3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Закінф: відгуки про готелі
Греція Закінф Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Alektor Luxury Apartments Оцінка за відгуками: 8,2

“Готель знаходиться в самому центрі. В номері було все необхідне і навіть міні кухня, а що порадувало то це холодильник та чайник. В номері було чисто, є невеличкий балконний, на 1-2 дня добре.“

• Sanpiero Island Оцінка за відгуками: 9,4

“50 &50 сніданок і все“

• San Salvatore Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудове розташування безпосередньо на березі моря, гарно оформлені номери, естетичні деталі, чистота та наявність всього необхідного, неймовірно зручні ліжка та чиста постіль. Поруч є таверна та декілька барів із смачною локальною кухнею. Апартаменти розміщені абсолютно поруч із островом Камео. Господарі Алекс та Ніккі - дуже доброзичливі, відкриті та готові задовольнити будь-яке прохання. Дякую вам!“

• Avalon Palace Hotel - Adults Only Оцінка за відгуками: 8

“Дуже любʼязно ставився персонал до нас“

• Morfeas Zante Apartments Оцінка за відгуками: 9,5

“Сподобалось все!) Дуже приємні господарі, приємно було що при поселенні нам принесли холодну воду та свіжевичавлений апельсиновий сік. Кожного дня нам прибирали номер) Є балкончик , де можна снідати або сушити речі. Через дорогу є дуже гарне море, але там не можна плавати. Я ще не одноразово буду залишатись в цих апартаментах“

• G&J Deluxe Apt II Оцінка за відгуками: 9,3

“Розміщення квартири дуже зручне,пляж близько,магазинчики з овочами і фруктами,а також кулінарія з випічкою близько!Супермаркет і ресторанчики трошки далі 600-800метрів“

• Fiorzakynthos City Apartments Оцінка за відгуками: 9,3

“Чисто, велике помешкання, кліматизація“

• Faneromeni Two bed Apartment B (1st Floor) Оцінка за відгуками: 6,4

“+ розташування недалеко від порту та автостанції для мене те, що треба + легко забрала ключі, навіть ні з ким не перетиналися + фактично ціла стара квартира з терасою – місця вистачає“

• Yria Hotel Оцінка за відгуками: 8,1

“Готель дуже зручний, ми приїхали раніше часу заселення, але без проблем нам дали номер раніше зазначеного часу)) з вікна вид на море(в стороні) з дуже гарним світанком“

• Phoenix Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Локація це найкраще: недалеко від порту, перша берегова лінія, велика площа перед готелем, вид на море и площу - неймовірні. Ми зупинялися у 5 готелях в Греції за однакову ціну, але цей готель був найращий. Сніданки неперевершені в новому сучасному ресторані на першому поверсі, фреші замість соків, супер дизайн самого ресторану. Номер звичайний, чистий.“

30 найкращих готелів - Закінф