2. Польща: відгуки про готелі
  3. Прикарпаття: відгуки про готелі
Прикарпаття Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• U Jana Оцінка за відгуками: 10

“Всё чудово. Привітний персонал. Кішці теж сподобалось))“

• Hotel Jarosław Оцінка за відгуками: 10

“Нам дуже сподобалось , що на рецепції запропонували нам зібрати сніданок з собою . І коли ми виїзжали о 5:00 то нам передали готовий пакунок з їжею і ми могли зробити каву в дорогу . Це просто в саме серденько . Дякуємо , що ви так піклуєтесь про своїх гостей .“

• Hotel Sezam Оцінка за відгуками: 8

“Все було на нормальному рівні“

• Hotel Sanova Оцінка за відгуками: 9

“Сніданок смачний, а завдяки розташуванню , ми подивись місто і нам воно дуже сподобалось!“

• Hotel Europejski Оцінка за відгуками: 6

“В номері чисто і охайно.“

• HOSTEL "likeHOME" Оцінка за відгуками: 10

“Хостел апартаменти в які дуже просто попасти, ключі взяв по інструкції менеджера, повертав вже особисто в руки. Велика ванна кімната з душем, чиста простора кімната, дуже мінімалістична. Можна прекрасно посидіти на балконі. На кухні є плитка чайник, кастюлі. Центральне розташування не далеко від вокзалу дуже зручно.“

• Hotel Albatros Оцінка за відгуками: 8

“Близьке розташування до кордону з Україною. Є невелика парковка для автомобілів, в будівлі є ліфт. Кімната невелика, але достатньо для ночівлі.“

• Bristol Tradition and Luxury Оцінка за відгуками: 10

“Мені сподобався інтерʼєр та місце розташування.“

• Hotel Polonia Оцінка за відгуками: 10

“Готель біля залізничного вокзалу. Чисті номера, зручна постіль. Сніданок смачний :) Взагалі нам готель сподобався на свої дві зірочки.“

• Hotel Coloseum Оцінка за відгуками: 10

“Чисто в номері.. Приємний запах в кімнаті. Все сподобалось гарний сніданок. Все сподобалось“

30 найкращих готелів в регіоні Прикарпаття