3. Cyklady – opinie o hotelach
  4. Perissa – opinie o hotelu
Grecja Perissa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Eleftheria Ocena: 9,2

„Basen, plaża 50 m . W pokoju czekała na nas butelka wina greckiego a dla dzieci soki. Pokoj sprzątany codziennie. Jest bar przy basenie.”

• Smaragdi Hotel Ocena: 9,3

„Personel pomocny i zawsze uśmiechnięty.”

• „Blisko do plaży, niesamowita czarna plaża, dużo restauracji i beach barów.”

• Arapiou Apartments Ocena: 9,6

„Ze wszystkich naszych pobytów w Grecji, ten się wyróżniał. Właściciele apartamentu pozostawali uprzejmi, zainteresowani gośćmi. Sprzątanie było częstsze niż się spodziewaliśmy przy kategorii hotelu - przy tym codzienna wymiana ręczników, dodatkowe ręczniki basenowe, kosmetyki, nawet wymiany ściereczki kuchennej, co odczytuje bardzo dobrze. Basen czysty, a na początku października mieliśmy go tylko dla siebie. Niedaleko na przystanek autobusowy, do piekarni z pyszną kawą. Chętnie wrócimy w to samo miejsce.”

• „Bardzo miła ekipa hotelu i restauracji, wszyscy byli uśmiechnięci i bardzo uprzejmi. Śniadanie smaczne, chociaż jak dla nas mogło być trochę więcej wędlin, ale to oczywiście rzecz gustu. Naprawdę dobra kuchnia w hotelowej restauracji przy plaży, która biła na głowę wychwalaną, znajdującą sie niedaleko restaurację rybną.”

• Nostos Studios Ocena: 9,1

„Miła obsługa , czysty basen , pokoje czyste .”

• „Super miejsce, polecam z czystym sumieniem.”

• Villa Eleftheria Ocena: 9,2

„Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane, tak samo basen oraz teren wokół basenu. Świetna lokalizacja, do plaży kilka kroków. Do przystanku autobusowego niedaleko. Wokoło duży wybór restauracji.”

• „Świetna lokalizacja przy plaży bardzo fajna restauracja dobre jedzenie Super personel”

• Marillia Village Ocena: 9,2

„Absolutnie rewelacyjne miejsce :-) Wszystko na najwyższym poziomie, gościnność obsługi zaczęła się jeszcze na długo przed przybyciem do hotelu. Obsługa zorganizowała wynajem samochodu, odbiór z lotniska, przechowanie bagażu jeszcze nim się na dobre zameldowaliśmy. Mieliśmy apartament z prywatnym basenem - fantastyczne udogodnienie, pokój bardzo komfortowy, bardzo wygodne łóżko, Lazienka i wc oddzielnie :-). Pyszne śniadania, różnorodne, na ciepło i zimno z pyszna kawa i lokalnymi przysmakami. W czasie śniadania dobry duch sprząta pokój :-). Przemiła obsługa i w recepcji i na barze, wszystkie zachcianki załatwiane natychmiast :-) Miejsce zasługuje na najwyższe oceny 😊”

25 najlepszych hoteli w mieście Perissa