3. Heraklion – opinie o hotelach
  4. Hersonissos – opinie o hotelu
Grecja Hersonissos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Generelnie super. Zwłaszcza dla dzieci.”

• „Hotel ma już swoje lata, ale dzięki temu jest bardzo zielono. Personel super zawsze miły i uśmiechnięty.”

• „Jedzenie i pokój”

• „Obsluga bardzo mila, zawsze pomocna, mozliwosc poznego wymeldowania bez dodatkowej doplaty w naszym przypadku 16(bo pokoje byly juz porezerwowane) , w hotelu zostalismy do 21:00 w dalszym ciagu majac opcjr all inclisive do samego konca, mozliwosc zdeponowania bagarzu na po zdaniu pokoju. Zaskoczuly mnie udogodnienia typu przebieralnie wraz z prysznicami dla ludzi ktorzy zdali pokoje oczekujac na powrot. Moglismy spokojnie korzystac z basenow i wszystkich udogodnien. Do samego konca.roznorodne pyszne jedzenie”

• „Cena, lokalizacja, basen, zadbany teren. Świetna, bezpieczna baza wypadowa. Infrastruktura w okolicy.”

• Casa Di Veneto Ocena: 9,2

„Bardzo uroczy i kameralny hotel. Ogromnym plusem są przygotowywane na bieżąco śniadania serwowane przez właścicieli do stolika, czuliśmy się super ugoszczeni. W pokoju była wanna z hydromasażem co było miłym udogodnieniem. Pokój był codziennie sprzątany, łózko wygodne i ogólne wrażenia z pobytu były bardzo pozytywne.”

• „Hotel bardzo ładny, czysty,blisko morza. Personel bardzo życzliwy i bardzo pomocny. Jedzenie smaczne, wszystkie produkty świeże i każdy znajdzie coś dla siebie. Okolica cicha, blisko do sklepów z pamiątkami. Polecam”

• „Świetne miejsce na rodzinny (5 osobowy) wypoczynek. Apartament funkcjonalny, w pełni wyposażony i bardzo czysty. Obiekt zadbany, położony w przyjemnej odległości od morza i miasteczka, co zapewnia ciszę i spokój. Klimat tego miejsca, tworzą przesympatyczni właściciele służący radą i natychmiastową pomocą. Anno i Leandros dziękujemy!”

• Sergios Hotel Ocena: 8,7

„Wszystko ;) Hotel niewielki, w centrum miasta, blisko do morza, posiadajacy parking. Obsluga bardzo mila, pomocna, przyjacielska, mozna bylo poczuc sie jak w domu. Pokój czysciutki, pościel i ręczniki wymieniane co 2 dzień (dziękuję Olga). W restauracji przepyszne jedzenie, ryby, mięsa, salatki, owoce, desery i lody. Restauracja przestronna, jedzenie caly czas uzupelniane, obsluga nad tym czuwala. Kelnerzy bardzo mili, dyskretnie zawsze sprzatali ze stolow brudne naczynia. Ekspresy do kawy dostepne przez caly dzien. Kawa ziarnista rowniez dostepna. Tak samo inne napoje, piwo i wino, ktore mozna samemu sobie nalewać. W 2 barach pyszne drinki podawane przez barmanow z usmiechem na ustach (dziękuję Luidzi i Maria). Bardzo fajny hotel. Polecam wszystkim.”

• „Bardzo polecam ten hotel . Czystość na najwyższym poziomie . Codziennie pościelona łóżka i czyste ręczniki przez panie sprzątaczki . Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta . Przeróżne śniadania i obiady . Jedzenie mi bardzo smakowało . Na pewno bym się tam wróciła nie raz .”

30 najlepszych hoteli w mieście Hersonissos