3. Chania: відгуки про готелі
  4. Каламакі: відгуки про готелі
Греція Каламакі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Kalamaki Mare Suites Оцінка за відгуками: 9,4

“Все було просто ідеально. Чудове розташування, величезний номер, у нас було враження, що ми орендували віллу. 2 величезні кімнати і 2 великих балкони, було супер комфортно та просторо. Не повторюйте наших помилок, оскільки двері великого балкону можуть захлопнутись, а ви можете лишитись надворі. Цю ситуацію швидко і оперативно вирішив власник і врятував нас, за що йому окреме дякую. В цілому - навіть не сумнівайтесь у виборі цього помешкання для відпочинку - однозначно залишитесь дуже задоволені!“

• Icarus Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Чисто, смачні сніданки, стильно, гарне обслуговування, персонал добрий, адміністратор прекрасний, допоміг у всіх питаннях, зручне місце розташування, нам все дуже сподобалось)“

• Porto Kalamaki Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Поруч море, внизу мінімаркет з усім необзілним та нормальними цінами, басейн, бар, ресторан із смачною кухнею. До Лідла та Сінки 30 хв пішки. 3 хв до непоганого тренажерного залу. До центра Ханьї 12 хв на авто.“

• Porto Kalamaki Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Все супер! Море через дорогу, в самому центрі міста, все близько. Пляжі неймовірні! Поряд ( до 1 км) 4 пляжі різні , всі піщані з прозорою водою. Персонал найкращий, всі привітні і підкажуть все до дрібниць. Все чисто і затишно. Дуже задоволені! + є маленька кухня в номері з новим посудом та всім необхідним, можна приготувати.“

• Sea Breeze Оцінка за відгуками: 8,7

“У нашому номері було 2 балкони які виходили прямісінько на море. Усе необхідне кухонне приладдя було у наявності, заварник , штопор, сковорода, лопатки та ін. Ми готували переважно у номері. Прибирали дуже якісно, не дивлячись на те що поруч пляж з піском і звісно він наносився у номер. Пляж поруч - найкращій у регіоні, і для дітей і для снорлінгу. Магазини є поблизу, кафе, ресторани сторони, прокати авто.“

• Doreen Suites Оцінка за відгуками: 9,6

“Ми вибирали помешкання з увагою на ціну і відгуки і ми не помилилися. Все що вказано на сайті відносно помешкання відповідає дійсності. Стандарт помешкання ,це дуже відносний показник для кожного особисто,нас все влаштовувало. Було чисто ,все працювало, зручні ліжка ,це те що для нас було важливо. Головний плюс цього помешкання , це його власник (Stelios) і сама атмосфера.Stelios намагався весь час зробити наше проживання як найбільш комфортним , допомагав в різних питаннях які в нас виникали. Stelios дуже уважний і турботливий до своїх гостей,надіюся що зустрінемося ще не один раз.😀“

• Porto Kalamaki Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Досить зручне місцерозташування (до Ханьи та гарного пляжу легко добиратися автобусом). Басейн теплий, поступово збільшується глибина, тож зручний для діток різного віку, для маленьких - окрема зона. Шезлонгів вистачає на всіх. Дуже гарне щоденне прибирання та привітний персонал. За тиждень були організовані 2 вечірки, також поруч достатньо ресторанчиків та є мінімаркет при готелі“

• Sea Breeze Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудова локалізація,одразу біля моря“

• Kalamaki Mare Suites Оцінка за відгуками: 9,4

“Номер відповідає фото, якісний посуд на кухні, є все необхідне, дуже сподобалося, що була електро духовка. Електроплита якісна та швидка. Дуже чисто. Маноліс чудовий, привітний та гостинний. Допомога від нього по запиту, жодного нав'язування послуг!“

• Elektra Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Море близько, персонал привітний, сніданок досить різноманітний - є з чого вибрати. Два басейни були дуже доречні в таку спеку коли не дуже хотілося йти на море.“

20 найкращих готелів - Каламакі