Wyspy greckie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Fira Vista Hotel Ocena: 9

„Obiekt w centrum Fira blisko do głównego dworca autobusowego skąd można dostać w każdy kraniec wyspy. Pokoje codziennie sprzątane z wymianą recznikow. Obok restauracja serwująca kuchnie lokalną. Zejście do starego portu za pierwszym zakrętem. Idealne miejsce dla osób chcących zwiedzać wyspę.”

• „Hotel cichy, spokojny, personel bardzo miły i pomocny. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Dobra lokalizacja, w pobliżu mnóstwo małych restauracji z dobrym jedzeniem. W hotelu korzystaliśmy ze śniadań , bardzo smacznych i urozmaiconych, basen z cudowną wodą, obok bar z napojami, gorąco oolecam”

• „Jacuzzi na tarasie rewelacja. Basen ogólnodostępny bardzo fajny. Duże pokoje, dwie oddzielne łazienki. Pokoje codziennie sprzątane. Personel bardzo miły i chętny do pomocy. Dobre położenie, blisko lotniska i mocno słychać samoloty ale nam to jakoś specjalnie nie przeszkadzało.”

• „Hotel: Wyremontowany parę lat temu, czysto, schludnie przestronne pokoje. Lokalizacja: Dobre połączenia autobusowe spod hotelu do głównych miast. Koszt to ok 2.5 euro. Spacerkiem do centrum Afandou jest 10 min. Polecam jednak wynająć samochód,wtedy w 20 min dojedziemy do głównych miast i przy okazji można zwiedzić ładne plaży w okolicy. Koszt wynajmu auta w okolicy: 40€/dzień. Skutera: 25€/dzień. Jedzenie: Jeżeli chodzi o śniadania to ciepłe posiłki są jedynie od 7:30-8:30 później zjemy chleb z szynką czy serem lub płatki z mlekiem. Obiad i kolacja smaczne, sporo dań do wyboru, codziennie coś innego (polecam pyszne tzatziki) dużo różnych napoi Pokój: Tydzień wcześniej poprosiliśmy o duże podwójne łóżko i obsługa miała przystać na naszą prośbę, jednak mieliśmy osobne 3 łóżka 😅 Ale pokój dobrze wyposażony, schludny i pachnący. Łazienka również bez zastrzeżeń. Basen: w Czerwcu woda trochę zimna ale po wygrzaniu na słońcu nie ma problemu z pływaniem. Mały butikowy basenik z dużą ilością wygodnych leżaków. Obsługa: Bardzo miła, serdeczna i pomocna, dobrze znają język angielski więc nie ma problemu z rozmową ☺️”

• Oasis Hotel Ocena: 10

„Fantastyczna lokalizacja, pokoje wygodne, czyste . Ręczniki zmieniane codziennie. Personel bardzo miły i pomocny bez problemu z j. angielskim. Jedzenie dobre, urozmaicone, świeżutkie.”

• Ionian Arches Ocena: 10

„Urokliwe miejsce, świetna baza wypadowa . Sam obiekt bardzo nam przypadł do gustu nasz apartament posiadał dwa tarasy z widokiem na świetny basen. Widać zaangażowanie właścicieli i dbający o to aby pobyt był jak najlepszy. Polecam bardzo.”

• „cisza i spokoj, ladne pokoje delux, dobre jedzenie.”

• Panorama Sidari Ocena: 8

„Super hotel, jest w nim wszystko czego potrzeba, do tego bardzo miła obsługa.”

• Lena Beach Hotel Ocena: 9

„- obsługa - czystość - lokalizacja”

• „Podobało mi się wszystko, to wspaniałe miejsce, super obsługa.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy greckie

na podstawie 1 341 041 Opinii o Hotelach na Booking.com