2. Польща: відгуки про готелі

Польща Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Польщі

• Lumina apart near Centrum Nauki Kopernika

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Чудові просторі апартаменти з двома окремими кімнатами та великою кухнею-студією. На кухні є посудомийна машина з таблетками для миття, а також необхідний посуд для приготування їжі та сервірування столу. Санвузол дуже чистий (я бачила, як прибиральниця його ретельно миє!). Поряд є торговий центр, продуктовий магазин, неподалік - набережна для прогулянок, музей. Зручна автобусна розв'язка. Загалом, чудове місце, як для короткого, так і для довготривалого перебування.

• Негативна частина відгуку

Вказівки щодо заїзду були на польській мові в форматі картинки. Я не могла їх перекласти на мою мову, тому довелося здогадуватися. Велике вікно на веранду не закривалося після відкриття, то ж довелося його притиснути пуфом.

Mariia Україна
  • Apartamenty Poniatowskiego

Перемишль, Польща

Середня оцінка за відгуками: 9,7
    • Позитивна частина відгуку

Чудове помешкання. Розташування на тихій вулиці, поряд магазин продуктів, близько до центру, загальна затишна тераса з видом на тихий, зелений двір. Все необхідне є. Нам дуже сподобалось. Вино в номері - це було неочікувано, але дуже доречно. Ми із задоволенням після дороги випили по бокалу сухого вина на терасі. Дякуємо господарям за гарний сервіс.

Ludmila Україна
  • Stylish Two-story Apartment - Nowy Oltaszyn

Iwiny, Польща

Ще немає відгуків
    • Позитивна частина відгуку

На заселення ніхто не прийшов, номер власника є не дійсний! Дане оголошення є лохотроном! Оскільки скасувати ви його вже не зможете, то можливі стягнення коштів!

Roman Польща
  • Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Гдиня, Польща

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Красиве розташування, гарний вид з вікна, приємний персонал, чисті номери, гарний ресторан і гарний інтерʼєр

• Негативна частина відгуку

Їжа в ресторані бажає кращого

Iryna Польща
  • Apartamenty Stara Praga - Wiatraczna

Середня оцінка за відгуками: 7,4
    • Позитивна частина відгуку

У хостелі дуже чисто, на сходах і у кімнатах, білизна випрана. У кімнаті є камери для зберігання речей.

• Негативна частина відгуку

Це просто койкомісце. Вам не буде де працювати, бо кухня замикається у самий пік, з 12:00 до 15:00, а в коридорах немає постійного світла, лише датчики руху,які вмикаються на 3-5 секунд і потім світло гасне. Туалети загальні і мають розсувні перегородки, відкриті зверху і знизу. Тобто людині в сусідньому туалеті буде чутно,як ви робите свої справи. Паперу,щоб витерти руки, мила,щоб їх помити - немає. В кухні немає як готувати їжу. Хоча хостели для того і є, щоб людина могла тимчасово скористатись послугами і повноцінної кухні в тому числі. Кастрюль,сковорідок не було. Сказали на рецепції, що каструлі у них мандрівники з собою привозять. Ну ок, може дівчата на рецепції ніде не були. Лише були тарілки і чашки. І претензії,що ми не вимкнули світло,коли виходили з кухні. Цей хостел і так економить на всьому ,зі своїм світлом по датчиками руху навіть в туалеті. Інтернет дуже вибірково ловить в кімнатах, у нашій (номер 13) наприклад майже не ловив після 11 години вечора. Мабуть економлять трафік. Прати свої речі там не можна, штраф 100 злотих. Тобто навіть носки,якщо ви в подорожі і маєте лише одні, або труси... теж ні. Платіть 15 злотих і тоді вам нададуть послугу. Словом, це койко-місця для робочих мужиків, яким лише поспати і заварити мівіну. Або чоловічий гуртожиток. Чоловіки ходять в трусах по всьому поверху і це ніяк не регулюється. Дівчата на рецепції стежать же і все бачать, могли б сказати,що це як мінімум неповага до оточуючих. На фото є бесідка і власний двір, вам туди не можна. Вони просто є на фото. В перший день, ми попросили, щоб нашу літню маму пустили до туалету. Але в цьому було відмовлено, хоча ми вже оплатили наше перебування і яка різниця, я сходив би в туалет чи моя мама? Перебування мами також не було дозволено, хоча ми і винаймали хостел, щоб вона побула з нами до свого від'їзду ввечері. Нам ще й дорікали,що ми поставили в своїй кімнаті її речі. Хоча ми мали право ставити скільки завгодно наших речей.

Viktor Україна
  • Old Town Grand Theatre Apartment 2

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Все було чудово . рекомендуємо. (гостювало 3 дорослих і одна дитина )

• Негативна частина відгуку

на великий диван ми не знайшли велике простирадло, було лише мале з резинкою , тому було не зручено ,все інше було добре.

SVITLANA Україна

Карпач, Польща

Середня оцінка за відгуками: 8,7

все сподобалось

• Негативна частина відгуку

не працював інтернет , немає дитячого майданчику

Tetiana Україна
  • Hotel Ibis Krakow Centrum

Краків, Польща

Середня оцінка за відгуками: 8,4

чисті номери.

• Негативна частина відгуку

Повністю відсутня шумоізоляція, слухали до початку 11 купу п'яних людей, стіни тряслись. Персонал відреагував тільки після 22.00, до 22.00 там можна робити все так, що через 4 номери тряслися стіни і ліжка. Парковка є, досить комфортна, але ціна залишає бажати кращого.

Відгук від 29 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Alina Україна