3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Λίνδος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Λίνδος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Lindos Grand Resort & Spa - Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Τα δωμάτια ήταν αρκετά άνετα και η ιδιωτική πισίνα αρκετά μεγάλη. Το φαγητό και στο πρωινό αλλά και στο δείπνο ήταν εξαιρετικό. Με φρέσκα υλικά, πολλή μεγάλη ποικιλία και επιλογές για όλα τα γούστα. Κάθε μέρα άλλαζαν τις επιλογές και ικανοποιούσαν και τον πιο απαιτητικό ουρανίσκο. Πάρα πολλά συγχαρητήρια . Επίσης όλο το προσωπικό ήταν ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Η καθαριότητα επίσης ήταν πολύ καλή και καθημερινά άλλαζαν πετσέτες και έδιναν είδη για το μπάνιο εάν το επιθυμούσε κάποιος.»

• Vlycha Beach Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Ηρεμία,ασφάλεια ,καθαριότητα ,φιλοξενία»

• Vlycha Beach Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Αν και σύντομη η διαμονή μου στο κατάλυμα ήταν εξαιρετική. Ένα πολύ ευρύχωρο studio με φανταστικά μπαλκόνια με θέα στη θάλασσα. Η καθαριότητα, η ηρεμία και η ιδιαίτερα φιλική ιδιοκτήτρια κυρία Ελένη σίγουρα θα με κάνει να ξαναεπιστρέψω το συντομότερο.»

• Vassos Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καθαρά δωμάτια άψογη εξυπηρέτηση σε ότι χρειάστηκα, φυσικά η θέα απο το δωμάτιο είναι μαγευτική!»

• Lindian Plumeria Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Το κατάλυμα είναι τέλειο, ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Η τοποθεσία εξαιρετική και απο αποψη ησυχίας. Μας άρεσε πολύ το ύφος του κτηρίου, αφηρήμενο στυλ με πολύ όμορφες λεπτομερειες. Τέλος, η εξυπηρέτηση ήταν άμεση και δεν δυσκολευτήκαμε σε ό,τι και αν χρειαστήκαμε. Θα ερχόμασταν σίγουρα ξανά!»

• Chrysa Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Η τοποθεσία ήταν θαυμάσια: μπόρεσα να παρκάρω το αμάξι μπροστά στην πόρτα και μετά να πηγαίνω παντού πάνω κάτω στην παλαιά πόλη με τα πόδια. Δεν υπήρχαν ούτε αυτοκίνητα ούτε ποδήλατα. Πολύ μου άρεσε το περπάτημα. Στο κτίριο με τα διαμέρισματα ήταν ένας μικρός κήπος με τραπέζια και καρέκλες. Εκεί έκατσα και θαύμασα την Ακρόπολη απέναντι»

• Lindos Luxury Retro Villas Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Τέλεια!!!Πολύ όμορφη περιοχή για relax!!!!»

• Lindos Portes Suites - Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Διακόσμηση, καθαριότητα, εξυπηρέτηση, παροχές, ευελιξία.»

• Lindos White Hotel & Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Ολα εκπτως το παρακατω.»

• Lindos Aqua Terra Βαθμολογία σχολίων: 9,5

«Υπέροχος πρωινός μπουφές με πεντανοστιμες και υγιεινές επιλογές! Επισης, δοκιμάσαμε και πιάτα από το μενού, εξίσου θεσπέσια! Το ξενοδοχείο είναι ιδανικό για διακοπες με παιδιά αφού έχει μικρή πισίνα και τη θάλασσα στα πόδια μας! Όλα ήταν υπέροχα και το προτείνω ανεπιφύλακτα!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λίνδος

βάσει 14.263 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com