2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Cyclades - komentarji o hotelih
  4. Imerovigli - komentarji o hotelih
Grčija Imerovigli Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Above Blue Suites Ocena: 9,3

“Lokacija ne bi mogla biti boljša saj je hotel na najvišji točki Imeroviglija. Zajtrk je odličen, dostavljen v sobo, vedno postrežejo tudi šampanjec. Voda v jakuziju je bila tudi aprila dovolj topla za dolgo uživanje v fantastičnem razgledu.”

• Above Blue Suites Ocena: 9,3

“Izjemen razgled, prijazno osebje, najboljša lokacija za sončni zahod, pijača dobrodošlice - penina za baju in sok za otroka. Ker smo imeli pozni let, smo lahko pustili stvari v hotelu in se odpravili na raziskovanje otoka, zvecer, ko smo se vrnili smo se lahko stuširali in odpravili na letalisce”

• “Čudovit hotel z odlično resravracijo ter zeli ustrežljivim osebjem, ki ti izpolnijo vsako željo 🔝.”

• Ilioperato Hotel Ocena: 9

“Anelini apartma je ibil dealen za tri osebe, s svojo privat terasico, ki ni bila ob coni za pešce,, ki vodi blizu nekaterih drugih apartmajev. Anelini apartma je zato tudi zelo miren in udoben apartma, z odličnim pogledom na morje in Oio. Od tu je bil sončni zahod prekrasen.Dostop do skupnega bazena je bil enostaven. Osebje zelo prijazno..bogat zajtrk postrežejo kar na terasici apartmaja. Podarili so nam steklenico vina in tri mini muffine ob prihodu.”

Najboljših 30 hotelov - Imerovigli

na podlagi 20.218 komentarjev hotelov na Booking.com