2. Польща: відгуки про готелі

9,2

9,3

• Відгук від 16 травня 2024

• Апартаменти з душем

Зручне розташування, приємна адміністрація, кімната затишна і чиста! Рекомендую! Чудовий варіант за таку ціну

• Відгук від 3 травня 2024

Очікування збігаються з реальністю.
    • Апартаменти з душем

Все збігається з описом. Невеликі затишні, дуже чисті апартаменти в центрі Перемишля. Це чудовий варіант, коли маєте довгу подорож і хочете перепочити.

• Відгук від 28 квітня 2024

Дякую
    • Апартаменти з душем

Я б добавила праску в номер, а може це вже вибрики)

Перед бронюванням я перечитала відгуки та знала, що чемодан треба буде самостійно підняти на 3й поверх, що кімната маленька, що якщо йти пішки, то це недалеко від вокзалу, але вгору. Коли все це розумієш, то все інше просто супер. В кімнаті є все, що потрібно. Чисто, охайно. Посуд, чай, кофе, фен, рушники, теплі ковдри. Анна приємна та не надокучлива, зустріла, показала все і більше ми не бачились, хочу я б подякувала їй особисто. Від вокзалу краще з важкими валізами брати таксі. Місце тихе та спокійне, старий будинок, особливий колорит внутрішнього дворику, на який дивляться вікна. Дякуємо за гостинність, рекомендувати можна 100%.

• Відгук від 27 квітня 2024

1) дуже приємна жінка зустрічала 2) є усе необхідне

• Відгук від 24 квітня 2024

Чисто, історичний центр, легке прибуття, зручні години для заселення.
    • Апартаменти з душем

Все чисто, акуратно, зручно. Кімната маленька, але все є. Дуже милий тихий дворик. Саме помешкання було легко знайти. Власники помешкання швидко виходили на контакт Дякую

• Відгук від 22 квітня 2024

Відповідає ціна-якість, чисто

Немає

Розташування в центрі міста

• Відгук від 10 квітня 2024

• Апартаменти з душем

Єдина незручніть- квартира на 3 поверсі у будинку без ліфта, важко було підіймати валізи. Але це ні в якому разі не погіршило враження від усіх комфортних речей у квартирі)

Все настільки чудово, що і мене навіть бракує слів- все дуже комфортно і зручно, хоч кімната і маленька, але почували себе в ній дуже гарно. Є все необхідне:міні-кухня з усіма зручностями(ел.плитка,ел.чайник,мікрохвильовка, холодильник, посуд, чай, цукор, кава і навіть кухонні рушники, паперові серветки і паперові рушники!),власний санвузол (шампунь, мило, папір, фен, навіть освіжувач повітря є). В кімнаті 2 зручних ліжка, невеликий стіл, стільці, шафа,телевізор.В квартирі дуже чисто. Вікно виходить на двір, тихо. Сама квартира в центрі міста, до залізничного вокзалу і автостанції 15 звилин пішки.Це саме те, що треба для короткострокового перебування. Дякую господарям за все!

• Відгук від 5 квітня 2024

• Апартаменти з душем

Не вперше зупинялися, гарне місце, хоча і дуже компактне. Є все необхідне (рушники, шампуньки й мило, чай/кава), дуже затишно!

• Відгук від 26 березня 2024

• Апартаменти з душем

Це маленька квартира, яка знаходиться у частині старого міста в старому будинку. У кімнаті є два ліжка, мінікухня (чайник, плита, каструлі, посуд, мікрохвильова піч, умивальник), душова кабіна, вмивальник, унітаз. Щоб увійти необхідно було зателефонувати власниці, вона відкрила двері та дала ключі

• Відгук від 26 березня 2024

Загалом хороший варіант для ночівлі
    • Апартаменти з душем

Всі меблі та техніка досить старі (хоч і в робочому стані та чисті), тому, наприклад, холодильник дуже шумів вночі та заважав. Не дуже хороша звукоізоляція

Власниця дуже привітна і завжди готова допомогти, у номері дуже чисто та охайно

• Відгук від 25 березня 2024

• Апартаменти з душем

До приміщення треба підійматися сходами, що незручно з важкою валізою

Зручне розташування - 10 хвилин пішки від вокзалу і історичного центру; дуже затишно, чисто, є все необхідне, включаючи облаштовану кухню.

• Відгук від 7 березня 2024

• Апартаменти з душем

Єдине що не сподобалося, це те що ця кімната знаходиться надто високо, майже на 3 поверсі. Мені дуже важко було підняти та спустити валізу, я хвилювалася за свій хребет і поперек. Але добре що хазяйка допомогла.

Мені сподобалося, шо в кімнаті були наявні необхідні речі, і навіть фен для сушіння волосся, це справді важливо. А також мягка, тепла постіль. Добре що я мала кухню, ванну для своїх потреб. Кімната чиста та прибрана, тепла. У ванні та туалеті було охайно. Хазяйка привітна і допомогла мені з валізою.

• Відгук від 24 лютого 2024

• Апартаменти з душем

Наш потяг запізнився. Ми попередили та Пані Ганна почекала нас, вселила і все розповіла. Кімната маленька, але все зроблено для подорожувальників: і шафа і мінікухня і санвузол. Якщо ви палите, то є балкон, де це можна зробити. Ціна розумна. Від вокзалів десь 1 км

• Відгук від 15 січня 2024

• Апартаменти з душем

Все сподобалося, все добре. Зустріли, заселили, все працювало, все необхідне було. До вокзалу не далеко. Дякуємо персоналу. Рекомендуємо. 👍

• Відгук від 24 грудня 2023

Дуже рекомендую для короткострокового перебування. Тут було все, абсолютно все необхідне, крім обіцяної кухонної техні
    • Апартаменти з душем

Всі зручності в компактному номері, просто вражає!

• Відгук від 4 листопада 2023

• Апартаменти з душем

Не працював холодильник. Замок на дверях всередині працював, але його не можна було закрити ззовні, тому з речами оглядала місто.

Дякую господарці! Гаряча вода, туалетні приналежності, фен, wi-fi, розташування у затишному центрі міста. Господарка зустріла пізно увечері.

• Відгук від 16 жовтня 2023

Незважаючи на те що поїзд затримався і заселення прийшлось перенести ще пізніше, все пройшло чудово.

Все сподобалось.

Апартаменти компактні, зручні та тихі. Вигідне розташування.

• Відгук від 24 вересня 2023

• Апартаменти з душем

Кімната дуже чиста .Є все необхідне для проживання.

• Відгук від 19 вересня 2023

Чудово і затишно
    • Апартаменти з душем

Чистота, нема сторонніх запахів, все необхідне в наявності, зустрічає дуже приємна Пані, вокзал близько. Без сумніву оберу ці апартаменти знову, якщо виникне потрібність

• Відгук від 9 вересня 2023

• Апартаменти з душем

Гарне, зручне і тихе помешкання. Дуже приємна господиня. Зручно добиратися. Дякуємо

• Відгук від 3 вересня 2023

Рекомендую це затишне помешкання!
    • Апартаменти з душем

Маленьке, але з усім необхідним помешкання. В центрі, недалеко від вокзалу. Гостинна господиня, зустріла пізніше, бо поїзд затримався. Зручні ліжка, дуже тихо. Є лазничка, холодильник, мікрохвильова піч, чайник, посуд.

• Відгук від 3 вересня 2023

Якщо вам потрібно зупинитися в Перемишлі – рекомендую помешкання п. Анни!
    • Апартаменти з душем

Сподобалося дуже помешкання і господиня п. Анна. Я і подруга їхали до Німеччини. Нам потрібно було на один день зупинитися та переночувати в Перемишлі. Помешкання п. Анни ідельний варіант. Це невелике приміщення, в якому є відпочинкова зона з двома ліжками, столиком, стільцями. Є кухня і санвузол. Чистий санвузол з усім необхідним (душова кабіна, умивальник, полотенця, мило, шампунь, фен). Помешкання затишне і чисте, швидкісний безкоштовний Wi-Fi, чиста постіль, все необхідне для приготування їжі є на кухні (кава, чай, цукор, посуд, каструльки, пательня, дощечка, серветки, для миття посуду, холодильник, мікрохвильовка, чайник). Дуже зручна локація в центрі міста і поруч залізничний вокзал. Чудова і привітна п. Анна, яка завжди була на зв’язку. Дякую!

• Відгук від 30 серпня 2023

Ідеально для короткострокового перебування
    • Апартаменти з душем

Ідеально підходить для короткострокового перебування. Квартира дійсно невелика, але затишна. Багато різноманітного декору та живих квітів, що додає комфорту. Є власна ванна кімната та добре укомплектована кухня. Ліжка дуже зручні, навіть були додаткові пледи. Розташована близько до центру та залізничного вокзалу. Привітна господиня зустріла та передала ключі.

• Відгук від 29 серпня 2023

Затишні апартаменти у центрі міста
    • Апартаменти з душем

Дуже сподобалось - чисто, затишно, хороше розташування. В апартаментах було все необхідне для проживання. Видно, що господарі слідкують за своїм помешканням.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: