2. Польща: відгуки про готелі
  3. Прикарпаття: відгуки про готелі
  4. Перемишль: відгуки про готелі
Польща Перемишль Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Noclegi na Wzgórzu Zamkowym Оцінка за відгуками: 9,1

“Зручне розташування, приємна адміністрація, кімната затишна і чиста! Рекомендую! Чудовий варіант за таку ціну“

• Pokoje Gościnne Murowanka Оцінка за відгуками: 8

“Набуло сніданку“

• HOSTEL "likeHOME" Оцінка за відгуками: 9,5

“Все ок“

• Przemysl Old Town Style Оцінка за відгуками: 9,4

“Все сподобалося. Перевершило мої очікування.“

• LOFT HOUSE APARTMENTS Оцінка за відгуками: 9,2

“Все супер, лишились дуже задоволені: місцерозташування в центрі і недалеко до вокзалу. Номер дуже затишний, чистий, є все необхідне для перебування: кухня,душ, праска, гаряча вода, чай, кава, чайник і тд. Поруч - чудовий ресторан. Великий плюс - самостійний чекін та чекаут.“

• Apartament Old City Оцінка за відгуками: 9,7

“Господар дуже дбає про своїх гостей Перше що мене вразило це букет квітів , солодощі і фрукти Тут є все необхідне для проживання : посуд ,духова піч , тостери , кавоварка ,пральна машина ,праска Ремонт з новими меблями , чистота 5 хв ходьби від ж/Д вокзалу“

• Apartamenty i Pokoje InforesPark Оцінка за відгуками: 9,3

“Сміття не прибрали після минулих гостей. Посуд брудний весь. Смітник був повний. Фото можу прикріпити У ванній кімнаті рушники були на підлозі“

• Apartamenty Galicja Оцінка за відгуками: 9,1

“Гарне розташування,близько до залізничної та автобусної станції та дуже близько до супермаркету. Чисто,просторо,є все необхідне для приготування їжі та відпочинку після прогулянок“

• Przemysl Old Town Style Оцінка за відгуками: 9,4

“Стиль. Наявність необхідного посуду, продуктів, косметики“

• Hotel Europejski Оцінка за відгуками: 6,8

“Близько від вокзалу. Заселилися в 3-х місний номер. Дуже просторо та чисто.“