2. Гърция отзиви за хотели

Гърция Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Гърция

• With a View of Meteora

Diáva, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.8
    • Положителна част на отзива

Много голям и просторен апартамент, с три спални, две бани и огромен хол. Всяка стая има собствена тераса. Една от спалните има частична гледка към скалите на Метеора. Хазяйката живее в същата къща и е насреща за всякаква помощ. Добре зареден с удобства, макар да има още какво да се желае в кухнята. Разкошна градина, сладки котета и куче на двора. Много тихо и спокойно място. Може да се паркира на улицата. Селото е много приятно, с висока стара част и таверни.

• Отрицателна част на отзива

В апартамента е пълно със стъклени и порцеланови украшения навсякъде и е истинско предизвикателство, когато си с малки деца. Неприятно впечатление ни направи, че часът за напускане на апартамента е 12:00 часа в Booking, а хазяйката се опита да ни накара да си тръгнем още в 10:00 часа на последния ни ден и то с 20 минути предизвестие. Мостът между Метеора/Калабака и Диава е паднал при наводнение и за да стигнеш до Метеора/Калабака трябва да пътуваш 10-15 км в посока.

Alexandra България
  • VATA apartaments

Средна оценка от отзиви: 9.7
    • Положителна част на отзива

Много чисто, удобно, снабдено с всичко необходимо. Отзивчиви стопани, много добра локация. Близо до централната част на града и до морето, но извън платената зона за паркиране. Разполага със собствено място за паркиране. Удобни легла, голяма и хубава тераса.

Alexandra България
  • Electra Palace Thessaloniki

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Най-доброто местоположение! Любезен персонал! Прекрасна тераса с гледка към морето от премиум стаите на известния 6 ти етаж. Чудесна закуска на терасата в ресторанта на последния етаж! Всичко беше на много високо ниво! Отново ще посетим хотела!

IRENA България
  • SaltHouse #4

Калампака, Гърция

Средна оценка от отзиви: 10
    • Положителна част на отзива

Много е близо до главната улица със заведения, приятно и уютно обзаведен.Бяхме в стая с голямата тераса и хубава гледка към скалите.

Борислав България
  • Diamond Suites 32

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Домакинята беше учтива и внимателна. На възникнал проблем се отзова и реагира много бързо.

Румен България
  • Kastro Guesthouse

Йоанина, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Много удобно място. Много комуникативно разположение

Lyubomir България
  • NABRO Resort

Паралия Катерини, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Хубав хотел, с огромен паркинг, на спокойно място.

• Отрицателна част на отзива

Бяхме в стая подходяща за инвалиди. Всичко беше супер вътре, но банята не беше удобна, заради удобствата за инвалиди.

Gergana България

Siatista, Гърция

Средна оценка от отзиви: 8.3

в близост до магистралата

• Отрицателна част на отзива

няма нещо което да не ни хареса ние бяхме за една нощ

Ivelina България
  • City Getaway

Кавала, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.2

Добра локация

• Отрицателна част на отзива

В апартамента има истинска скала, която за съжаление носи със себе си много влага. Ако имате проблеми с белите дробове избягвайте резервация. Въпреки машината за влага, новото на влажност не можа да спадне под 56% и миришеше много силно на мухъл. Въпреки, че спахме на дивана за да сме максимално далеч от мухала около скалата.

Radoslav България