2. Гърция отзиви за хотели
  3. Сикладес отзиви за хотели
  4. Камари отзиви за хотели
Гърция Камари Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Blue Sea Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Прекрасен хотел, в близост до плажа. Басейна е много хубав, закуската е добра. Удобни легла. Осигуряват трансфер от летището.“

• Ancient Thera Apartments Оценка от отзивите: 8.2

„Домакините бяха много мили дами! Басейна, и зоната около басейна, разположението на хотела.“

• Zacharakis Studios Оценка от отзивите: 8.7

„Чисто, много любезни домакини, отлична локация. Отново ще го посетим“

• Tholaki luxury home Оценка от отзивите: 10

„Itane fandastiko to tholaki luxury home se aristi katastasi ola kenourgia parapoli katharo se polikali ke isixi perioxi exi ta panda koda ke i idioktites ine apsogi imaste parapoli efxaristimeni“

• Ancient Thera Apartments Оценка от отзивите: 8.2

„Хареса ми комплекса, жената която ни посрещна беше вежлива. Пак бих отишла там.“

• Lefkothea Hotel Оценка от отзивите: 8.3

„Хубаво и удобно местоположение....близо до плажа и до автоспирката...на центъра....“

• AMĀRIA Beach Resort by NOMÉE Hospitality Group Оценка от отзивите: 8.7

„Просто перфектно място за почивка! Хотела е изключително красив и удобен. Съчетание на лукс, красота и тишина. Басейна е изключително чист и поддържан. Персонала е много любезен, особено съм възхитена от камериерките, които всеки ден почистваха много старателно стаята. Много съм впечатлена, със сигурност ще се върнем пак! Препоръчвам!“

• Sol Mare Salis Оценка от отзивите: 9.2

„Препоръчвам горещо! Прекрасно и уютно място със собствен и незабравим стил! Идеално разположение, просторна и светла къща.Мил персонал, съдействаха ни за всичко! Чисто и поддържано, всеки ден почистваха и ни слагаха кафе капсули. Имаше всичко, от което имахме нужда като тоалетни и кухненски принадлежности, електрически уреди и техника. Включително и надуваеми играчки, дюшеци, очила за плуване. Няма басейн, но в близките хотели може да се ползва спокойно при консумация на място. Усещаше се лек мирис на влага в спалните,които са в приземен етаж, но не беше нещо дразнещо, а и бяха прохладни, тихи и приятни за спане. Абсолютно реални са снимките. И гледката от верандичката е върхът! Като бонус заведението, което е точно до Sol Mare Salis, е чудесно. Също и близкия супермаркет, в който има всичко. Автобусната спирка също е на 5-10 минути пеша. Плажната алея, на която се намира SolMareSalis е осеяна с магазини и заведения. Идеален избор за почивка!“

• Hotel Koralli Оценка от отзивите: 8

„Давам 10, защото не мога да дам повече. Хотелът е на много добро местоположение, в близост има всичко. Ресторанта към хотела е страхотен, вкусна и разнообразна храна. Изпълняват и поръчки по желание. Управителката и собственик - Дина е отзивчива и невероятна.“

30-те най-добри хотела в Камари

на базата на 54 185 отзива за хотели на Booking.com