Українські Карпати Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Котедж Relax Yaremche Оцінка за відгуками: 10

“зручне розташування. все знаходиться поруч: магазини, аптеки, кафе,ресторани.“

• Котедж Віадук Оцінка за відгуками: 10

“гарне розташування, чистота в помешканні, гостинність власника, який постійно був на звʼязку і поділився розкладом руху автобусів , провів по «таємній» стежці😉 в помешканні є все необхідне до дрібниць взагалі залишились тільки позитивні враження після відпочинку в цьому котеджі 🌷 Рекомендую 👌“

• HVOYA Apart-Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель в самому центрі Буковелю, привітний персонал, смачні сніданки і неймовірне SPA. Неодмінно приїдемо сюди ще.“

• Hotel Podgorie Spa Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель,персонал ,вид з вікна,сніданки,в ресторані дуже смачна їжа.“

• Comfort House Оцінка за відгуками: 10

“Дуже класний вигляд з балкону 😍“

• Girski Hotel&Spa Оцінка за відгуками: 10

“Відпочинок був неймовірним, нам сподобалось тут усе. В готелі є басейн всередині, також на вулиці з підігрівом, сауна, хамам і все працює з 8 ранку і до 23 год. Сніданок та вечеря теж входить у вартість і все дуже смачне та великий вибір страв. Персонал завжди привітний, швидко реагував на всі прохання. Дуже дякуємо, ми обов’язково повернемось ще!!“

• Blueberryhouse Оцінка за відгуками: 10

“Ми зупинились у чудовому номері з виглядом на ліс. Номер просторий, з продуманими дрібничками для комфорту, свіжий ремонт, приємний санвузол, є балкон. Чудовий сніданок!“

• Phoenix Medical Resort Оцінка за відгуками: 10

“Новий готель з чудовою територією, є басейн. Номер на вищому рівні. Ресторан - супер. Кухар - професіонал. Надзвичайно задоволені, хочемо повернутися)))“

• Westhills Cottage Town & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Ми відпочивали сімʼєю і на 100% задоволені відпочинком . Все продумано до дрібниць . Я люблю відпочивати горах, щоб була природа і спокій , тому не дуже полюбляю шумний і заселений Буковель. Але цей готель мене приємно здивував , так як розміщений близько біля центру , а водночас біля лісу з неймовірними пейзажами. Напроти території видно козуль і це додає цікавинки закладу. Персонал дуже привітний і професійний , все на вищому рівні, будь-які питання вирішують швидко і якісно . В нашої донечки було день народження і в ресторані її красиво привітали , окрема подяка! В загальному тут дуже красиво , хочеться ще повернутись . Особлива фішка - це дитячий віка басейн з гірками , дитину забрати було неможливо 😀. Спа - райський куточок з неймовірним видом на гори, номери красиві і просторі , в ресторані дуже смачно і віччливі офіціанти . Дякую і щиро рекомендую , особливо для сімейного відпочинку.“

• Туристичний комплекс Каріна Оцінка за відгуками: 10

“На Закарпатті ми вперше і перше враження супер! Зі Сваляви нам організували трансфер. Господиня Габріелла прекрасна і привітна людина! Завжди цікавилась чи комфортно нам, чи все влаштовує. У котеджі є все необхідне для проживання (постіль, рушники, фен, засоби гігієни, капці, халати, стакани і чашки, чайник, холодильник, телевізор і багато іншого). Через два дні нашого проживання, нам змінили постіль, рушники на нові. Сніданки, що включені у вартість, просто неперевершені, дуже смачно і величезні порції, кава дуже смачна, мені як любителю, дуже сподобалось. Ресторан дуже класний. Окрема вдячність кухарю за такі смачні страви. Ціни дуже приємні.Територія дуже красива🤩 В пішій доступності всі магазини. Ми хотіли спробувати купання в чанах, тому поруч це все можна знайти і великою проблемою це не було. Ми ні разу не пожалкували, що обрали Карину! В підсумку хочу сказати: ДЯКУЮ! За такий комфортний відпочинок. Ми обов’язково повернемося ще!“