν συναντάς εύκολα σε άλλα καταλύματα. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα αν με έβγαζε ο δρόμος ξανά στα μέρη εκείνα.»

• Beautiful Eleni 100 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό διαμέρισμα και σε καλή και ήσυχη περιοχή. Άνετα βρίσκαμε πάρκινγκ στο δρόμο ακριβώς από κάτω από το διαμέρισμα.»

• The Olive Yard Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτική η παραμονή μας στο olive yard. To κατάλυμα ήταν πανέμορφο, μέσα σε εναν ελαιώνα με πλούσιο πρωινο όλα χειροποίητα και φρέσκα, ευγενέστατο προσωπικό και πολύ καθαρό με όλες τις ανέσεις. Το κατοικιδιό μας ήταν ευπρόσδεκτο χωρίς να τεθεί κανένα θέμα. Θα το επισκεφθούμε ξανά με πολύ χαρά.»

• Douka Sea Front Residencies Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η τοποθεσία ητν πολύ καλή!Το διαμέρισμα ειχε θέα θάλασσα.»

• Sophia Town Square Areopoli Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν ένα πολύ όμορφο καθαρό κατάλυμα μέσα στο κέντρο της αρεοπολης στην πιο προμομιακη θέση!»

• Selana View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απίστευτη θέα, πολύ φιλόξενοι, εξαιρετική εμπειρία!»

• Iliana's house - spacious cave house in the center of Areopolis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Διαμειναμε οικογενειακά (4 ενήλικες) στο iliana’s house και εκπλαγήκαμε ευχάριστα από τους χώρους, την διακόσμηση και από το οτι το κατάλυμα ήταν προετοιμασμένο να καλύψει κάθε μας ανάγκη. Ήταν όλα τελεια, το σπιτι σε κεντρικότατο σημείο της Αρεοπολης και η ιδιοκτήτρια ευγενικη και εξυπηρετική σε όλα. Θα ξαναπάμε σίγουρα!»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Λακωνία

βάσει 31.341 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com