3. Chania – opinie o hotelach
  4. Loutro – opinie o hotelu
Grecja Loutro Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Taverna Akrogiali Ocena: 8,9

„Chyba najlepsze miejsce na Krecie dla osób które chcą mieć taras z widokiem na morze. Bardzo miły właściciel. Wspaniała droga dojazdowa do miejsca, zjeżdża się z 500 metrowej góry. Jeżeli chcesz się odciąć od świata to miejsce dla Ciebie. Właściciel prowadzi restaracje na dole, więc mozna też zjeść, obok są też dwie inne.”

• Taverna Akrogiali Ocena: 8,9

„Niezwykła atmosfera, wspaniały gospodarz, bardzo wygodne, nowoczesne pokoje, wszystko działa bez zarzutu, jedzenie najlepsze na świecie!!! Można dojść 45 minut z Loutro, ale można też dojechać Taxi brat. Fajne zejście do wody z pomostu, krystaliczna woda, urocze kozy i pieski, kotki, a w nocy przeczyste niebo z milionem gwiazd.”

• Taverna Akrogiali Ocena: 8,9

„Niesamowita lokalizacja, zdala od cywilizacji, piękny widok z okien pokoi na morze. Tawerna prowadzona przez miłą i gościnną rodzine. Jedzenie dobre, świeże, robione na miejscu.”

• Taverna Akrogiali Ocena: 8,9

„Piękna dzika okolica. Mało ludzi i turystów. Blisko do atrakcji- plaża Marmara, wąwóz Aradena, Loutro. Fajne miejsce wypadowe do pieszych wycieczek. Jeśli ktoś lubi ciszę i spokój- polecam. Bardzo mili gospodarze- bracia. Zamienili nam pokój superior (w opisie na bookingu 40m2, w rzeczywistości dużo mniejszy, ma swoje lata; bardzo mały pokój, mały balkon, mała łazienka) na nowszy, wygodniejszy delux z dużym balkonem i nową łazienką). Darmowe leżaki. Plaża prawie tylko dla nas.”

• John Akroyiali Ocena: 8,5

„Cudowna lokalizacja. Miły personel. Pokój bardzo ładny, czysty i z pieknym balkonem.”

5 najlepszych hoteli w mieście Loutro