Λακωνία Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Byzantino Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ εξυπηρετικό και χαμογελαστό προσωπικό! Μας εξήγησαν τα πάντα για την κάστρο πολιτεία και μας πρότειναν ωραία σημεία να καθίσουμε να φάμε και να πιούμε! Το δωμάτιο στο οποίο μείναμε ηταν σε ωραίο σημείο (μέσα στο κάστρο φυσικά), άνετο και καθαρό! Το πρωινό σε μπουφέ περιείχε τα πάντα και όλα ήταν φρέσκα, καθίσαμε να το φάμε σε μια όμορφη αυλή! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• Limira Mare Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο ξενοδοχείο της δεκαετίαςτου 80. Το προσωπικό είναι πολύ ευγενής και βοηθάει όπου μπορεί. Το δωμάτιο και τα στρώματα ήτανε πολύ καλά και πεντακάθαρα. Το πρωινό ήταν τέλειο, όλα φρέσκα και υψηλής ποιότητας. Θα χαρούμε πολύ να ξανάρθουμε για διακοπές. :-)»

• Brazzo di Maina Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ! ΑΡΙΣΤΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΕΣ ΜΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!»

• Μπαλκόνι στη Μονεμβασιά Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ωραία τοποθεσία, αν και η θέα δεν ήταν τελείως ανεμπόδιστη (σύρματα ΔΕΗ). Κατάλυμα καθαρό και προσεγμένο. Χώρος στάθμευσης πολύ κοντά. Ευγενικοί άνθρωποι.»

• ALKINOI RESORT AND SPA Βαθμολογία σχολίων: 10

«ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΩΙΝΟ, ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑ-ΜΑΣΑΖ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.»

• Malvasia Traditional Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό και πολύ καλή εξυπηρέτηση»

• Hotel PARALIAKO Kyparissi Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η θέα στη θάλασσα. Η διακόσμηση όπου κυριαρχούσε η ξύλινη επένδυση. Το πλούσιο, υγιεινό και εύγευστο πρωινό.»

• Πανόραμα Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η θέα από το δωμάτιο και το μπαλκόνι του.»

• Mani Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Το επισκεφθηκαμε για δύο βραδιές. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, άνετο κρεβάτι. Η τοποθεσία είναι ιδανική στο κέντρο της Αρεόπολης. Το συστήνω ανεπιφύλακτα αν επισκεφθείτε το μέρος,να το προτιμήσετε.»

• Margo Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καθαριότητα του χώρου , οι πολύ ωραίες γεύσεις στο εστιατόριο και το υπέροχο προσωπικό έκαναν την διαμονή μας τέλεια!!Ραντεβού το Καλοκαίρι!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λακωνία

βάσει 40.423 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com