Grecja Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Grecji

• Chalkidiki Beachfront Apartment

Nea Iraklia, Grecja

• Pozytywna część opinii

Obiekt i jego lokalizacja absolutnie urokliwa. Wszystko jak na zdjęciach. W wielu opiniach były opisane szczegóły i mogę tylko potwierdzić, że jest wszystko czego potrzeba na wakacyjny pobyt. Byliśmy w obiekcie na początku maja i okolica była bardzo spokojna, było niemalże pusto. Plaża przy obiekcie jest czasowo bardziej odwiedzana z powodu restauracji, która znajduje tuż obok. Restauracja jest mega godna polecenia, najlepsza z okolicy. Centrum dostępne jest około 15 minut spacerkiem. Można kupić wszystko, czego trzeba. Bezproblemowe zameldowanie (klucze przy drzwiach do apartamentu w skrytce). Właściciele wysyłają wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się jeszcze odwiedzić to urokliwe miejsce.

Nie ma takiej rzeczy.

Anna Polska
  • Madan Apartment - Chania city center

Chania, Grecja

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Apartment był świetny, przestronny, wyposażony we wszystko co było dla Nas niezbędne. Dodatkowo Gospodarz odpowiadał na wszystkie wiadomości bardzo szybko oraz każda nasza prośbę spełnił w 1000%. Zdjęcia nie do końca oddają cały urok mieszkania. Dwa balkony to dodatkowy plus dla Nas jako rodziny z małym dzieckiem.Lokalizacja bezbłędna, tuż obok mieszkania śliczny park i bardzo blisko do starej części miasta. Napewno wrócimy i bardzo polecamy :)

Izabela Polska
  • Villa Ciel

Agios Padeleimon, Grecja

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobrze wyposażony dom, idealny dla rodziny z dziećmi, ładny ogród, bezpieczny dla dzieci. Wspaniała lokalizacja, krótki spacer do kamienistej plaży. Świetny punkt wypadowy do eksplorowania zachodniej części wyspy. Mnóstwo świetnych tawern w promieniu pół godziny jazdy samochodem. W samej miejscowości dobrze wyposażony mini market oraz kilka dobrych i jedna bardzo dobra tawerna. Wzorowy kontakt z gospodarzem.

Wszystko było super.

jotte Polska
  • Centrum Athens Apt.

Ateny, Grecja

Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie
    • Pozytywna część opinii

Apartament bardzo czysty, w pełni wyposażony, w dobrej lokalizacji (do głównych atrakcji bez problemu można dojść pieszo, ale w pobliżu znajduje się także metro i autobusy oraz sklepy spożywcze). Właściciel bardzo sympatyczny. Wszystko zgodne z opisem. Jak najbardziej polecam

• Negatywna część opinii

Lokal w poziomie piwnicy-parteru, ale dla Nas nie stanowiło to problemu.

Marcin Polska
  • Sun Marco Apartments in Athens

Ateny, Grecja

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Duża przestrzeń, balkon, kuchnia z wyposażeniem, woda / wino / kawa, dobra lokalizacja dla osób chcących zwiedzać, pyszne śniadanie w lokalu ze świetną obsługą i pizzami 👌

• Negatywna część opinii

Nie mamy na co narzekać.

Sebastian Polska
  • Bella Villa Vasiliki

Litherés, Grecja

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Wspaniały dom, w super lokalizacji. Blisko plaża, sklepy, restauracje. Dobre miejsce na wypady na wschód i zachód wyspy. Wspaniali właściciele, bardzo mili i pomocni. Polecam!

Przemyslaw_ Polska
  • Vasiliki House

Sarti, Grecja

• Pozytywna część opinii

Bardzo miły i pomocny właściciel. Pokój zgodny z opisem, wyposażony aneks kuchenny. Blisko do plaży.

Brak minusów.

Paulina Polska
  • Sky Studios

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Niewielka odległość od bulwarów, w pobliżu niezliczona ilość punktów gastronomicznych,

Oznakowanie wejścia do obiektu

Jacek Polska
  • Adelle Apartments, The Luxury Suites

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Apartament posiadał wszystko, co było potrzebne.

Izabela Niemcy
  • Liberty Home

• Pozytywna część opinii

Widok, cisza, wystrój, miła właścicielka

Anna Polska