3. Chania – opinie o hotelach
Chania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sunny Bay Hotel Ocena: 9

„Bardzo dobre śniadanie, lokalizacja i widok z balkonu. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma. Odwiedzając to miasto na pewno zdecyduję się na pobyt w tym Hotelu.”

• „Super lokalizacja, bardzo dobre śniadania, miły personel”

• „Wystrój, nowoczesny obiekt, znakomite śniadania, przemiły i kompetentny personel”

• „Lokalizacja byla wspaniala a majac wypozyczony samochod wszedzie bylo blisko. Do Chania tylko ok 20 min. Sam hotel byl niewielki, nowoczesny i przytulny. Sniadania i kolacje byly wysmienite i obfite. Naturalny sok pomaranczowy byl najlepszy jaki pilem w moim zyciu.”

• Kallistefan Ocena: 9

„Nowy hotel, ultra czysto w środku (tak czystego hotelu jeszcze nie odwiedzałem), obsługa super pomocna i zawsze uśmiechnięta a nie jak w niektórych hotelach. Basen malutki i płytki (max 1.5m) ale woda zawsze czysta. Leżaków wystarczającą ilość (przed sezonem w zasadzie ma się prywatny basen - my nie oświadczyliśmy tam nikogo przez cały pobyt, bo tylko 4 pokoje były zajęte. Blisko do sklepu, plaży i tawern zarówno tych koło promenady jak i centrum Kissamos. Dla nas naprawdę sztos.”

• Balos Beach Ocena: 9

„Smaczne posiłki, miła obsługa, wspaniały widok z okna, czystość”

• Kumba Hostel Ocena: 8

„Bardzo dobra lokalizacja, tuż obok przystanek, gdzie co 10 min odjeżdża autobus do centrum. Z reszta nawet na piechotę można tam dojść bo niedaleko. Pokoje bardzo czyste, zadbane, łóżka również. Pani w recepcji super pomocna.”

• „Świetna lokalizacja”

• „Smaczne śniadania, komfortowe pokoje, duży taras, wypożyczalnia samochodów, czysty basen.”

• Glykeria Hotel Ocena: 10

„Dbałość o każdy szczegół, cudowny widok, wygodne łóżko, świetna obsługa, pyszne jedzenie”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Chania