3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων

9,8

10,0

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία και εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα, ο χώρος ήταν πολύ φιλόξενος και το ίδιο και η ιδιοκτήτρια, η οποία μας βοήθησε πολύ με το να συστήσει αξιοθέατα και μέρη να επισκεφτούμε και το πρωί μας προσέφερε τηγανιτες και καφέ. Αν ξαναβρεθούμε στην περιοχή σίγουρα θα επιλέξουμε το συγκεκριμένο κατάλυμα!

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 3 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Η κ. Πέπη ήταν εξαιρετική, πάντα πρόθυμη να μας βοηθήσει. Το σπίτι πεντακάθαρο και ευρύχωρο. Δεν θα μπορούσαμε να ζητήσουμε κάτι περισσότερο.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 13 Οκτωβρίου 2023

«Great home from home.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τίποτα. Μασ άρεσαν τα πάντα.

Lots of space. Great facilities. Lovely host. Would have liked to stay longer.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2023

«Μας άρεσε πολύ. Το διαμέρισμα το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.»

Δεν υπάρχει κάτι.

Το διαμέρισμα ήταν ευρύχωρο, πεντακάθαρο και πολύ λειτουργικό. Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική (5 min, με τα πόδια, από το κέντρο της πόλης) με εύκολο πάρκιγκ.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 24 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Αρχικά μας άρεσε πολύ η κυρία που μας υποδέχτηκε και η πρώτη άποψη που αποκτήσαμε για το σπίτι μόλις μπήκαμε σ' αυτό.. Θα κάλυπτε πολύ άνετα και μία παρέα 6 ατόμων! Ήταν μια πολύ ήσυχη γειτονιά της Σπάρτης πολύ κοντά στο κέντρο, σ' εστιατόρια και σ' αρχαιολογικό χώρο αλλά και στο στάδιο. Αν και η καταγωγή μου είναι από την περιοχή κι έχω το χωριό μου πολύ κοντά στη Σπάρτη αποφασίσαμε να κάνουμε κράτηση για μία μέρα και θα έλεγα πως θα το ξανακάνουμε, για να μείνω σ' αυτό τον χώρο. Και σίγουρα θα τον προτείνω σε φίλους μας που θέλουν να επισκεφτούν την Σπάρτη❣️ Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή & τη ζεστασιά σας🌹

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 9 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Υπέροχο διαμέρισμα στο κέντρο της πόλης! Ευρύχωρο, ιδανικο για οικογένεια ή παρέα με φίλους όπως πήγαμε εμείς. Άνετοι χώροι και πλήρως εξοπλισμένοι! Η κα Πεπη είναι μια εξαίρετη ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑ. Μας εξυπηρέτησε σε ότι και εάν ζητήσαμε. Αυτό που μας έκανε εντύπωση είναι ότι μας έφτιαξε για πρωινό χειροποίητες τηγανιτές. Εννοείτε πως θα το ξαναεπισκεφθουμε και επίσης το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαΐου 2023

• Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

Μεγαλος χωρος ,πολυ φιλοξενη ιδιοκτητρια , ηρεμια , καθαριοτητα ,ανετο στρωμα για υπνο.θα το ξαναπροτιμησω!

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 29 Σεπτεμβρίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετικό μέρος, πολύ φιλικό περιβάλλον όσο για την κυρία Πεπη μόνο τα καλύτερα έχω να πω, ευχαριστώ πολύ!!!!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

..Πολύ ευχάριστη διαμονή με πολύ ευγενικούς οικοδεσπότες. Παρόλο που φτάσαμε αργά μας περίμενε η κυρία Πεπη. Το πρωί μας έφερε καφεδάκι και ζεστό κέικ για τα παιδιά. Μας έδωσε πληροφορίες για την περιοχή. Πολύ κοντά στο κέντρο και από το άγαλμα του Λεωνίδα. Π

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 18 Ιουνίου 2022

Πανέμορφο και πεντακάθαρο διαμέρισμα

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιουνίου 2022

Τα πάντα

• Υποβολή σχολίου: 26 Μαΐου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Η ιδιοκτήτρια ήταν άψογη σε όλα, το σπίτι μεγάλο και δροσερό. Εύκολη πρόσβαση σε καρότσι.

Έμεινε: Μάιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιανουαρίου 2022

«Μια πολύ ευχάριστη διαμονή στην Σπάρτη»
    • Διαμέρισμα

Εξαιρετικό κατάλυμα για οικογένεια 4 ατόμων ,αυτονομία,άνετοι χώροι,καθαριότητα.Η οικοδέσποινα κ.Πέπη εξαιρετική,πρόσχαρη και να ενδιαφερθεί για τα πάντα.Ευχάριστη έκπληξη τα ζεστά χειροποίητα τυροπιτάκια το πρωί. Το κατάλυμα είναι ένα κανονικό σπίτι εξοπλισμένο με τα πάντα.

Έμεινε: Ιανουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 19 Δεκεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Αν ψάχνετε απλά για διαμονή, ψάξτε αλλού. Αν ψάχνετε για φιλοξενία, αυτό είναι ο ορισμός της!

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 31 Οκτωβρίου 2021

«Σίγουρα θα προτιμήσω το συγκεκριμένο κατάλυμα ξανά την επόμενη φορά στην πόλη!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Άψογη εξυπηρέτηση σε έναν πάρα πολύ άνετο και καθαρό χώρο!! Η οικοδέσποινα ήταν ευγενέστατη, φιλική και διαθέσιμη 24/7.

• Υποβολή σχολίου: 11 Οκτωβρίου 2021

«ΜΙΑ ΑΝΕΤΗ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΔΙΑΜΟΝΗ!!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

ΕΝΑ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΣΚΑΜΝΑΚΙ ΣΤΟ ΕΥΡΥΧΩΡΟ ΜΠΑΝΙΟ ΙΣΩΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

Η ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΛΩΣΥΝΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΠΕΠΗΣ ΞΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΔΟΚΙΑ. ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΥΡΥΧΩΡΟ, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, ΠΕΤΣΕΤΕΣ/ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΟΥΝ. ΕΥΚΟΛΟΤΑΤΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ. ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ. ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΙΚΟΔΕΣΠΟΙΝΑΣ!!!

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

Οικοδέσποινα: Πολύ ευγενική, μας υποδέχτηκε αργά το απόγευμα και μας υπέδειξε και θέση parking. Το επόμενο πρωί, και μάλιστα πολύ πρωί η κυρία Πέπη, μας έφτιαξε καφέ και ένα τοπικό έδεσμα. Κατάλυμα: Πολύ άνετο για 5μελή οικογένεια, παρείχε τις περισσότερες δυνατές ανέσεις. Η τοποθεσία και οι χώροι του καταλύματος ήταν γνωστοί από την αρχή που κλείσαμε τη διαμονή και ήταν αποδεκτοί από εμάς.

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιουνίου 2021

• Διαμέρισμα

Άψογο σε όλα!! Ήσυχα, πεντακάθαρο κ οικοδέσποινα super! Ευγενέστατη κ εξυπηρετικια. Την ευχαριστώ για όλα.

• Υποβολή σχολίου: 13 Ιουνίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Η κ. Πέπη είναι η προσωποποίηση της σπαρτιάτικης φιλοξενίας ,σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή, σε κάνει να νιώθεις σαν να επισκέπτεσαι κάποιον συγγενή σου. Το σπίτι έχει ότι χρειάζεσαι, καθαρό και άνετο, κοιμούνται εύκολα 5 άτομα. Η τοποθεσία απλά τέλεια! Εύκολο πάρκινγκ, δίπλα στον αρχαιολογικό χώρο της αρχαίας Σπάρτης , στο κενοτάφιο και στο άγαλμα του Λεωνίδα , 5 λεπτά με τα πόδια από την κεντρική πλατεία και το αρχαιολογικό μουσείο και όλα τα σημεία ενδιαφέροντος σε απόσταση αναπνοής (δεν χρειάζεται το αυτοκίνητο πουθενά ). Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε μεγάλες οικογένειες!

• Υποβολή σχολίου: 17 Ιουνίου 2022

8,0
    Πολύ καλό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καλό Επαρκές και πολύ νόστιμο

• Υποβολή σχολίου: 29 Ιουνίου 2021

5,0
    Επαρκές
    • Έμεινε 1 βράδυ

Μη επαρκής φυσικός φωτισμός.

Άνετοι χώροι για οικογένεια. Πολύ καθαρό.

• Υποβολή σχολίου: 14 Οκτωβρίου 2021

«Εξαιρετικό»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα είναι αρκετά μεγάλο με δυνατότητα να φιλοξενήσει άνετα αρκετά άτομα !! Είναι πολύ καθαρό και έχει ότι μπορεί να χρειαστείς κατά την διάρκεια της διαμονής σου !! Η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική και φιλόξενη !!! Πολύ καλή τιμή και η τοποθεσία ότι πρέπει !! Αν ξαναβρεθούμε στην περιοχή θα το προτιμήσουμε !!!

• Υποβολή σχολίου: 25 Αυγούστου 2021

5,0
    «Μέτριο»
    • Διαμέρισμα

Το διαμέρισμα είναι πολύ παλιό και χρειάζεται ανακαίνιση.Δεν έχει μπαλκόνια,ούτε και αυλή καθώς είναι ισόγειο.Σκοτεινο,έχει μόνο ένα παράθυρο, μυρίζει υγρασία.

Η ιδιοκτήτρια πολύ φιλική.Σε βολικό σημείο.

Έμεινε: Ιούλιος 2021

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαΐου 2024