3. Dodekanez – opinie o hotelach
  4. Lardos – opinie o hotelu
Grecja Lardos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sun Beach Lindos Ocena: 7,3

„Bardzo dobra lokalizacja. Położenie nad samym morzem. Codzienne sprzątanie pokoju i miła obsługa we wszystkich aspektach- obsługa baru, stołówki, sekcja porządkowa. Jedyna plaża z drzewami na wyspie.”

• „Bardzo miła obsługa, sprawne rozwiązywanie problemów.”

• Kamari Beach Ocena: 9,3

„Przepiękny hotel z basenami. Hotel przerósł nasze oczekiwania. Wszystko bardzo zadbane i piękne. Personel bardzo, bardzo miły i przyjazny. Kelnerki mega sympatyczne, jedzenie pyszne! Wszystko na wielki plus!”

• Olive Garden Hotel Ocena: 7,7

„Bardzo czyste pokoje, przemiła i pomocna załoga, aquapark na terenie ośrodka.”

• „Rozległy teren hotelu, dwa baseny dla dorosłych, dwa dla małych dzieci, dwie restauracji (jedna z nich serwuje potrawy z grilla na kolacje). Duży wybór potraw na śniadanie, obiad oraz kolację. Dodatkowo beach bar serwujący pizzy, gyros, lody oraz zimne napoje. Animacje dla dzieci oraz dorosłych, wieczorne przedstawienia. Hotel gorąco polecany dla rodzin z dziećmi. Plaża kamienisto-piaszczysta, wejście do wody kamieniste, woda bardzo czysta, można obserwować rybki :) Piaszczysta plaża w odległości 15 km od hotelu (najlepsza na całej wyspie).”

• „Gospodarz przywitał nas osobiście, w lodówce czekało na nas wino i schłodzona woda. Super lokalizacja, z dala od turystycznego zgiełku, lecz tylko chwila spaceru, by być w centrum miasteczka, gdzie dostępne 3 supermarkety, tawerny czy bary lub cafeterie!. Lokalizacja sprzyja wyjazdom do ciekawych miejsc wyspy. Lokal super wyposażony w środku (klima w każdej sypialni, 2 łazienki, kuchnia, TV z netfilix) jak i na zewnątrz (stół, krzesła, leżaki, poduchy, parasol, grill). Rolety w oknach ograniczały dostęp ciepła, a moskitiery nie wpuszczały komarów i much... Czuliślimy się jak w domu!”

• „Piękny basen, piękna okolica w sam raz na odpoczynek”

• Elements Villas Ocena: 9,7

„Zdjęcia zdecydowanie oddają piękno tego miejsca. Pomocny gospodarz, duży basen, dobrze zaopatrzona kuchnia. Przestrzenne wnętrze, wszystko zadbane, czysto. Duży ogródek z trawnikiem, w innych domach w okolicy widziałem tylko bruk.”

• Sun Beach Lindos Ocena: 7,3

„Pokoje codziennie sprzątane, bar okej. Fajne atrakcje zapewniane wieczorami.”

• „Serdecznie polecam ten hotel, bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie. Czysto, codziennie sprzątany pokój i wymieniane ręczniki.”

15 najlepszych hoteli w mieście Lardos